PDA

Zobacz pełną wersję : Forty



Sipso
17-02-2010, 22:47
Witam. Mam pewien problem. Chcę zablokować Niemcom dostęp do moich granic budując fort. Problem w tym że opcja ta jest zawsze zablokowana. W oddziale jest generał (ba nawet trzech), oddział duży (ba to moja główna armia), teren budowy na moim terytorium... Co jeszcze muszę zrobić?

Krang
17-02-2010, 22:51
Jako powód przychodzi mi do głowy tylko brak funduszy lub próba budowy na niewłaściwym terenie typu droga itp.

Sipso
18-02-2010, 10:48
O. Czyli nie można budować fortów na drodze? Pff... Trudno, dzięki.

Pop517
18-02-2010, 10:50
jak niemożna? :shock:

Marc d'Angers
18-02-2010, 11:54
Forty są budowane przeważnie na drogach. Nie wiem czemu tak ktoś napisał... Nie sądzę byś nie miał na fort :lol: . Musisz się upewnić czy to Twoje ziemie bo na niemieckich nie będziesz mógł go zbudować. A co ze strażnicą ? Ją możesz? Jeśli nie to chyba jakiś bug.

Pop517
18-02-2010, 12:08
Musisz się upewnić czy to Twoje ziemie bo na niemieckich nie będziesz mógł go zbudowaćkolejna bzdura :o forty możesz budować na drogach na ziemiach wroga itp. ale musi on być na odpowiednim terenie mianowicie w lesie go nie zbudujesz musi byc to równina i nie może ona graniczyć z lasem czy rzekom(nie licząc mostów i brodów) graniczyć w sensie że pola wokół także muszą być równiną ;)

Marc d'Angers
18-02-2010, 12:52
Ja jakoś nie moge poza swoimi regionami budować fortów. Może coś mam z medkiem... :(

Sipso
18-02-2010, 16:04
Udało się. Nieco na terenie Niemiec, i na równinie. I na drodze. Chyba po prostu na poprzednim miejscu był zły teren. Tak czy siak dzięki za pomoc. Lecę bić Mediolan!

Czik
22-02-2010, 01:18
Jest limit zagęszczenia budowli. Jak postawiłeś przy granicy strażnicę i chcesz walnąć fort w tym samym miejscu to nie wyjdzie, musisz się nie co odsunąć. Tuż przy mieście też nie można. Sytuacja dość problematyczna, bo strażnice są nieusuwalne - o ile wiem - i można się pozbawić idealnego miejsca na potrzebny fort.

Jak się mylę to proszę o uzupełnienie mojej wiedzy bo w Medievala2 gram krótko :).