PDA

Zobacz pełną wersję : Dziwna sytuacja w bitwach na mapie.



Marc d'Angers
04-03-2010, 16:10
Witam mam pewien problem dotyczący bitew staczanych na mapie bitewnej a mianowicie, gdy ją włączę (niezależnie czy to historyczna czy własna) przez chwilę widzę tak jak to jest przed bitwą czyli "rozpoczęcie rozmieszczenia" itd a po chwili cały ekran jest czarny i jest tam jakiś komunikat, którego nie jestem w stanie przeczytać, gdyż jest on czarny (widać tylko kontury komunikatu i jakiegoś przycisku, po którego użyciu medieval się wyłącza). Niedawno uruchomiłem coś takiego jak unpacker.exe i być może to przez niego się dzieje. Nie mam żadnych wirusów itd. Proszę o pomoc. Czy jest jakiś sposób by to naprawić?

kuroi
04-03-2010, 16:27
Zrób reinstall gry i wszystko będzie OK. ja mam tak samo. Zawsze jak wypakuje pliki do mam ten error.

Idill`a (MZ)
04-03-2010, 16:31
Jak unpakujesz pliki w medku to musisz usunąć w dacie plik desc. geografy lub coś takiego(poszukaj no forum jesli nie znajdziesz) nie rób żadnego reinstala. :lol:

Marc d'Angers
04-03-2010, 16:37
Zapomniałem napisać że reinstalka nic nie dała... Dzięki spróbuje tego sposobu

Czynczyl
03-01-2011, 21:31
Ja mam taki problem z bitwą,że oddział generała na polu bitwy jest "niezniszczalny" :(
Idzie jak czołg przez jednostki wroga,a by się upewnić stoczyłem bitwę 1 v 10 - żadna jednostka nie zginęła.Czy ktoś mógłby mi pomóc w tym?