PDA

Zobacz pełną wersję : Dodatek nie działa :/



Ziemniak
22-02-2010, 17:26
Mam zainstalowaną podstawkę i dzisiaj kupiłem dodatek, przed chwilą zainstalowałem i niby wszystko dobrze, ale jednak nie :/ Jak chcę uruchomić obojętnie jaką kampanię to jest kursor w kształcie płyty (że niby ją czyta) i po chwili jest dźwięk błędu ale żadnego błędu nie ma :/ Pomocy! Aha, zapomniałem - jak klikam na stację z płytą w Mój komputer to nic się nie dzieje, tak samo jak wyciągnę i włożę płytę :/

Maczo
22-02-2010, 17:51
Na płycie dodatkowej(jeśli kupowałeś z platynowa edycji) powinien być patch i dopiero po jego zainstalowaniu gra się włączy...wiem bo sam tak miałem ;D

Ziemniak
22-02-2010, 17:54
Wiem, ale zaraz po zainstalowaniu podstawki zaktualizowałem do 1.3 :/ Spróbuję wszystko odinstalować i zainstalować jeszcze raz, mam nadzieję, że będzie działać.

EDIT: Czy chodzi o spatchowanie królestw do 1.5 ?

PS: Zarówno Medieval 2 jak i dodatek mam z serii Top Seller.

Bulbozaur277
22-02-2010, 22:16
Jak można odświeżać temat po 7 minutach? <lol> Nie mogłem się powstrzymać :P .

A żeby nie było offtopu to Ci odpowiadam. Tak, chodzi o spaczowanie Królestw do 1.5.

Ziemniak
23-02-2010, 07:11
Spaczowałem i tak nie działa. A na dodatek pod koniec paczowania pojawił się komunikat o tym, że nie można zaktualizować kampanii krzyżackiej. Zainstalowałem ponownie tą kampanię i dalej to samo :/

kamilios
23-02-2010, 09:54
Odinstaluj Królestwa i zainstaluj jeszcze raz. Jak nie zadziała to odinstaluj Kingdoms, odinstaluj podstawke, zainstaluj podstawke, zainstaluj Kingdom i spaczuj do najnowszej wersji wszystko.

Bulbozaur277
23-02-2010, 10:08
Chciałem jeszcze dodać, że przed instalacją Królestw trzeba spaczować podstawkę do 1.3.

Ziemniak
23-02-2010, 16:52
Ok, dodatek działa, tylko muszę go "trochę" dziwnie uruchamiać - muszę najpierw bez płyty kliknąć dwa razy na ikonę wybranej kampanii, po czym włożyć płytę i w okienku informującym, że w stacji nie ma płyty nacisnąć Retry. To się chwilkę przetwarza i w końcu mogę grać ;) Jest to trochę utrudnieniem, ale lepsze to niż nic ;)

Edit: Napisałem już w poniedziałek do cdprojekt i znam już rozwiązanie mojego problemu. Niestety nie mogę tego wyjawić, bo jest to poufne ;)

Kretson
02-03-2010, 17:15
Top SECRET. CP robi same problemy.