PDA

Zobacz pełną wersję : kampanie i bitwy online - zalozyciel nie odpowiada



Marquess Alec Fortescue
28-02-2010, 13:57
Witam

Podobny klopot maja inni, wystepowal tez w Empire, lecz tam nie korzystalem czesto z multi. W Napoleonie chcialem zagrac z kolega w kampanie, ale zaden z nas nie mogl sie dolaczyc do gry, poniewaz wystepowal ten blad 'zalozyciel nie odpowiada'. Czy moge otrzymac rozwiazanie?


Dzieki

voitek
28-02-2010, 14:03
A probowaliscie obaj zresetowac steama?

Lesio
28-02-2010, 15:59
Mieliśmy ten sam problem, graliśmy kampanie w Empire i nagle zaczął nam się pojawiać ten komunikat przy próbie dołączenia do gry (w bitwach to samo). Próbowaliśmy wszystkiego, dopiero uruchomienie przez nas łącza lokalnego za pośrednictwem "hamachi" pomogło :D
Po kilku nowych aktualizacjach steamu problem zniknął (trwał ponad 2 tyg.) a moze łącze przez hamachi pomogło odblokowując jakieś porty??
Niestety rozwiązania innego niz hamachi nie znalazłem na żadnym forum :cry: choć problemy takie ma wielu.Powodzenia!

Marquess Alec Fortescue
28-02-2010, 19:30
Za poradami z innych forum, ze znajomym pomajstrowalismy pare razy z download region. Jest ze Szwecji, wiec ustawił sobie Sweden, a ja, chcac grac ze Szwedem tez ustawilem sobie Sweden. Ponoć pomagało, ale nam nie pomoglo... Potem próbowaliśmy parę razy różnych kombinacji, bo piszą, ze download region ma znaczenie akurat w E:TW i N:TW. Sprawdzalem swój firewall, antywirusa - nic nie blokuje.

Powinni zmienić tą platformę do gier w sieci w nowych grach Total War... Ciężko się do kogokolwiek przyłączyć, są potem lagi i jest niestabilna...

Jeśli ktoś ma inne rozwiązanie, niż te hamaki to proszę o pomoc. :)

PolishSoldier
28-02-2010, 21:10
mam identyczny problem z empire...I też nie wiem dlaczego

Marquess Alec Fortescue
01-03-2010, 22:03
Ktoś zna odpowiedź? Dzisiaj próbowałem grać i poprostu nie byłem w stanie z nikim powalczyć online ani dołączyć się do jakiejkolwiek kampanii :(

Grzybowy
03-03-2010, 11:10
mam podobniem, tyle że u mnie gra wyświetla komunikat "gra pełna" i nie mogę się podłączyć tylko do gier 1vs1.
przed chwilą dzwoniłem w tej sprawie do cd-project, chłopaki twierdzą że pierwszy raz słyszą o takim problemie :)
Podobno na stronie cd-project są podane porty z których korzysta steam. Spróbuje dziś je sforwardować, jeśli nie zadziała piszę do nich zgłoszenie mailem. Proszę żebyście również napisali do nich o problemie.

arturro
03-03-2010, 15:03
mi też pojawia się to czasem - gra jest pełna. a jak się uda dołączyć po restartach napoleona, steama to i tak gra się wykrzacza jak w empire - wszyscy gotowi a odliczanie się nie zaczyna.

Marquess Alec Fortescue
03-03-2010, 16:13
Gra pełna oznacza 'gra pełna'. Jeśli obok macie ikonkę folderu z zieloną strzałką, która z niego wychodzi, oznacza to, że ktoś już rozgrywa kampanię. A na te, w których jest miejsce nie moge sie dołączyć, ponieważ nie odpowiadają... Tia, racja... sam powtarzam tak często, a sam do supportu Steam nie pisałem. ^^' Tak też zrobie, jak trochę czasu znajdę.

Grzybowy
03-03-2010, 16:27
MAF> sęk w tym że komunikat "gra pełna" właśnie nie oznacza że jest pełna.
Pisałem o sytuacji gdy próbowałem się podłączyć do zwyczajnej jednorazowej rozgrywki 1vs1, więc mam pewność (dzięki testom ze znajomym) że był tam tylko gospodarz.
Jeśli chodzi o kamapanie pewnie masz rację, nie zagłębiałem się w znaczenie ikonek strzałek.