PDA

Zobacz pełną wersję : Mały problem...



SpookS
23-02-2010, 16:45
Mam jeden problem. Ostatnio słyszałem, że można zagrać w Wielką kampanię przez tryb hot seat więc otwieram grę z pliku o nazwie kingdoms (wersja 1.5, płyta od kingdoms jest włożona.) gra się otwiera pokazuje się ten obrazek na którym w tle jest kawaleria duńska i nagle wyskakuje błąd który nie ma żadnej treści,a jedyną opcją jest OK. Mam nadzieje, że wiecie jak rozwiązać ten problem, jak potrzeba więcej informacji to proszę napisać.

koszters
23-02-2010, 16:49
Gdzieś słyszałem, że na płycie jest jakiś mini patch kiedy go zainstalujesz będzie OK

SpookS
24-02-2010, 07:40
Czy chodzi ci o patch 1.5 ? Jak tak to go zainstalowałem, ale jeszcze czegoś poszukam.

Yaevinn999
24-02-2010, 12:10
Właśnie to sprawdziłem i mi też nie chce odpalić z kingdoms.exe. Jak chcesz zagrać w wielkiej kampanii to graj przez podstawkę (gdzieś na forum było co i w jakim pliku zmienić żeby dało się stworzyć save`a hot seat) albo w kampaniach kingdoms (tak hot seat jest od razu odblokowany).

SpookS
24-02-2010, 14:17
W kingdoms grałem już w trybie hot-seat, a chciałem zagrać w wielką kampanię z kolegą i szwagrem. Poszukam na forum może coś będzie.