PDA

Zobacz pełną wersję : Budynek zbrojownii w czasie bitwy



wino45
07-03-2010, 12:07
Witam

Czy to tylko moje wrażenia ale jak wprowadzę piechotę do budynku "zbrojownia" w czasie bitwy to im się nie kończy amunicja ?
Czy inne jakieś budynki mają jakieś inne "zdolności" ?

Przy okazji to z tymi budynkami to jest jakiś bug w NTW. AI mialo jakie 6 piechot, 2 kawalerie i jedno działo, ja miałem 1 milicje. I odniosłem heroiczne zwycięstwo... Wprowadziłem milicje do zbrojowni. A AI podprowadziło kawalerie w zasięg muszkietów milicji, która wystrzelała cała kawalerie + jednostkę generała. W tym czasie reszta jednostek przeciwnika czekała sobie. I tak do końca bitwy.

Zdarzyło mi się to trzy razy. Tylko raz AI (na innej mapie) w kilka sekund wygoniło moją milicje ze zbrojowni.

Atak dwóch jednostek beduinów na zbrojownie z milicja też zakończył się smutnie dla beduinów. Ale to chyb nie bug...

jozi02
07-03-2010, 12:17
Przy okazji to z tymi budynkami to jest jakiś bug w NTW. AI mialo jakie 6 piechot, 2 kawalerie i jedno działo, ja miałem 1 milicje. I odniosłem heroiczne zwycięstwo... Wprowadziłem milicje do zbrojowni. A AI podprowadziło kawalerie w zasięg muszkietów milicji, która wystrzelała cała kawalerie + jednostkę generała. W tym czasie reszta jednostek przeciwnika czekała sobie. I tak do końca bitwy.
A tam, to jeszcze nic.
W kampanii w Egipcie Beduini szturmują miasta za pomocą samej kawalerii na dromaderach. W takim wypadku wystarczy wrzucić piechotę do budynków, po czym jeźdźcy na wielbłądach sobie koło nich spokojnie jeżdżą nie zważając na ostrzał.

szymczak69
08-03-2010, 14:51
Głupota AI jest jescze niestety na wysokim poziomie w Egipcie brzed beduinami dac ze trzy oddzialy milicji i postawic w miescie kolo ratusza palisady.Sami sie wytuką w 90 %.

wino45
08-03-2010, 19:20
Ja patrząc na to co robi AI czasami myślę, ze toczenie takich bitew to cheating i trzeba w takim wypadku wciskać automatyczne rozstrzyganie bitew. Wtedy się przegra ale nie będzie niesmaku... ;)

A co z tymi właściwościami budynków? Ktoś coś wie ?