PDA

Zobacz pełną wersję : Finał



tuff_gru
15-01-2021, 14:07
https://challonge.com/uy0cbkyh

Gramy do 3. zwycięstw.

FINAŁ:

W pierwszej bitwie jako pierwsza wybiera nację i mapę drużyna, która jest wyżej w tabeli.
W drugiej bitwie jako pierwsza wybiera nację i mapę drużyna, która jest niżej w tabeli.
W trzeciej bitwie jako pierwsza wybiera nację i mapę drużyna, która jest wyżej w tabeli.
W czwartej bitwie jako pierwsza wybiera nację i mapę drużyna, która jest niżej w tabeli.
W piatej bitwie jako pierwsza wybiera nację i mapę drużyna, która jest wyżej w tabeli.

W celu uatrakcyjnienia nagrań na YT przedstawiciel zarówno zwycięskiej jak i przegranej drużyny przesyła powtórki bitew do TUFF-a i nie podaje tutaj wyniku meczu. ;)

Termin rozegrania: do ustalenia


Lista wykorzystanych nacji:

Hetajrowie Alexandra - BACH/NIEZ: Arewakowie, Kimmeria, Królestwo Odrysów, Egipt, Macedonia, Roksolanie, Sparta, Luzytanie, Nerwiowie, Massageci, Ateny, Baktria, Bojowie, Nabatea, Tylis, Massalia, Partia, Rzym, Kolchida, Icenowie, Galacja, Kartagina, Arwernowie, Kusz , Swebow, Pont , Epir , Masesyliow

Argyraspidzi - MONG/TOMT: Pont, Bojowie

tuff_gru
15-01-2021, 14:08
Prosze o przypomnienie jakie frakcje zostały wykorzystane

Seba Fallus III Wielki
15-01-2021, 14:47
Mnie dzisiaj i w sobote nie ma więc tak jak wcześniej prroponował Tuff proponuje niedziele. Ale zaczął bym wcześniej np. 19-20 bo gramy best of 3 więc może się przeciągnąć ;)

Nieznajomy
15-01-2021, 15:17
Już to wstawiałem w poprzednim temacie :)

Wykorzystaliśmy : Arwernow , Kusz , Swebow, Pont , Epir , Masesyliow

BTW. Śmiesznie wyglądaja wykorzystane nacje :D

tuff_gru
15-01-2021, 17:08
Czy pasuje wam finał na zywo w niedziele o 20?

Nieznajomy
15-01-2021, 17:12
Tak

bachus81
17-01-2021, 16:00
Niech poleje się krew ! Życzę wszystkim miłej zabawy. Zapraszam do oglądania meczu.

Il Duce
17-01-2021, 22:37
Gratulacje dla zwycięzców! Wygrać finał będąc w takiej sytuacji to najlepsza pieczątka na mistrzostwie jaką można postawić,w pełni zasłużone zwycięstwo i piękny finał,dawno takich emocjonujących zmagań nie było. Tomi i Seba też zagrali bardzo dobrze ale jednak widać że w tym turnieju Bachus i Nieznajomy byli o krok przed resztą jeśli chodzi o strategię i formę. Dzięki Tuff za organizację i wytrwałe nagrywanie wszystkich bitew a Bachusowi i Pirxowi za zasponsorowanie turnieju,takich nagród dawno nie było i to z pewnością sporo dodało do stawki i emocji :). Dziękuję także wszystkim naszym przeciwnikom za fajne i wymagające bitwy,tym razem zajęliśmy trzecie miejsce ale utrzymaliśmy się na podium więc też jesteśmy z Hadvarem względnie zadowoleni,mam nadzieję że w kolejnym turnieju 2v2 się zrewanżujemy bo myślę że nie ma drugiego tak dobrego do 2v2 Total Wara jak właśnie Rome 2 i chętnie się ponownie stawimy na polach bitew :).

Pirx
17-01-2021, 23:16
Gratulacje Bachus i Nieznajomy. Z przyjemnością się Was oglądało.

Seba i tomi - gratki finału.

tuff_gru
17-01-2021, 23:49
Gratuluje zwycięzcom i dziekuje uczestnikom!

Nieznajomy
18-01-2021, 08:09
Dzięki chłopaki :)

Super finał wyszedł , obawiałem się trochę bo mieliśmy bardzo okrojone nacje. Wyszedłem do spotkania trochę spięty , pierwsza bitwę która mieliśmy wygrać , przegraliśmy i zrobiło się niby nieciekawie. Druga sytuacja że przegrywamy pierwsza bitwę i dopiero później zaczynamy grać swoje :)
Najbardziej cieszy mnie to że dobrze zagrałem nacjami których zbytnio nie lubię (Syrakuzy, Pergamon) , kto by obstawiał na początku turnieju że w finale będzie Pergamon xd

Przed finałem zostało nam 8 nacji , planem minimum było wygranie 2bitew by przy stanie 2:2 zresetowaly nam się nacje ;)
Udało się
Dzięki za bardzo emocjujace bitwy dla Seby i Tomiego, pokazaliście w tym turnieju że tworzycie super team z każdym mecze waszą forma szła w górę.
Myślę że przegraliscie głównie finał przez dobór nacji i buildy. W 5tej bitwie Armenia była słabym wyborem, tym bardziej w środku

Dzięki Tuffowi i Pirxowi za organizację turnieju a także za nagrody :) . Chłopakom za treningi i kibicowanie nam :)


A teraz dziękuję Bachusowi za wspólną grę , dużo trenowaliśmy chyba najwięcej ze wszystkich drużyn , co przełożyło się na naszą forme. Świetnie w tym turnieju grałeś jazda co pozwoliło nam się uzupełniać :)
Już Bachus zapowiedzial że kolejny turniej też gramy razem xd

BTW. Powinna być oddzielna nagroda dla Czarixa za te 512 killi jednym oddziałem :devil:

Seba Fallus III Wielki
18-01-2021, 18:52
Przede wszystkim wielkie podziękowania dla organizatorów i sponsorów turnieju, TUFF, Pirx, Bachus chwała wam ! :D

Oczywiście dziękuje również wszystkim uczestnikom turnieju ;)

Turniej zapewnił mi masę emocji i świetnej zabawy, a początkowo ze względu na brak czasu miałem wątpliwości czy startować. Na szczęście wygrała myśl "turniej w Romka w 2020 roku ma się odbyć beze mnie? Nie ma mowy!" :cool:
Z Tomim stworzyliśmy drużynę z doskoku (nigdy wcześniej razem nie graliśmy) i na ostatnią chwilę. Początkowo kompletnie nie miałem czasu na wspólne treningi, a i przerwa w grze od ostatniego turnieju sugerowała że za wiele nie zdziałamy, więc jestem bardzo pozytywnie zaskoczony ostatecznym wynikiem. No i po raz kolejny okazało się że nowe zasady nie tylko są zbalansowane (może nawet lepiej niż przy klasycznym budżecie) ale też zapewniają większą różnorodność ;)

Dzięki Tomi za grę, a zwłaszcza ze te kilka bitew które praktycznie sam wyciągnąłeś :D. Udano nam się zgrać więc zgłaszam się na twojego kompana w kolejnym turnieju 2v2

Gratuluję Bachusowi i Nieznajomemu, nie licząc pierwszej bitwy zdeklasowaliście nas w finale ;)

Ten rok jest bardzo udany jeżeli chodzi o turnieje Rome 2, zainteresowanie grą jest wciąż spore mimo ponad 7 lat od premiery gry. Liczę że po turnieju nie będzie brakować chętnych do luźnej gry. Tęskno mi za czasami Czwartków z Antykiem może pora na duchowego spadkobierce w postaci Piątków z Romkiem lub Sobót u Romana :lol2:

Wpadłem też na pomysł jak urozmaicić następny turniej np. 1v1, mianowicie przed każdym meczem gracze losowali by zestaw frakcji z którego mogą korzystać. Do tego mogli by zbanować jedną z frakcji z zestawu przeciwnika.

bachus81
18-01-2021, 19:33
Dziękuję wszystkim uczestnikom TUFF CUP, a zwłaszcza finalistom (także dolnej drabinki) oraz organizatorom - TUFF , PIRX.

Każdy etap turnieju był emocjonujący, a Wielki Finał to taka "truskawka na torcie", jak powiada Tomasz Hajto ;)

Bardzo mnie cieszy, iż turniej odbył się w miłej, wręcz przyjaznej atmosferze. Pojawiło się kilku nowych graczy.

Liczę na dalszą współpracę z TUFFem przy organizacji kolejnego turnieju w R2.

Na koniec wielkie podziękowania dla mojego drogiego skrzydłowego. Niez byłeś wielki. Poznałem twój duży kunszt w dowodzeniu piechotą. Świetnie bronisz, nawet w trudnych sytuacjach. Dałeś mi czas, bym mógł zmieszać szyki naszych oponentów.
Wielkie dzięki i następny turniej 2v2 bardzo chętnie zagram z Tobą.

Ps. Seba bardzo podobają mi się twoje propozycje odnośnie losowania nacji.



Przede wszystkim wielkie podziękowania dla organizatorów i sponsorów turnieju, TUFF, Pirx, Bachus chwała wam ! :D

Oczywiście dziękuje również wszystkim uczestnikom turnieju ;)

Turniej zapewnił mi masę emocji i świetnej zabawy, a początkowo ze względu na brak czasu miałem wątpliwości czy startować. Na szczęście wygrała myśl "turniej w Romka w 2020 roku ma się odbyć beze mnie? Nie ma mowy!" :cool:
Z Tomim stworzyliśmy drużynę z doskoku (nigdy wcześniej razem nie graliśmy) i na ostatnią chwilę. Początkowo kompletnie nie miałem czasu na wspólne treningi, a i przerwa w grze od ostatniego turnieju sugerowała że za wiele nie zdziałamy, więc jestem bardzo pozytywnie zaskoczony ostatecznym wynikiem. No i po raz kolejny okazało się że nowe zasady nie tylko są zbalansowane (może nawet lepiej niż przy klasycznym budżecie) ale też zapewniają większą różnorodność ;)

Dzięki Tomi za grę, a zwłaszcza ze te kilka bitew które praktycznie sam wyciągnąłeś :D. Udano nam się zgrać więc zgłaszam się na twojego kompana w kolejnym turnieju 2v2

Gratuluję Bachusowi i Nieznajomemu, nie licząc pierwszej bitwy zdeklasowaliście nas w finale ;)

Ten rok jest bardzo udany jeżeli chodzi o turnieje Rome 2, zainteresowanie grą jest wciąż spore mimo ponad 7 lat od premiery gry. Liczę że po turnieju nie będzie brakować chętnych do luźnej gry. Tęskno mi za czasami Czwartków z Antykiem może pora na duchowego spadkobierce w postaci Piątków z Romkiem lub Sobót u Romana :lol2:

Wpadłem też na pomysł jak urozmaicić następny turniej np. 1v1, mianowicie przed każdym meczem gracze losowali by zestaw frakcji z którego mogą korzystać. Do tego mogli by zbanować jedną z frakcji z zestawu przeciwnika.

bachus81
18-01-2021, 19:36
A teraz ogłodzenie.

Proszę osoby, które zajęły miejsca 1,2,3 na przesłanie mi swoich danych adresowych, łącznie z nickami oraz telefonami.
Jest to mi potrzebne by wysłać nagrody i upominki.

mail na który należy wysyłać dane: admin@bachcomp.pl

Pirx
18-01-2021, 19:47
Ja z kolei rozdzielę nagrodę pieniężną pomiędzy finalistów, z pominięciem naszego IT-sponsora oczywiście, któremu pozostanie jednak wiekopomna chwała. ;)

bachus81
18-01-2021, 19:48
Ja z kolei rozdzielę nagrodę pieniężną pomiędzy finalistów, z pominięciem naszego IT-sponsora oczywiście, któremu pozostanie jednak wiekopomna chwała. ;)

Mi wystarczy kolejny puchar TUFF CUP ;)

Nieznajomy
18-01-2021, 19:59
Z dwoma to już trzeźwy nie będziesz :D

Zachar
18-01-2021, 20:08
Tylko Bachus nie stawiaj tych pucharów na jednej pułce, kiedyś nie wytrzyma ich ciężaru i wszystkie rozstrzaskają się z hukiem. Chyba , że Tuff je robi z plastiku...

Gratulacje dla wszystkich graczy, którzy skończyli na podium.
I dziękuję wszystkim za turniej. Na pewno zjawię się na kolejnym

bachus81
18-01-2021, 20:12
Tylko Bachus nie stawiaj tych pucharów na jednej pułce, kiedyś nie wytrzyma ich ciężaru i wszystkie rozstrzaskają się z hukiem. Chyba , że Tuff je robi z plastiku...

Gratulacje dla wszystkich graczy, którzy skończyli na podium.
I dziękuję wszystkim za turniej. Na pewno zjawię się na kolejnym

Koniecznie ! Dobry team stworzyliście z Mistrzem.