PDA

Zobacz pełną wersję : Gra bez steama.



Bedlin
02-03-2010, 13:35
Posiadam oryginalnego Empire total war, ale steama ktos uzywa i niestety instalacja jest niemozliwa - nie mam cdkeya na nowy steam, a stary posiada moj znajomy ktory nie chce mi oddac a nawet nie chce mu zabierac. Po prostu chce zagrac bez uzycia steama przy instalacji. Jest to mozliwe? Jezeli tak to w jaki sposob?

Memnon[pl]
02-03-2010, 13:45
Niema takiej możliwości.Aby zainstalować/zagrać-musisz mieć steama.

Bieniu
02-03-2010, 17:40
czy nie można założyć drugiego konta na steamie? grać bez patchów da radę ale na sieci się nie pogra.

Duqq
02-03-2010, 23:59
Posiadam oryginalnego Empire total war, ale steama ktos uzywa i niestety instalacja jest niemozliwa - nie mam cdkeya na nowy steam, a stary posiada moj znajomy ktory nie chce mi oddac a nawet nie chce mu zabierac. Po prostu chce zagrac bez uzycia steama przy instalacji. Jest to mozliwe? Jezeli tak to w jaki sposob?

Piszesz, ze posiadasz Empire. Tzn jak posiadasz?
1. Kupiles je od kolegi, czy
2. zarejestrowales je na jego koncie Steam?
3. Czy po prostu grasz na jego koncie Steam w jego Empire?

Bo jezeli

1 - to no coz, widac nie wiedziales, ze jeden egzemplarz Empire = jeden CD-key = mozliwosc przypisania go do jednego konta Steam. W takies sytuacji kolega powinien odsprzedac ci gre razem z dostepem do konta Steam na ktore jest ona dopisana.

2 - to zadziwia mnie twoja glupota. Nie mogles stowrzyc swojego konta Steam i tam zarejestrowac gre? Tylko na Steamie kolegi? eraz juz nic nie zrobisz, zafundowales mu gre :)

3 - Jezeli tak to, aby pograc on nie moze korzystac ze swojego konta Steam. Czyli w prostyhc slowach, obrazowo:
- chcesz grac -> wlaczasz Steam z zainstalowanym Empire -> on na swoim kompie musi miec steam wylaczony -> grasz sobie normalnie i bez przeszkod.

Steam to jest platforma do posiadania gier, ktora umozliwia gre z jednego konta na woelu komputerach. Warunek - konto musi byc aktywne tylko na jednym. Nie zagracie we dwoch w Empire z jednego konta na dwoch, czy wiekszej ilosci kompow.

Jak jeszcze cos innego to napisz. Steam to wspaniala platforma, choc oczywiscie sa ignoranci ktorzy nie umieja jej uzywac i nie rozumieja zasad jej dzialania :) To tak samo jak z innymi nowymi technologiami, dopoki ludzie ich nie poznaja i nie zrozumieja zasad dzialania to sie ich boja, a strach jak wiemy czesto jest powodem agresji.

Grand Admiral Thrawn
03-03-2010, 06:13
Czyli nieprawdą jest, że OFF-LINE MODE nie potrzebuje w zupełności połączenia z Internetem? I, że użytkownik nie ma nic do gadania odnośnie pobieranych uaktualnień, tzn. nawet jeśli nie chce to i tak steam je pobierze?

Marquess Alec Fortescue
05-03-2010, 16:29
off-line mode nie potrzebuje polaczenia z netem, jesli wczesniej zarejestrowales i zainstalowales gry na komputerze (z uzyciem internetu). Potrzebne informacje do gry sa na kompie zarejestrowanie. Mozna sobie zaznaczyc, ze nie zyczysz sobie updatowania automatycznego.

Steam ma już, chyba, 6 czy 7 lat więc taka nowa technologia to nie jest...

Piszę w ostatnim poście wątku, nich autor nie czuje się dotknięty. Na forum nie dopuszcza się promowania pirackich rozwiązań. Wszelkie posty dotyczące takich rozwiązań bedą usuwane. - KW