PDA

Zobacz pełną wersję : Chivalry Total War: REMASTERED



Eutyches
06-02-2023, 20:59
Jest to ulepszony port oryginalnego Chivalry Total War, średniowiecznego modu wielkiej kampanii dla oryginalnego Rome Total War. Zawiera pełną kampanię Early Era 1072AD, wraz z oryginalnymi frakcjami Chivalry mod,a także nowymi dodanymi. Sprawdź na Discordzie, aby uzyskać pełną listę zmian.
https://discord.gg/pg4Xzkk9SK

LINK STEAM:
https://steamcommunity.com/workshop/filedetails/?id=2672689065Dawna, oryginał - podstawowa i na screenie, nowe praktycznie wersje w pełni grywalne, cały czas za sugestią graczy poprawiane i upiększane.
Sam już w modzie tym spędziłem ze 100 godzin.///
////
Modyfikacja jest dosyć przyjazna do niektórych submodyfikacji, co jest jej zaletą i jest także współpraca pomiędzy autorami wcześnie przedstawianego przeze mnie moda LOTR a tym. Daje, to duże pole manewru do różnych zmian .
Najnowszą modyfikacją do tego jest moda na tzw. Big mod maps, co znacznie zwiększa wielkość i ilość narodowości występujących, choć wersja podstawowa z rokiem 1072 ma dużo więcej niż niejeden zmodowany mod pod Medka 2.


EarlyEra 1072AD
1.Byzantine Empire
2.Cilician Armenia
3.Sultanate of Rum
4.Grand Seljuk Empire
5.Danishmend Emirate
6.Kingdom of Georgia
7.Crusader States (emergent)
8.Bulgaria (rebel horde)
9.Pechenegs
10.Duchy of Bohemia
11.Grand Principality of Kiev
12.Cuman Khanate
13.Kingdom of France
14.Kingdom of England
15.Republic of Pisa
16.Norman Sicily
17.Papal States
18.Kingdom of Aragon
19.Kingdom of Castile-Leon
20.Almoravid Empire
21.Zirid Emirate
22.Fatimid Caliphate
23.Kingdom of Denmark
24.Grand Duchy of Poland
25.Kingdom of Hungary
26.Holy Roman Empire

https://i.imgur.com/91YAYX9.jpg

KLAssurbanipal
07-02-2023, 21:43
Świetna sprawa. :) Przygotuję newsa. Jeśli nie zdążę dziś to na pewno jutro.

Napoleon7
16-01-2024, 18:48
Świetna sprawa. :) Przygotuję newsa. Jeśli nie zdążę dziś to na pewno jutro.
Daaaawno tu nie byłem, zaglądnąłem, i taka nowina! Nie gram na steamie, ale lubię sobie od czasu do czasu zagrać na RTW lub M2TW - oczywiście korzystając z modów. Chivalry bardzo lubię i mam pytanie co do instalacji. Jakieś specjalne wymagania? Rozumiem, że mogę sobie ten mod zainstalować na grę jeszcze z płyty CD, czy muszę jednak odinstalować stare Chivalry?
Prosiłbym o jakieś informacje tego typu - byłbym za nie bardzo wdzięczny.

Eutyches
17-01-2024, 17:51
Daaaawno tu nie byłem, zaglądnąłem, i taka nowina! Nie gram na steamie, ale lubię sobie od czasu do czasu zagrać na RTW lub M2TW - oczywiście korzystając z modów. Chivalry bardzo lubię i mam pytanie co do instalacji. Jakieś specjalne wymagania? Rozumiem, że mogę sobie ten mod zainstalować na grę jeszcze z płyty CD, czy muszę jednak odinstalować stare Chivalry?
Prosiłbym o jakieś informacje tego typu - byłbym za nie bardzo wdzięczny.
Poszła odpowiedź na Twój priv :) Pozdrawiam.

anachoreta
20-01-2024, 10:36
Chivalry dla remastera to całkiem odrębna modyfikacja od Chivalry dla Rome 1 . 2. Remaster jest rejestrowany na Steam , nie da się grać poza Steam , no chyba że w pirata .