PDA

Zobacz pełną wersję : Zamówienia na gram.pl - odbiór na stacji metra



Niesmiertelnik
24-02-2010, 11:35
Dzwoniłem przed chwilą. Sprzedawca powiedział że spodziewają się dostawy dzisiaj, nie dalej jak za trzy godziny i jak sie tylko ogarną to puszczą mailing.
Powiedział, że według niego na pudełko i zawartość będzie można popatrzeć już dzisiaj ok. 17:00.

W piątek oprócz rejestracji i ściągania pliku .exe czeka nas jeszcze patch.

DonVega
24-02-2010, 11:50
No to ekstra - jak dostane meila na pewno się dziś tam zamelduję :)

Maczo
24-02-2010, 14:33
Mogę wiedzieć jak duży będzie ten patch? Chce jak najszybciej zagrać.

Niesmiertelnik
24-02-2010, 16:11
Nie wiem niestety. Wiem cokolwiek na temat tego co tam raczej będzie, ale cokolwiek znaczy bardzo mało, więc nie ma sensu żebym się z tym produkował.
Pożiwiom uwidim

Andreuse
24-02-2010, 20:38
Ja zamowilem dopiero dzis :roll: i tez z odbiorem na stacji metra
Ale zastanawiam sie czy do piatku zamowienie zrobi sie na status "gotowe do odbioru" :lol: czy nie zapuzno i nie bede musial czekac do nastepnego tygoidnia :oops: :D

Niesmiertelnik
24-02-2010, 20:56
Po prostu miej to tamże i podjedź kupić 8-) Bez preorderu kosztuje 5 złotych więcej..... wiem...... bo byłem i już mam :o
Tylko co mi po tym.....
Aaaa, no ale jest jedna rzecz wymagająca komentarza. Imperialna jest uboga jak wolny najmita :lol: tylko że te 15 jednostek ja ratuje.
Nie ma tam wszakże żadnej jednostki dla Hiszpanii, Danii, Batavii, Szwecji czy Portugalii, a to te nacje sa najuboższe.
Czyżby zaraz kolejny DLC?

Sareth4
24-02-2010, 21:22
oczywistość , tak czy siak wszystkie jednostki z specjalnej/imperialnej edycji znajdą się w końcu w jakimś DLC
A ww. frakcje pewnie dostaną też zaraz jakieś dlc i będzie jak z etw :lol:

Niesmiertelnik
25-02-2010, 08:44
Jeszcze ciekawiej przedstawia się istrukcja.

Coraz krótsza......., choć nowych funkcjonalności w grze przybyło.

Przewiduję że w następnej będzie napisane wołami Press any key.

Jak ludzie którzy dopiero zaczynają mają się dzięki temu poruszać w grze?

Żeby chociaż dodali do imperialnej jakiś poradnik dotyczący gry, wrzucili parę smaczków, ale nie...... poskładali na 8 kartkę papieru z wydarzeniami z życia Napoleona, dorzucili książkę z tysiącem błędów i się cieszą że kapusta się sypie do wora..

Może dlatego że jeszcze niedawno nie planowali Imperialnej wydawać i pojechali po bandzie na chybcika, ale w sumie WHO CARES

Spukologist
25-02-2010, 09:09
Nie mogę się zdecydować czy kupować Edycję Specjalną czy nie. Myślicie że będzie jakiś "sposób" jak w Empire by odblokować te dodatkowe jednostki? Kiedy będzie dostępna ta Edycja Specjalna na gram.pl ? Pytanie trochę nie na temat, ale w jaki sposób płaci się na steamie za np. DLC?

dkescn
25-02-2010, 10:10
Na stronie oficjalnej pisze, że wersja pudełkowa ta zwykła posiada 5 jednostek dodatkowych. Więc wersja Edycji Specjalnej posiada 10 nowych. Pytanie tylko jak znacząco różnią się statystykami od tych podstawowych jednostek :]

Spukologist
25-02-2010, 13:51
Zamówiłem jednak zwykłą edycję. Nie są aż tak fajne te dodatkowe jednostki. Myślę, że wyjdą mody z dużo większą ilością jednostek. Liczę na moderów!

koszters
25-02-2010, 13:57
Też nie wiem czy zakupić zwykła edycję czy ta rozszerzoną, ale chyba wezmę tą zwykłą...