PDA

Zobacz pełną wersję : Kilka pytań...



SpookS
19-02-2010, 17:57
Mam zamiar zakupić ETW, więc zadam kilka ważnych dla mnie pytań.
1.
Ile jest w grze nacji (wiem, że Google nie gryzie, ale zawsze znajdowało mi forum gdzie o to się pytali i nie uzyskali odpowiedzi.
2.
Czy po wygranej bitwie o miasto, zajmuje je i przyłączam do swojego państwa czy mogę je splądrować, ale go nie "przywłaszczać".
3.
Słyszałem coś o tworzeniu nowych państw poprzez wywołanie buntu. Czy to prawda ? I jak to działa ?
4.
Czy 3GB ram'u starczy aby sobie śmigać?

Dawno bym już zamówił i już bym się o to nie pytał, niestety na cdprojekt brakuje towaru, a na Allegro chodzą po 100zł...

Nagano
19-02-2010, 19:21
1. 11, a z USA w Kampanii o Niepodległość daje to 12 frakcji. Można sobie ewentualnie odblokować większość nacji.
2. Nie możesz go splądrować.
3. W prowincjach masz poziom zadowolenia klasy wyższej (szlachta) i klasy średniej/niższej (chłopi i mieszczanie). Gdy poziom zadowolenia spadnie poniżej zera w państwie może wybuchnąć bunt, który sprowadzi do zmiany ustroju lub powstania nowego państwa.
4. 2GB zalecane, także 3GB spokojnie.

SpookS
19-02-2010, 19:38
Wielkie dzięki... Nie mogę się doczekać, a Empire w platynowej edycji dopiero od 26 :(

leetomek
19-02-2010, 19:41
platynowa edycja Empire Total War 69,99 zł a teraz w sklepie internetowym 3kropki masz za 79,99 eee dla mnie jeden ... :) Pozdrawiam

SpookS
19-02-2010, 20:01
Ja na gram.pl widziałem za 59zł platynową edycje a ty napisałeś że za 69zł, aż sprawdzę jeszcze raz bo nie wierze, że w różnych sklepach była taka różnica ...

leetomek
20-02-2010, 22:42
ja trochę źle się wyraziłem :
- w tym momencie najtaniej jest w sklepie 3kropki 79,99 zł (to nie jest w serii platynowa kolekcja)
-sugerowana cena w serii platynowa kolekcja jest 69,99 zł ale tak jak mówisz na gram pl jest promocja i mają po 59,99 zł - oczywiście wszystko od 26 lutego

pozdrawiam

SpookS
21-02-2010, 17:51
Jeszcze jedno pytanie :D

Czy jak wystrzelę w tłum walczących w zwarciu to zabije i moich żołnierzy i wroga (tak jak było w medku) czy zginie tylko przeciwnik ?

Krang
21-02-2010, 18:21
Zabijesz i swoich i wroga.

SpookS
21-02-2010, 18:41
Dzięki. Bardzo się cieszę, że tak jest bo już myślałem, że to mało realistyczna gra.

Wojtasza
21-02-2010, 19:24
Mam pytanie, czy da się pominąć w jakiś sposób aktualizacje? Mi się coś zepsuło i się chce aktualizować 30h, po czym po dwóch godzinach widzę tyle samo. :cry: (wcześniej było to w złym temacie, przepraszam)

Gaius Julius
01-03-2010, 20:45
zmień region pobierania na np Niemcy ;) będzie szybciej ściągało

Salino
12-03-2010, 13:51
Nie chcę zakładać nowego tematu, więc napiszę tutaj.

Dostałem dziś Empire (tak, wiem, opóźniony nieco jestem :D) i co prawda gram dopiero w Drogę ku niepodległości, ale mam już kilka pytań.

1. O co biega z tymi napisami? Co prawda mogę je przeczytać, ale przecież to jakaś porażka: są nieostre, czasem ledwo czytelne, da się to jakoś poprawić? Gram na 1440x900 (optymalna dla mojego monitora), na ustawieniach średnich.

2. Czy da się jakoś zmienić to, że gdy przesunę mysz na krawędź mapy, chcąc ją przesunąć, muszę chwilę poczekać zanim to się stanie? Nie ukrywam, że jest to strasznie denerwujące, bo w Medku, Rome i innych przesunięcie mapy następowało od razu, jestem do tego przyzwyczajony.

Wezyr
13-03-2010, 12:57
Mam taki sam problem jak ty z tymi napisami.Kombinowałem już z różnymi wersjami sterowników do karty graficznej,bawiłem się w opcjach gry...nic nie pomaga :( Na forum też kilka osób miało ten sam problem ale rozwiązania nie ma.Napisałem do CDP ,pewnie też nie odpiszą i oleją sprawę.Empire jest po prostu strasznie zabugowany i trzeba się z tym jakoś pogodzić