PDA

Zobacz pełną wersję : Problem



Lukeusz
12-03-2010, 12:37
Czesc, kupilem oryginalnego "Napoleona". Gram sobie, gra mnie wciągnęła, gram juz 20h. Lecz mam problem z wyzwaniami. Otóż gram wspomniane 20h, lecz nie odlbkokowala mi się Brosza Niezmordowanego Strażnika - czyli osiągnięcie za gre łącznie 10h. Czy ktos wie co mam zrobić aby ją odblokować? Albo jak usunąć wszystkie osiągnięcia i grac od nowa?



http://steamcommunity.com/id/lukeusz - mój profil na steam jak ktoś nie wierzy.

Olbromski
12-03-2010, 14:41
Mi się wydawało że trzeba grać non stop przez 20 godzin i wtedy się odznakę zdobywa :mrgreen:
A poza tym steam to straszny debilizm i wyciąganie kasy...

Lukeusz
12-03-2010, 15:32
Mi się wydawało że trzeba grać non stop przez 20 godzin i wtedy się odznakę zdobywa :mrgreen:
A poza tym steam to straszny debilizm i wyciąganie kasy...


20h non stop? nie da rady? są osiąnięcia za 10, 30, 50 to mam 50h siedziec przy grze? Jest w opisie tego wyzwania słowo ŁĄCZNIE. Więc to jest jakis bug. Albo mam pecha, bo u innych graczy się to odblokowało.

Lisek
12-03-2010, 16:03
Witam.
Czas jest naliczany zawsze kiedy gramy, nie trzeba grać bez przerwy. (gramy 3h, przerywamy, potem gramy 2h; Razem
mamy 5h gry). Wydaje mi się jednak, że aby dostać odznakę to trzeba być w internecie i mieć włączonego steama.
Dlaczego? Prosty przykład :skończyłem kampanię egipską, ale nie byłem w necie i odznaki nie dostałem.
Wczytałem więc ostatni stan gry i ukończyłem kampanię ponownie, ale tym razem będąc w necie. Teraz mam wyżej wspomnianą
odznakę.

Pozdrawiam.

Lukeusz
12-03-2010, 18:17
Czyli moze być problemem to, że sciągam coś w trakcie grania? ALe czas gry mi się nalicza jak gram. Więc to jest głupotą. Mam przegrane 30h prawie i nie zaliczlylo mi 10h. Zobazce czy zaliczy wspomniane 30h.

Lisek
12-03-2010, 19:50
Witam.
To, że coś ściągasz nie powinno mieć żadnego znaczenia. U mnie ściąganie na nic nie wpływa.
Graj dalej, zobaczymy czy zaliczy ci inne osiągnięcia.
Pozdrawiam.

Lukeusz
15-03-2010, 07:58
Witam, gralem dalej uporczywie. Zaliczyło mi wyzwanie 10h przy 30h :). Najważniejsze, że się udało hehe. Temat do zamknięcia.

iwan1245
27-03-2010, 09:54
Mam pewien problem:
Jak włączam grę Napoleon:Total War to muszę czekać na włączenie się gry około 2 godz.Czy to jest konieczne