PDA

Zobacz pełną wersję : instalacja?



strazak69
26-02-2010, 18:21
jestem w trakcie sciagania po polsku ,mam już 40 procent ale nie instaluje sie z płyty tylko na steamie,o co tu chodzi?.Rok temu instalując Empire najpierw instalowała sie gra z płyty potem łatki,teraz dvd z grą tak jak by nie chodziło,nie chce byc wyśmiany ale tak to wygląda.Czy ktos może mi to wytłumaczyć?

strazak69
26-02-2010, 18:34
przepraszam za zamieszanie juz jest ok,dziekuje

strazak69
27-02-2010, 08:18
Mam pytanie, od wczoraj od godziny 23 gra mi sie zainstalowała,grałem itp,ale jest ona tylko na stemie jako plik lokalny,natomiast nie mam jej fizycznie na kompie.Wczoraj nawet do napedu nie musiałem wkładac płyty nr 2,plik został zainstalowany ze stemu.Dzis nie umie połączyc się ze stemem i chcąc grac nawet w trybie uspionego stema nie mam takiej mozliwosci.Pomóżcie mi prosze jak zainstalowac konkretnie Napoleona z dwóch płyt na twardy dysk,jak fizycznie jest ona juz tam zarejestrowana,ale ja jej powtarzam nie mam fizycznie na komputerze,dziekuje za pomoc

strazak69
27-02-2010, 19:21
Drodzy Koledzy wiem ze smigacie na Waszych grach,i nie macie napewno czasu. WYBACZCIE ZA UPIERDLIWOŚĆ.,ale bardzo prosze odpowiedziec mi tylko na to jedno pytanie,mianowicie dlaczego nie mam zainstalowanej gry a twardym dysku komputera Z PŁYTY, a tylko na stemie jako plik lokalny,nadmieniam ze gram normalnie,ale nie majac połączenia ze stemem nie mam innej mozliwosci grania nawet przy ustawieniu stema na tzw spiocha.Szukalem rozwiazania ale go nie odnalazłem,co mam wiec zrobic??, nie rozumie dlaczego nie mam INSTALACJI Z PŁYTY NA TWARDYM DYSKU? ,prosze serdecznie o pomoc

Grenadier
27-02-2010, 20:00
Nikt nie ma instalacji na twardym dysku, jedynie co masz na twardym dysku to w folderze steam. Takie już uroki steama. Wszystkie gry są jako pliki lokalne.

strazak69
27-02-2010, 20:29
bardzo Ci dziękuje,jestem zdziwiony ale przynajmniej wiem na czym stoje,pozdrawiam a grą jestem zachwycony, tylko szkoda ze nie ma północnej Afryki,Turcji w gł mapie kampani... ;)

LEGION
02-03-2010, 16:16
Panowie, może tu czegoś konkretnego się dowiem...

Oczywiście pojawił się problem. Podczas instalacji dysk 1 śmiga jak szalony, ale gdy pada hasło "umieść dysk CD 2", co też czynię nagle instalacja zamiera.

Wiem, że mogę resztę plików ściągnąć ze STEAM'a, ale wolałbym zrobić to szybciej z płyty (po coś w końcu ładują ją do pudełka)

Czy ktoś napotkał podobną niedogodność?
Jako ciekawostkę dodam, że niedawno robiłem reinstall Empire i pojawił się ten sam problem, choć wcześniej nie występował...

Mialem podbny problem i okazalo sie ze naped nie dawal rady.. podlaczylem starszy i skonczylo instalacje..