PDA

Zobacz pełną wersję : Kilka problemów z grą



Wezyr
11-03-2010, 21:16
Witam serdecznie wszystkich użytkowników.To mój pierwszy post na forum,przeglądałem kilka wątków i wiem że problemy jakie mam z Empire Total War występowały również u innych userów...postanowiłem napisać może ktoś będzie w stanie udzielić mi odpowiedzi na dręczące mnie pytania.

Zainstalowałem grę w polskiej wersji językowej,ściągnąłem aktualizacje przez Steam,włączam grę,uruchamiam kampanie i zauważam iż napisy w Empire Total War są nie ostre i strasznie mało czytelne.Można to jakoś naprawić? Strasznie utrudnia to rozgrywkę,zmiana rozdzielczości nie pomaga,a ustawioną mam na 1024x768 pikseli,dodam jeszcze że mój komputer spełnia wszystkie wymagania gry.

Drugi problem jaki zauważyłem polega na tym iż gdy włączam okno np. opisu jednostek to grafika mi zanika lub się deformuje.Zainstalowałem najnowsze sterowniki do swojej karty graficznej (mam GeForce 9500 --512mg) i nic nie pomogły.

Pozdrawiam

Łycha
12-03-2010, 16:27
Jeśli chodzi o problem numer 1 - to przy mojej rozdzielczości 1024 - 768 również mam niewyraźne i rozmyte napisy. Ale tym się nie martw, dużo graczy ma ten sam problem co ty.

Wezyr
12-03-2010, 16:33
Hehhe łatwo powiedzieć :D Nie po to człowiek wydaje pieniądze na grę,w która później nie może komfortowo pograć :( Lipę odwalili z Empire Total War,z poprzednimi grami z serii nie miałem nigdy problemów.Od czytania tej czcionki po kilku minutach dostaje oczopląsu...

Ktoś wie czy można z tym coś zrobić?

Łycha
13-03-2010, 14:06
Hehhe łatwo powiedzieć :D Nie po to człowiek wydaje pieniądze na grę,w która później nie może komfortowo pograć :( Lipę odwalili z Empire Total War,z poprzednimi grami z serii nie miałem nigdy problemów.Od czytania tej czcionki po kilku minutach dostaje oczopląsu...

Ktoś wie czy można z tym coś zrobić?

Muszę przyznać Ci rację. Mi również odechciewa się czytać tak rozmazanych literek :) Co za shit.

Gaius Julius
14-03-2010, 12:22
co do roździelczości to niestety musisz pokombinować żeby mieć większą

co do drugiego problemu to najnowsze stery nic nie pomogą musisz ściągnąć starsze...
wejdź na invidia.pl albo wpisz w google sterowniki nivida...i ściągnij archiwalne sterowniki, te starsze...
ja mam NV GeForce 9600GT i mam sterowniki 182.06....a i pamiętaj żeby ściągać te z certyfikatem WHQL!!

Wezyr
14-03-2010, 16:25
Instalacja sterowników 196.21 do karty graficznej i zmiana rozdzielczości gry na większą załatwiło problemy z grą.Napisy są wyraźne a grafika już nie wariuje.

Temat zamknięty.

Pozdrawiam