PDA

Zobacz pełną wersję : Uruchomienie NTW



Krang
26-02-2010, 14:00
Kupiłem i zainstalowałem po polsku wersję rozszerzoną. Odblokowałem sobie dodatkowe jednostki i ściągnąłem patcha. Nie miałem przy tym żadnych problemów. Uznając to za dobry znak włączam Napoleona, przechodzi mi do ekranu gry i zanim zdążą załączyć się reklamy i intro wywala mnie do pulpitu i dostaje komunikat, że " Wystąpił problem z aplikacją Napoleon Total War. System Windows poinformuje cię jeśli znajdzie rozwiązanie". Po przeczytaniu automatycznie zamyka mi grę, :cry: Ktoś ma jakiś pomysł?

Yari
26-02-2010, 14:04
Pomysł powinien mieć cd projekt jak i CA , problem w tym że powinien nie idzie w parze z ,,ma".
Nie martw się , nie jesteś sam , większość graczy jak nie wszyscy ma podobnie lub w ogóle nie może zaisntalowac gry.

Krang
26-02-2010, 14:07
Z tego co czytałem to chyba nie ma osoby, która by nie miała. :( No dobra biore telefon i dzwonie do nich, mam czas do 17.

ManUtd
26-02-2010, 14:11
Pewnie powiedzą, że to Twój problem, i że u nich działało.

Grenadier
26-02-2010, 14:23
Najlepiej by było jakby wszyscy z tego forum wysłali do nich maile z problemem. Ja mam ten sam problem i jestem zmuszony grać w wersji ang...

Pop517
26-02-2010, 14:24
ta wysyłać jak zobaczą przepchaną skrzynke pocztową to się zdziwią :D

Krang
26-02-2010, 14:26
Zadzwoniłem tam do nich i poinformowali mnie, że jest jakiś problem z wersją polską, rosyjską i czeską. Sega ma jeszcze dziś wypuścić nową łatkę, która ma naprawić ten problem. Pozostaje tylko czekać.

Pop517
26-02-2010, 14:55
http://www.cdprojekt.pl/news/5289/Probl ... Total_War_ (http://www.cdprojekt.pl/news/5289/Problemy_z_platforma_Steam_przy_instalacji_gry_Nap oleon_Total_War_)
tu jest wiecej opisane...

Krang
26-02-2010, 23:18
Może to komuś pomoże... Grę zainstalowałem tak koło 14. Gdzieś o 17 zaczęły mnie dochodzić słuchy z forum, że niektórym zaczęła działać polska wersja. Próbowałem odpalać swoją, ale nie dawało rady. Postanowiłem zaryzykować i na steam usunąłem zawartość lokalną (mowa tu o NTW). Zainstalowałem gierkę od nowa, próbuje uruchomić i...działa! :D

chromator
27-02-2010, 10:34
Może to komuś pomoże... Grę zainstalowałem tak koło 14. Gdzieś o 17 zaczęły mnie dochodzić słuchy z forum, że niektórym zaczęła działać polska wersja. Próbowałem odpalać swoją, ale nie dawało rady. Postanowiłem zaryzykować i na steam usunąłem zawartość lokalną (mowa tu o NTW). Zainstalowałem gierkę od nowa, próbuje uruchomić i...działa! :D

Co to znaczy, że usunęłeś zawartość lokalną? Masz na myśli uninstall?
Zainstalowałeś ponownie po polsku? Ściągnąłeś łatkę ze steam'a po instalacji? Nadal wszystko działa bez zakłóceń?

Gibril
27-02-2010, 11:24
Ja po początkowych problemach jak u innych (polska wersja nie działała), grałem w angielską. Po informacjach, że z wersją polską jest już OK, zmieniłem język STEAMA na polski - zaczęła się ściągać polska "poprawka" i od wczoraj od 20stej gram w wersję polską. W ogóle w żadnym momencie nie usuwałem zawartości lokalnej, gra śmiga....

chromator
27-02-2010, 17:05
Ponownie zainstalowałem wersję angielską i chodzi ok. Zmieniłem język w steamie na polski i nic mi się nie ściaga... czy to się dzieje automatycznie, czy mam to jakoś sprowokować?

LEGION
01-03-2010, 21:29
K.... instalowalem wersje polska.. i nic.. przejrzalem forum i zaczalem instalowac wersje angielska i znowu kiedy wkladam cd 2 chce wcisnac ok.. nic gra stanela, co najlepsze nie moge nawet wyjac plyty.. do k... nedzy czy 99 zl wydalem na darmo.. bo nie chce mi sie czekac az serwer czy cos sie odciazy albo wypuszcza patch za 3 miesiace ktory uruchomi mi gre..

Przeciez przy moim transferze 200 kb to ja jutro skoncze ta instalke.. o ja zesz k... jeb... dajcie spokoj..

anatol
02-03-2010, 10:13
hehe dziwię się ludziom że kupują grę z systemem STEAM. Przeciez to nie pierwszy problem z tym dziadostwem. Gdyby ludzie masowo nie kupowali gier w tym systemie i pisali o tym publiczni,e że to własnie z tego powodu to moze producenci 10 razy zastanowiliby się zanim daliby swoją grę do STEAM. Przecież to tylko utrudnia życie ludziom, którzy mają oryginały. Zero utrudnienia dla piratów.

DesChi
02-03-2010, 10:53
hehe dziwię się ludziom że kupują grę z systemem STEAM. Przeciez to nie pierwszy problem z tym dziadostwem. Gdyby ludzie masowo nie kupowali gier w tym systemie i pisali o tym publiczni,e że to własnie z tego powodu to moze producenci 10 razy zastanowiliby się zanim daliby swoją grę do STEAM. Przecież to tylko utrudnia życie ludziom, którzy mają oryginały. Zero utrudnienia dla piratów.

A ja się dziwie że ludzie piszą posty żeby napisać i nic z tego ie wynika, jak widzisz to nie jest temat o narzekaniu tylko problemach z uruchomieniem NTW. Pisząc takie pierdoły nie pomagasz rozwiązać użytkownikom ich problemów.

anatol
02-03-2010, 11:22
To nie są pierdoły bo ten problem ze steamem występuje cały czas. Najlepiej nie pisać nic i piać z uwielbienia do takich rozwiązań.
Rozwiązaniem byłoby ściągnięcie pirata i wtedy nie ma się zadnych problemów.

Grenadier
02-03-2010, 11:46
Problemy ze steamem są jednostkowe. Większości ludzi działa dobrze i producenci się nie przejmują.