PDA

Zobacz pełną wersję : kapitan generał



anna223
16-02-2010, 19:39
dalej mam z nim problem bo cały czas mi wyskakuje o adopcję jak bez dobroczyńcy to z i tak w kółko a ja chcę tylko generała :( help

Balduran
16-02-2010, 19:48
A mozesz jasniej opisac w czym lezy problem? Troche trudno zrozumiec Twoja wypowiedz ;)
Jesli chcesz miec generala, ktory nie nalezy do rodziny(po co?) to mozesz sprobowac jakichs modow.

kretu19955
16-02-2010, 19:49
Niestety tak się nie da. W M2TW generał=członek rodziny. W kingdoms miałem generałów, którzy nie byli w rodzinie, jednak nie wiem dlaczego.

anna223
16-02-2010, 20:29
chodzi mi o to że jak zaczynam grę np francją to mam generałów bez przynależności do rodziny i tak właśnie bym chciała , czy da się tak ??

kuroi
16-02-2010, 20:48
Niestety tak się nie da. W M2TW generał=członek rodziny. W kingdoms miałem generałów, którzy nie byli w rodzinie, jednak nie wiem dlaczego.
umm.. HRE ma Generałów i członków rodziny...

kretu19955
16-02-2010, 21:48
Nie wiem bo nimi nie grałem. Na czystym medku grając Polską, Rusią, Turcją, Egiptem i Bizancjum nie spotkałem się z czymś takim w ogóle. W kingdomsach (chyba krucjaty i krzyżacy) na początku byli generałowie i osobno członkowie rodziny, jednak późniejsze awanse kapitanów to tylko przez wejście do rodziny.

Marc d'Angers
18-02-2010, 11:40
Generał a członek rodziny to zupełnie co innego... Generał jest arystokratą, ale nie ma go na drzewku rodzinnym. Jeśli wygra jakąś trudną bitwę czy coś w tym guście może zostać adoptowany do rodziny. Z kapitanem jest tak samo. Jeśli chodzi o mnie to lepiej jest przyjąć kapitana do rodziny, bo będziemy mieli +1 namiestnika, i "wykupywacza" najemników. Tak na przykładzie z gry to na przykład Ryszard Lwie Serce czy Filip II August (Kingdoms: Crusades Campaign) oni są uznawani za generałów, ale mogą być adoptowani do rodziny tzn. mogą mieć żony i dzieci.

Tuffi966
11-12-2010, 11:08
Cześć, mam chyba taki sam problem i nie mogę sobie z nim poradzić. Mianowicie brak generałów. Przeglądając fora o M2TW wyczytałem, że można adoptować dzieci czy coś w tym stylu. Trzeba spełniać jakieś wymagania(budynki,doświadczenie)?


Dodam jeszcze, że gram na zwykłej podstawce bez dodatku, modów itp. Z crackiem -.-

Krzyzak
11-12-2010, 11:13
Pirat ?
Co do generałów to nie, nie trzeba...

kuroi
11-12-2010, 11:29
Cześć, mam chyba taki sam problem i nie mogę sobie z nim poradzić. Mianowicie brak generałów. Przeglądając fora o M2TW wyczytałem, że można adoptować dzieci czy coś w tym stylu. Trzeba spełniać jakieś wymagania(budynki,doświadczenie)?


Dodam jeszcze, że gram na zwykłej podstawce bez dodatku, modów itp. Z crackiem -.-
Nie dość, że prawdopodobnie pirat, to jeszcze nekromanta...
Adoptować do rodziny można tylko, gdy ma się więcej miast niż dowódców. Taka opcja pojawi sie jako okienko adopcji po rozpoczęciu nowej tury. Może się też zdarzyć, że kapitan jakiejś armii po zwycięskiej bitwie może być adoptowany. Adoptowanie zmniejsza lojalność obecnych członków rodziny.

Nezahualcoyotl
11-12-2010, 13:13
Dodam jeszcze, że gram na zwykłej podstawce bez dodatku, modów itp. Z crackiem -.-
No to graj sobie dalej...z crackiem :evil:

Tuffi966
17-12-2010, 10:08
Dzięki za pomoc, kryzys opanowany.

Celairistannen
31-12-2010, 12:48
Możesz też przekupić obcego dowódcę a on automatycznie staje się twoim generałem i nie ma go w drzewie genealogicznym.