PDA

Zobacz pełną wersję : Malta i technologie w dyplomacji (2 problemy)



Nagano
15-02-2010, 13:36
Mam 2 problemy z Empire.
Pierwszy: Gram Maratami i próbuję zrobić desant na Malcie, lecz w maltańskim porcie są okręty, a w samym mieście stacjonuje garnizon. Nie mogę w żaden sposób wyładować żołnierzy, bo pokazuje się wiadomość, że szlak jest zablokowany :x (armia maltańska ma ten pedalski zasięg możliwości działania i przez niego nie mogę zejść -.-) Próbuję lądować z każdej strony wyspy, ale to się na nic nie zdaje :/

Drugi problem: Próbowałem się wymienić technologią z Austrią. Ja im dawałem drenowanie pompami parowymi i chciałem w zamian młocarnię. Jednak gdy klikałem na młocarnię to znikało z moich ofert drenowanie pompami parowymi, a gdy ponownie wciskałem drenowanie pompami to znowu znikało moje żądanie o młocarnię -.- Tak jakby te 2 technologie się wykluczały.

Lisek
15-02-2010, 18:22
Witam.
1) Wydziel ze swojej floty jeden okręt i wpłyń na teren kontrolowany przez flotę Maltańską - pewnie będą mieli
przewagę i postanowią cię przechwycić. Reszta twojej floty powinna być blisko i wtedy w czasie samej
bitwy dołączy do ciebie reszta floty (jako wsparcie) i spokojnie wygrasz bitwę.
2) Kiedy wybierzesz już technologię którą chcesz dać (zaznaczysz ją) to kliknij też na technologię którą chcesz w zamian i
dopiero wtedy kliknij " zatwierdź". Następnie kliknij na wysłanie propozycji i podziwiaj efekty.

Ps. Generalnie to komp niechętnie oddaje technologie

Pozdrawiam.

Nagano
15-02-2010, 18:31
Witam.
1) Wydziel ze swojej floty jeden okręt i wpłyń na teren kontrolowany przez flotę Maltańską - pewnie będą mieli
przewagę i postanowią cię przechwycić. Reszta twojej floty powinna być blisko i wtedy w czasie samej
bitwy dołączy do ciebie reszta floty (jako wsparcie) i spokojnie wygrasz bitwę.
2) Kiedy wybierzesz już technologię którą chcesz dać (zaznaczysz ją) to kliknij też na technologię którą chcesz w zamian i
dopiero wtedy kliknij " zatwierdź". Następnie kliknij na wysłanie propozycji i podziwiaj efekty.

Ps. Generalnie to komp niechętnie oddaje technologie

Pozdrawiam.
Z Maltą wziąłem na razie pokój, ale niedługo wypróbuję twoją metodę :twisted:
Z technologią też spróbuję, ale już chyba nie warto, bo sam jestem na ukończeniu odkrycia jej ;)
Dzięki!