PDA

Zobacz pełną wersję : Połączenie z NAT ?



koszters
19-02-2010, 19:17
...Zostało nie udane. Gram w MP na oryginalnej wersji gry 1.2 i nie mogę dołączyć do żadnej gry, czasami wyskakuje mi równiez brak odpowiedzi z hosta , co robić?

Jarl
19-02-2010, 19:24
Ściągnąć patcha 1.3, odinstalować hamachi, wyłączyć firewalla, odblokować porty...

koszters
19-02-2010, 19:28
Serdecznie dziękuję, myślę że do zamknięcia.

@edit, niestety mam już wersję 1.3 lecz nadal ten problem "połączenie z nat nie powiodło się" prosże o pomoc.

Drako
20-02-2010, 15:10
Ja tak mam ale zależy (chyba) od hosta. W większości mi się łączy ,a czasem to wyskakuje gdy wchodzę na serwer.

Bodzio95
10-06-2010, 20:30
A jakich portów używa M2TW??
Firewall wyłączony, hamachi nie mam, patch 1.3 jest a nadal to samo :/

Jsatrzab
10-06-2010, 20:37
A jaki masz internet? Bo jeśli kablówkę to najprawdopodobniej blokuje cie router dostawcy co jest dość często spotykane.

Bodzio95
10-06-2010, 20:38
mam netie ale mam roter domowy. jak podłącze modem to powinien problem zniknąć??

Jsatrzab
12-06-2010, 07:45
Wystarczy że na rooterze odblokujesz port używany przez Medeivala 2 jest to port 27750.
Jeżeli nie wiesz jak to zrobić skorzystaj z tej strony http://portforward.com/english/applicat ... rindex.htm (http://portforward.com/english/applications/port_forwarding/Medieval_II_-_Total_War/Medieval_II_-_Total_Warindex.htm) wybierz z listy swój rooter (jest na niej większość popularnych modeli jeśli nie ma akurat twojego spróbuj inny model tego samego producenta), następnie omiń reklamę klikając "Click here to skip this advertisement... " w prawym górnym rogu. Następnie postępuj zgodnie z instrukcjami na stronie.

pozdrawiam Jsatrzab

OskarX
21-07-2010, 21:24
Odświeżam temat. Mam ten sam problem co kolega i taki sam internet jak kolega. Wkurza mnie to, że jakies 3 dni temu grałem na necie w mtw2, a od dzisiaj rano nie mogę nic zrobic! Ciagle polaczenie z nat nieudane...Co dziwniejsze, mogę tylko wchodzić w jeden host z całej masy, sam hostowac nie moge bo mnie wywala z gs i musze od poczatku gre wlaczyc. Nie wiem co moglo to spowodowac, probowalem dodawac te porty, skanowac system, wylaczyc zapore i antywira-bez skutku. Co jeszcze dziwniejsze, po południu miałem ten problemik, ale wyłaczylem polaczenie hamachi i bylo ok, potem usunalem z kompa hamacha i znowu NAT. Ludzie pomocy, bo nie wiem co mam juz tu ustawiac..

OskarX
22-07-2010, 09:20
Sory ,że tak post pod postem, ale naprawdę potrzebuję z tym pomocy! Dzisiaj wchodzę i jest normalnie, mogę wchodzić we weszystkie serwy itp. Zagralem 1 mecz z gosciem, potem ja mialem hostowac. Jak zrobilem serw to sie znowu zwalilo, gosciu nie mogl dojsc, a ja nie moglem juz wchodzisz w inen posty i pewnie znowu musze czekac do jutra....
Z tego wynika ,ze jak hostuje to sie wali wszystko, moze jakis port blokuje czy cos, prosze o pomoc z tym