PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z Warpath Campaign



Flying Piano
15-02-2010, 21:08
Cześć, około 4 godziny kupiłem sobie przez Steam paczkę ze wszystkimi DLC plus Warpath za bodajże 13 euro. Jednostki są ok, wszystkie działają, tylko że jak klikam na kampanię indiańską, to otwiera mi się takie... dość gołe menu (w tym miejscu wstawiłbym screena, ale coś mi nie chcę się "zescreenować"). Tło jest stare, w miejscu mapy nic nie ma, jest pięć indiańskich herbów, po kliknięciu na każdy to w opisie nacji wychodzi jedynie "test", tak samo przy warunkach zwycięstwa, co więcej jest tylko jedno do wyboru. Po kliknięciu na "start", to odpala się stara kampania Wielkiej Brytanii.
Ktoś już tak miał :?:
Wykombinowałem, że możę jeszcze się ściąga, i coś potem tam się dorzuci, ale przez cztery godziny :?: Dziwne to wszystko...

Pampa
16-02-2010, 06:55
A robiłeś restart steama?

Flying Piano
16-02-2010, 17:21
Właśnie odinstalowałem i zainstalowałem Steama, i mi chyba zaczął ściągać... Empira. Przy 4% poszedłem do folderu "Empire" patrzę, a tu większość plików pusta, a zawartość folderu-650mb. Czyli musi od nowa ściągnąć i zainstalować grę, żeby wszystko działało? To czemu nie poprosi o płytę walającą się w pudełku? ;)
A teraz najważniejsze: co z save'ami :!: :?: W którym folderze one były czy gdzieś poza (w moich dokumentach może :roll: ?), bo jakbym stracił wypracowaną przez 2 miesiące Hiszpanię to bym się pociął :evil:
EDIT: Save'y już znalazłem, ale mi skoczyło ciśnienie... Wdech...... Wydech.... Wdech...... Wydech.... :) To pozostaję pierwsza sprawa jedynie.
EDIT2: Już wszystko działa, można zamknąć :)