PDA

Zobacz pełną wersję : Usuwanie dema oraz reklam



joy
24-02-2010, 22:26
Witam

Zna ktoś sposób na usunięcie dema oraz reklam pojawiających się przy starcie gry?

Nie wiem czy na tym forum już to było, a może taki sposób nie istnieje?

Pampa
24-02-2010, 22:39
a nie wystarczy ci esc wcisnąć? :roll:

joy
25-02-2010, 15:31
Nie, nie wystarczy, jakby wystarczyło to bym nie zadawał pytania. Jak nie znasz odp. to nie spamuj. :geek:

Nie lubie jak ktoś za moje pieniądze jeszcze wciska mi reklamy na starcie, a każda sekunda jest na wagę złota :mrgreen:

Marquess Alec Fortescue
25-02-2010, 16:12
Wystarczy esc wcisnąć... A gra swoje musi załadować, Empire to do siebie ma, że się długo ładuje.

Pampa
25-02-2010, 17:36
No to mu to mówię, i nie spamuje, to że zadajesz debilne pytania to już nie jest mój problem. Innej odpowiedzi nie ma. Przyszedł kozaczek na forum... :roll:

joy
25-02-2010, 19:11
Pampalinex - nie będę z tobą dyskutować sorki ale nie mam neo.......

Po co mi takie rozwiązanie niech będzie moją sprawą chciałem tylko uzyskać jakieś obejście ale jak widzę na razie nikt nic nie powiedział ciekawego w temacie.

Jakby co proszę o info na PW, a temat admin może zamknąć żeby nie służył nie potrzebnie do nabijania postów.

Demon
25-02-2010, 19:43
Nie no, ludzie, trochę kultury. Wydaje mi się że tych reklam nie da się usunąć i może nawet nie próbuj bo nie wiadomo co może się stać. Możesz jeszcze gdzieś poszukać ale chyba nic nie znajdziesz. Pzdr

Pampa
25-02-2010, 19:57
Ej, człowieku przestań mnie zaczepiać. Ile masz lat 13?14?

Duqq
26-02-2010, 23:59
Przeciez to nie sa reklamy, tylko plansze startowe. Zawsze i w kazdej grze (no przynajmniej nie przypominam sobie, aby w jakiejs bylo inaczej) podczas ladowania na samym poczatku pokazuja sie plansze producenta i wydawcy gry, czasem jest plansza BINKa jezeli intro jest w tym fomacie. Czasem w postaci statycznej planszy, czasem w postaci animacji, ale pierwsze slysze zeby to komus przeszkadzalo. Prawie zawsze mozna to przeskoczyc wciskajac esc, backspace, czy spacje i po problemie. Wiec nie dziw sie, ze takie dostales odpowiedzi jakie dostales.

nr.uno
03-03-2010, 14:39
Nie martw się Joy też uzyskałem takie głupie odpowiedzi jak chciałem pozbyć się intra i innych filmików startowych.
W większości gier wystarczy wywalić katalog .avi, video, albo coś takiego, ale w TW jakoś nie doszedłem do tego jak sobie z tym poradzić. Najpewniej coś w linii komend można dopisać typu ~novideo i uruchomi się od razu loading gry.
I myśliciele forumowi bardzo się mylicie jeżeli sądzicie, że nie jest to irytujące. Jeżeli ktoś modyfikuje grę to bardzo często musi ją uruchamiać kilka razy z rzędu i wtedy naciskanie durnego ESC co chwila jest upierdliwe.