PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z ostrzałem szeregami i plutonami



Sith_Lord
07-03-2010, 13:04
Witam !

Ostatnio zainstalowałem Empire Total War i wreszcie zaczął mi działać !
Tu jednak pojawia się nowy problem ! Mimo tego, że odkryłem takie technologię jak ostrzał szeregami i plutonami to moje jednostki cały czas strzelają tylko pierwszym szeregiem ! Gram konfederacją Maracką ! Dodam, że próbowałem już chyba wszystkimi ustawieniami głębokości szeregów i rodzajów piechoty i nic to nie daje !

Proszę o szybką pomoc

Sith_Lord
07-03-2010, 13:47
To po co w ogóle taka opcja technologiczna w ich państwie ??

I jakie państwa nie mają ostrzału szeregami i plutonami ??

Pozdrawiam Sith_Lord

klikarzek
09-03-2010, 21:41
Chciałbym podrążyć ten temat. Czy tylko u mnie Austriacka piechota liniowa wraz z jej elitarnymi odpowiedniczkami strzela tylko szeregami, nie mogąc/potrafiąc używać ostrzału plutonami?

germinal
11-03-2010, 09:31
To po co w ogóle taka opcja technologiczna w ich państwie ??

I jakie państwa nie mają ostrzału szeregami i plutonami ??

Pozdrawiam Sith_Lord


Można ją sprzedać z zyskiem 8-)

Ingen175
20-07-2010, 16:24
Odgrzeję nieco stary temat (ale jeszcze z tego roku :) ) . Zakupiłem pre-order i z tego co pamiętam, to na czystej wersji Bargirska piechota i Sikhowie mogli strzelać szeregami (jestem tego na 99 % pewien).
Zresztą mniejsza o to, uważam takie "zagranie" za niedorzeczność - co to hindusi są za głupi i ustawić się nie umieją ? To mogli też im dać technologię "europeizm" i po problemie, a tak jak trzeba powalczyć z europejskim mocarstwem to się problemy robią.


Ps. Ktoś na twc wydał boosterpack'a który dodaje kilka jednostek Maratom (oraz mogołom), jedna z jednostek gwardii może strzelać nawet plutonami .

Sareth4
20-07-2010, 17:10
Jesli dobrze pamiętam to Maraci od poczatku gry nie mieli możliwości tych typów ostrzału więc chyba się mylisz Ingen

Ingen175
20-07-2010, 18:27
Zaczynałem tą frakcją i jestem na 99 % pewien ,że mogli. Pamiętam jeszcze parę potyczek ale mogę się mylić.

Sareth4
20-07-2010, 18:40
Również zaczynałem tą frakcją a jako , że gre kupiłem oczywiście w dniu premiery to nie przypomianm sobie aby maraci mogli kiedykolwiek używac tych typów ostrzału ;)

Ingen175
20-07-2010, 22:09
no dobra nie ma się co licytować na pamięć, to jest bez znaczenia. Ważne jest to że powinni strzelać szeregami chociaż, co to za elitarna jednostka co z powodu słabego strzelania baty dostaje od liniówki.

A jak ktoś chce się zabawić wreszcie to proponuję pobrać tego boostera, tyle że wtedy trudniej się robi bo i nowe jednostki mogołowie dostają. A DLC to sobie można wsadzić, po co mi kawaleria ? Do kawalerii pięknie się strzela i to wszystko, w zasadzie kupiłbym ten "dodatek" tylko dla turków, razem z ottoman realism mod jest naprawdę fajnie.
Ale to już inna sprawa.

Ps. Mógłby mi ktoś powiedzieć jak uruchomić tego moda ? http://www.twcenter.net/forums/showthread.php?t=370466
Wrzuciłem pliki do data ale nic się nie pojawiło, fakt że działam razem z boosterem ale te 2 mody chyba się gryźć nie powinny.
Może po prostu źle to instaluje ?
Edit: sprawdziłem, odłączyłem boostera a mimo to tamte jednostki się nie pojawiły, więc się nie gryzą.