PDA

Zobacz pełną wersję : Czy powstanie mod dodający Polskę(Księstwo Warszawskie)-NTW?



puntiak
07-03-2010, 15:39
Czy powstanie mod dodający Polskę (Księstwo Warszawskie) -NTW? Chodzi o nowe jednostki i prowincje.

Palaiologos
07-03-2010, 15:44
Nie powstanie.

MSZ
07-03-2010, 16:38
A jest jakiś mod , który tylko zmienia nazwę na Księstwo warszawskie i zmienia flagę ? Bo Polska w N:TW jakoś niezbyt mi pasuje ( wraz z królem Aleksandrem I )

arturex8
20-03-2010, 22:56
tem mod odblokowujący polskę wywala do wina w 1806,inne nacje przedłużono już do 1820 ale nas jak zwykle oleli ,jak ktoś wie jak to poprawic będe bardzo dzięczny

21-03-2010, 07:57
Dodatkowo, jeżeli chcesz przeprowadzić wcześniejsze wybory w Księstwie to wyskakuje błąd Napoleon:Total War i opcje wyślij raport i nie wysyłaj...

lordwiesiek10492742
24-03-2010, 20:48
Gdzie można pobrać ten mod odblokowujący Polskę.

Pampa
25-03-2010, 19:47
Wystaczryło popatrzeć viewtopic.php?f=163&t=3936 (http://forum.totalwar.org.pl/viewtopic.php?f=163&t=3936)

Blumer3ppXW
16-02-2011, 13:43
Na prawdę nikt nie tworzy moda jednej z najbarwniejszych okresu w polskiej wojskowości? Myslałem że po ukazaniu się gry powstanie taki mod z prawdziwego zdarzenia:) jak można było rome przerabiać na epokę napoleońską to trudno zrobić fajny mod KW?A może jakaś firma PL powinna zrobić oficjalny dodatek?

Przynajmniej by wśród młodych po promowało się ten krótki okres nowoczesnej państwowości, z nowoczesną armią a nie tylko sie ludziom te powstania kładzie do głowy;)Szkoda ze KW dziś jest niczym tabu;) Ale mod o "Janku Wiśniewskim" powstanie lada dzień za pewne przy gigantycznym wsparciu rożnych organizacji;) Coż za czasy. :mrgreen:

arturex8
16-02-2011, 16:33
chętnym do pogrania KW polecam " jak na znikome zaiteresowanie świata moderskiego naszym orężem" mod LME 1.7 dodaje kilka jednostek pieszych i jazdy, nawet w barwach histoorycznych (żółto-niebieskich) nawet z polskim opisem, poza tym robił go ktoś łebski bo nawet od początku mamy sojusz z Francją, muzyka rewelacyjne, poprostu jak na olewanie nas przez moderów to i tak pierwsza liga, ja odzyskałem już wszystkie ziemie przed zaborów a nawet spaliłem santpetersburg, dołożyłem prusom i częściowo austrii wspólnie z Francją i Węgrami , dyplomacja jest super,ostrzał dwóch szeregów, naprawdę fajny mod, to link http://www.twcenter.net/forums/showthread.php?t=388418

Blumer3ppXW
17-02-2011, 10:28
Dzięki za link:) super że coś się dzieje:) fajnie by było by na rogatywkach pojawiły sie kordony albo choć pompony. Mozna na jakie screeny z tego moda znaleźć? :)

arturex8
17-02-2011, 16:59
powinieneś mieć screeny na stronie moda od siebie dodam,że żaden mod nawet nie zbliżył się do poziomu tego moda oczywiście jeśli chodzi o grę KW, z ciekawści sprawdziłem reskin Polaków w NTW 3, uwierz mi nie ma co porównywać, a już granatowi grenadierzy to absolutne przegięcie przynajmniej wg mojej skromnej wiedzy, w tym modzie naprawdę się postarali, powiem krótko nasi moderzy nie dobraliby lepiej jednostek chyba że przy gruntownej zmianie tekstur, ściągaj śmiało, czekam na info jak się podoba bo ja jestem zachwycony tym dziełem,pozdrawiam

Saint
20-02-2011, 09:45
Wszystko fajnie tylko jak po zainstalowaniu tego moda wybrać KW ? Po wejściu w grę jednoosobową mam dalej do wyboru 4 nacje

Jaggen
20-02-2011, 15:03
NTW jest tylko modem Multiplayer

arturex8
20-02-2011, 17:01
nie wiem o którym modzie mówisz, jesli o LME 1.7 to masz tak dlatego ,że nie zrobiłeś pliku script, na forum tw tego moda wejdż w temat instalacji moda jest to wyjaśnione jeżeli nie dasz rady znaleść napisz to ci powiem

Jaggen
21-02-2011, 07:42
nie wiem o którym modzie mówisz, jesli o LME 1.7 to masz tak dlatego ,że nie zrobiłeś pliku script, na forum tw tego moda wejdż w temat instalacji moda jest to wyjaśnione jeżeli nie dasz rady znaleść napisz to ci powiem

Witaj,

Chodzi o mod Napoleonic Total War 3

Saint
21-02-2011, 15:36
arturex8. Jak mozesz to opisz mi dokładnie jak tego moda zainstalować. Ja juz zgłupiałem. Zainstalowałem moda, patcha i fixa. W menu nic mi sie nie zmieniło z wyjątkiem tła. Chodzi o LME

arturex8
21-02-2011, 17:19
powiedz mi jaki masz system operacyjny, generalnie chodzi o to że są ukryte pliki winows na partycji C w katalogu user/ustawienia lokalne np. pod XP masz dodatkowy katalog gry Napoleon i tam musisz umieścić script, w opisie instalacji moda na tw masz podaną ścieżkę a nawet gotowy plik, ale najprościej będzie jak napiszesz mi najpierw jaki masz system to podam ci ścieżkę

Saint
21-02-2011, 17:51
Windows 7. Skąd wziąśc ten plik script bo w jakoś go nie widzę w opisie instalacji?

arturex8
21-02-2011, 18:37
1. Naijpierw musisz odblokować ukryte pliki win 7, tu masz poradnik jak to zrobić http://plom.pl/windows-7-pokaz-ukryte-pliki/

2. Teraz wchodzisz: partycja C/users/Spirit/AppData/Roaming/The Creative Assebly/Napoleon/scripts/tworzysz nowy plik notatnika, który nazywasz dokładnie: user.script
3.Otwierasz ten plik i wpisujesz dokładnie:

mod LME_Camp1813.pack;
mod LME_Music_Project.pack;
mod LME_graphics.pack;
mod LME1_7_1.pack;
mod LME_graphics.pack;
mod LME_movie.pack;
mod LME_AUM.pack

i zapisz, w tym momencie przy każdym uruchomieniu gry będą wgrywały się te pliki, aha jeśli instalowałeś moda to w pewnym momencie powinieneś mieć ocje czy instalować z modem aum czy nie zainstaluj z aum

4.Teraz masz dwie możliwości możesz zagrać bardzo historycznie od 1807 kampanie poprostu zmieniając w scripcie w pierwszej linijce z 1813 na 1807, ale uprzedzam, że ta kampania jest naprawde bardzo wymagająca co bardzo przypominało historię w realu, atakują cię wszystkie potęgi sąsiednie nikt nie chce z tobą gadać a wręcz pokazują pogardę dla twojego małego "księstewka" i tu jest jeden ważny bug, który powoduje że po pierwszych dwóch turach francja wypowiada ci sojusz, ktoś zgłosił ten problem na tw ale odpowiedz była dla nas nie za heja moderzy odpowiedzieli "krótko" co my od nich chcemy przecież Francja zajęła terytorium POlski to jak ma nie być tego w modzie....
Wstawiłem więc drugą datę rekomendowaną przez moderów i tu szok, choć mniej historyczna data początku to reszta poprostu wspaniała, nie ma prostej gry, francja ma z tobą odpoczątku trwały sojusz (miodzio) z naszymy zaborcami musisz wykazać się nie lada zdolnościami w dyplomacji, ja austryjakom zaproponawałe pokój i dostęp do przemarszu na 20 tur za 5 tur z ich strony, prusom pokój i handel z prawem przemarszu dla nich, trochę kasy i technologii, rosja nie chciała ze mną gadać wogóle, więc po obronie przed ich najazdem zaatakowałem ich częściowo zdobywając prowincje historycznie do nas nalezące a inne plądrując dla zastrzyku gotówki , no ale dobra jak zainstalujesz czekam na info jak ci idzie, pozdro

arturex8
22-02-2011, 15:49
jak udało ci się wgrać?

Saint
25-02-2011, 10:31
arturex8
Od kilku dni nie mam dostępu do kompa z grą. Napisze jak zainstaluję.

red dragon
04-05-2011, 19:47
witam jestem tu nowy i mam podobny problem wszystko zainstalowałem według instrukcji i zrobiłem user.script ale w menu gry oprócz tła nic się nie zmieniło

Blumer3ppXW
08-05-2011, 14:17
Witam!

JA tez bym poprosił o jakas dokładną instrukcje:) mam win 7

sciagnalem LME 1.7
LME 1.7.2 patch

i co dalej bo się gubię w tych roznych poleceniach:( :cry:

------------------------------------------------------------------------


to jednak całkiem łatwe ale mimo iz wszystkoz robilem to tylko tlo mi sie w menu gry zmienia:)

Posty połączone, Ensis.

maryjan1001
19-05-2011, 19:45
kolegi.pomoc!!!
też robie po kolei.Tło,napisy sie pozminiało a Polski nima
help...

maryjan1001
20-05-2011, 08:15
Opanowałem.
Trzeba sciągnąć LME 1,7+patch LME1.7.2 i do tego LME 1.7.2 Compact User Script Setup.rar(trzeba podac poprawnie scieżke-w instalatorze jest źle)... i hula
a modzik rewelacja-muzyka,screny i multum jednostek dla Polski...
Polecam

red dragon
23-05-2011, 20:06
ten LME 1.7.2 Compact User Script Setup.rar to skąd wziąć i jaka ścieżka powinna być

maryjan1001
24-05-2011, 12:50
tutaj- pod koniec pierwszego postu
http://www.twcenter.net/forums/showthread.php?t=388418
zależy od windowsa-generalnie tam gdzie skrypty sie ładują.
w win7-to C/users/nazwaużtkownika/AppData/Roaming/The Creative Assebly/Napoleon/scripts/

red dragon
24-05-2011, 19:26
dzięki dam znać jak zainstaluje

maciek_zagroba
27-06-2011, 16:07
Witam!
Mam problem z tym modem, gra podczas ładowania wywala do windowsa...

Mam czystą wersję gry, ver. 1.0, bez modów, po angielsku.
Instaluję w następujący sposób:
1. LME 2.0 Setup.exe
2. Wybieram Full Installation, więc zaznaczone tylko pierwsze okienko.
3. W user.script.txt wklejam:
mod LME2_U_AI.pack;
mod LME2_Camp1807.pack;
mod LME2_graphics.pack;
mod LME2_0.pack;

folder data:
http://imageshack.us/photo/my-images/6/ ... rd02dg.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/6/clipboard02dg.jpg)

Proszę o pomoc!

Rue
27-06-2011, 16:33
Pewnie mod jest pod wersję 1.30.Zaktualizuj NTW do tej wersji.

maciek_zagroba
29-06-2011, 14:59
To nie to... Usunąłem moda, zainstalowałem patcha (gra śmiga ver. 1.3), zainstalowałem ponownie moda i dalej wywala do windowsa...
Nikt nie ma pomysłu?

Posty zostały połączone, Ensis.

Maur
29-06-2011, 21:53
mod "LME2_0.pack";
mod "LME2_Camp1807.pack";
mod "LME2_graphics.pack";
mod "LME2_U_AI.pack";

user.script.txt powinien wyglądać tak każdy pack powinien być w cudzysłowie u mnie działa bez problemu najlepiej jak mod "LME2_0.pack"; jest na samym początku w user.script a do odpalania modów polecam ModManagera link w spoilerze ;][spoiler:vdqlmzoa]http://www.twcenter.net/forums/showthread.php?t=344757&highlight=Modmanager[/spoiler:vdqlmzoa]

maciek_zagroba
30-06-2011, 12:46
Gdy odpalam przez ModManagera to wywala błąd, przy otwieraniu przez exe to samo... O co chodzi z tymi "conflict"? Bo dośc sporo ich wyświetla...

Maur
30-06-2011, 16:04
Zadam standardowe pytanie masz oryginała?

maciek_zagroba
30-06-2011, 16:26
Tak, mam. Wiedziałem, że to pytanie padnie prędzej czy później ;) Właśnie to jest coś dziwnego... np. mod NTF działa rewelacyjnie!

Maur
01-07-2011, 15:56
Sorki nie pomyślałem wcześniej, jeśli miałeś zainstalowaną wcześniejszą wersję LME 1.7 a jej nie odinstalowałeś to nie odpalisz wersji 2.0 problem może, też być jeśli masz zainstalowane inne mody niektóre z nich zmieniają pliki wersji podstawowej przeważnie w folderze campaigns. Chociaż LME ma własne pliki w folderze kampanii ale przy modach wszystko jest możliwe. Można też zrobić tak odinstalować wszystkie mody wyczyścić rejestr i na koncie steam sprawdzić spójność plików Napoleona doinstaluje on brakujące pliki podstawki, wtedy zainstalować tylko LME 2.0 i sprawdzić czy będzie działać. Polecam zainstalowanie trzech pierwszych plików, trzeci z nich dodaje do LME "aum_nap_mod.pack" czyli nowe jednostki i reskin starych :D mam nadzieję że teraz Ci już zadziała :D

sauron732
02-07-2011, 22:57
Mam mały problem z tym modem, gra działa z dźwiękami cacy, a tu nagle bach, przy wczytywaniu nowej tury zacina się gra na flagach. Najczęściej jest to flaga Anglii.Wczytywałem już wcześniejsze savy i pomagało lecz w późniejszych turach to samo się działo. Ma ktoś rozwiązanie na ten problem?

Maur
03-07-2011, 23:10
Może spowodowane jest to dużą ilością wojska zrekrutowanego przez Anglię, podczas kampanii Francją przed atakiem na Anglię postanowiłem sprawdzić siły wroga odsłoniłem mapę okrętami na terytorium Anglii stacjonowało 7 pełnych armi i kilka pomniejszych komputer przesuwał wszystkie podczas własnej tury trochę to trwało moze to jest przyczyna bo szczerze powiedziawszy nie mam bladego pojęcia dlaczego tak się dzieje :(

Rue
04-07-2011, 15:04
Mi się też to przydarzyło.Miałem "zwiechę" podczas ruchu Szwecji .Strasznie długo to trwało.Wprowadziłem agenta na ich terytorium i podejrzałem co tam się dzieje.Gdy Szwedzi mieli swój ruch, cztery pełne armie przemieszczały się nie w całości tylko po jednej jednostce.

sauron732
07-07-2011, 07:16
Czyli jak na razie 0 rozwiązań na ten problem?

dewastator
05-11-2011, 18:49
niedawno zaopatrzyłem się w Napoleona i moda LUM 2.1,i mam pytanie jak pozbyć się angielskiego z gry(w empire było to możliwe).Oraz czy jest jakiś mod kompatybilny z LUM 2.1 dający Księstwu Warszawskiemu wieksze okręty niż te 80 działowe...bo Royal Navy działa mi na nerwy wpadając i masakrując moją flote swoimi 122 dzialowcami..... :oops:

Ensis
05-11-2011, 19:52
Mod jest w wersji angielskiej przez co gra również.

Ziuk
14-11-2011, 19:10
Księstwo nie miało floty. W modzie Napoleonic Total War 3 możesz grać Armią Księstwa bitwy multiplayer.

red dragon
23-12-2011, 19:03
witam wszystkich mam duży problem. Gram Polską i wyrzuca mnie do
windowsa, wyskakuje komunikat napoleon
przestał działać. Najczęściej dzieje się to podczas
wczytywania kolejnej tury na flagach, podczas
bitew i przy wczytywaniu save'a. Zaczęło się to ok. 165 tury teraz mam 177 i problem nie
zniknął. Robiłem już reinstalację gry i moda
sprawdzałem spójność i bawiłem się ze
sterownikami i direxem. Wcześniej nie było
żadnych problemów z modem