PDA

Zobacz pełną wersję : Bug dźwięku?



Grenadier
02-03-2010, 14:56
Też macie tak, że jak maszeruje np. 5 starych gwardii to tylko 1 oddział z nich gra na flecie i idzie w rytmie a reszta przy samym bębnie jak w ETW?

Krang
03-03-2010, 15:39
Też to zauważyłem i musze powiedzieć, że jest to trochę irytujące. :roll:

mendoza1916
08-03-2010, 08:25
Tak wracjąc do dźwięku, też macie takie dziwne i irytujące odgłosy "zabijanych źołnieży ? Chodzi mi o to że gdy odziział dostaję salwę to wiadomo jakaś ilośc wojaków pada na ziemie czemu towarzyszy dzwięk "konania" tylko że c o jakiś czas pojawią się tak dziwny i nienaturalny dżwięk ,który powtarza się mniej więcej 3-4 razy z rzędu i brzmi tragicznie i nienaturalnie. Jakby ktoś robił kupę i miał zatwardzenie, dziwne że nie ma większej różżnorodności tych odgłosów. Dodam że mam tak w walce przeciwko Austrii nie wiem jak z innymi nacjami. Proszę o pomoc, bo być może można to jakoś zmienić...

Ferrou
09-03-2010, 08:03
Ja mam z kolei inny problem z dźwiękiem a ściślej z natężeniem owego w zależności od sytuacji w grze.
Otóż, nie wiem czemu, ale muzyka jaka towarzyszy rozgrywce, np. na mapie, jest niewspółmiernie cichsza od np.dźwięków "chodzenia" armii itp. Zatem chcąc posłuchać jakże klimatycznej nuty, podkręcam sprzęt audio. Natomiast w czasie samej bitwy jest czysta "poezja": nagły i cholernie głośny (jak dla mnie zbyt głośny) tekst "PANIE, PANIE! ATAKUJĄ NASZEGO GENERAŁA!" przyprawić może o zawał serca... Rozumiem, że postać dowódcy / generała, jest niezwykle istotna dla naszej armii, jej morale itp. ale decybele powyższego meldunku, szczególnie w porównaniu z innymi dźwiękami bitwy, są przesadzone... Podobnie ma się sprawa z innym tekstem, towarzyszącym gęstej ulewie. Nagle dopada nas "DO DIABŁA Z TYM DESZCZEM! PRZY TAKIEJ POGODZIE NIEWYPAŁY SĄ PEWNE" - ok, fajnie, cenna wskazówka ale... Generalnie nie polecam grania na "bardzo zgłośnionych" słuchawkach. Można się nieźle wystraszyć :D

germinal
09-03-2010, 08:43
DO DIABŁA Z TYM DESZCZEM! He he he ja w czasie wgrywania bitwy byłem w kuchni (sam w domu :lol: ) a tutaj nagle taki tekst ze środka - az podskoczyłe - super wrażenie he he he do tej pory z tego się śmieję :)))

A pewnie trzeba użyć odpowiednich suwaków w opcjach :)

segate
09-03-2010, 12:23
Tez mam podobne uwagi jak koledzy wyżej trochę dziwne ze tylko 1 grupa ma sprawnego grajka w oddziale, dziwne odgłosy konania żołnierzy też są dosyć irytujące. Miejmy nadzieje ze to zmienią. Chciałem dodać ze dziwi mnie troszkę w maszerującym szeregu koleś z czymś na kształt rogu myśliwskiego (zakręcona w górę trąbka) który zołnierz trzyma w ustach ale nie wydaje żadnego dźwięku.

Pozdrawiam

Mefisto7
09-03-2010, 20:20
Ja mam nadzieję na moda takiego jak "fifes and drums" do Empire. Dodałoby parę marszy, granych w każdej jednostce. Np Strrrasznie chciałbuym u Brytoli usłyszeć "British Grenediers" a tu jakas lipa na fletku :x


Ej, a też macie brak komend głosowych jak "take aim" i "fire!" ?

segate
22-01-2012, 19:08
Odświeżam temacik bo chce zapytać czy juz cos ruszyło w tej kwestii (jakieś mody). Super by bylo usłyszeć szkocką armie grająca na dudach podczas ostrzału