PDA

Zobacz pełną wersję : Bugi, bugi, bugi



Elessar
01-03-2010, 20:32
Witam.

Mam problem (jak większość, zauważyłem) z niezmiernie irytującymi bugami w grze Empire.
Otóż, już po włączeniu gry, muszę przewijać intro, gdyż w pewnym momencie menu "przebija się" przez nie i obraz miga i nie da się z tym nic zrobić, muszę restartować kompa.
To samo pojawia się, kiedy wczytuję jakąkolwiek bitwę. Ledwie załaduje się do końca, przez... dosłownie 0,5 sekundy pojawia się obraz, po czym tekstury zniekształcają się, a w końcu dzieje się to co opisałem w linijce wyżej ;).

Zapewne mam więcej bugów, ale jeszcze do nich nie dotarłem, bo przez pierwszą bitwę nie mogę tknąć kampanii.

Dodam jeszcze kilka rzeczy. Mam win 7 64-bit, a kiedy miałem XP tak się nie działo. Spełniam wymagania kilkakrotnie, ale dla pewności spróbowałem ze słabszymi detalami - nic. Mam oryginalny produkt, więc dzięki Steamowi mam patcha 1.5.

Pomocy :).

Ave

Gaius Julius
01-03-2010, 20:43
na pewno sterowniki graficzne...zmień ;)

Elessar
02-03-2010, 19:48
Heh, pomogło :). Wielkie dzięki, temat do zamknięcia.

Ave

woda84
15-03-2010, 19:03
Przy okazji sterowników to też mam pytanie:

Zrobiłeś upgrade czy downgrade sterów?
Pytam bo pamiętam, że kiedyś nieopatrznie zaktualizowałem stery od GeForce'a 4400 i nie chodził mi medek jedynka. Po zainstalowaniu starszej wersji wszystko chodziło cacy.