PDA

Zobacz pełną wersję : Deinstalacja kampanii z Kingdoms



sinjids
12-03-2010, 18:42
Witam, mam taki problem: kupiłem Kingdoms i zainstalowałem sobie kampanie krzyżowców, krzyżaków i tych z wysp brytyjskich. Tak, żeby zobaczyć sobie jak to wygląda. Potem usunąłem krzyżowców i brytyjczyków, żeby zrobić miejsce na Third Age, potem skasowałem krzyżaków bo miałem jakiś błąd.

Wszystkie mody skasowałem w sposób następujący: wlazłem do folderu z kampanią i skasowałem wszystkie pliki. Teraz chciałbym sobie zagrać w którąś z kampanii, jednak gdy wkładam płytę Kingdoms gra czyta kampanię jako zainstalowaną.

Jak odinstalować te kampanie, tak żebym mógł je znów zainstalować?

@dół
No to jesteśmy w tej samej sytuacji, bo ja teraz czekam na nowy komputer. I tak będę musiał instalować na nim od nowa, jednak cierpliwością nie grzeszę i chciałbym już pograć. :)
Alternatywą byłoby przeinstalowanie całego medka, ale mój ostatni bój z nim, trwał całe dwa dni, które zostały pożarte przez instalację. :? Chciałbym tego uniknąć.

Krzyzak
13-03-2010, 07:24
Mam dosłownie ten sam problem, tyle , że mi te pliki zżarło jak miałem wirusa na kompie ... Teraz nie robię nic innego tylko w Pon, zawożę kompa do naprawy :D Chyba, że pomożecie nam teraz ...

devil162
13-03-2010, 08:27
format i zainstalować wszytsko od nowa

Krzyzak
13-03-2010, 09:44
Devil, możesz jakoś rozwinąć swoją wypowiedź ? :D O co chodzi z tym formatem, skąd go ściągnąć i co z nim zrobić ?
P.S Myślicie, że reinstall medka podstawki coś by dał ?

Vedymin
13-03-2010, 10:25
O co chodzi z tym formatem, skąd go ściągnąć i co z nim zrobić ?
Nie musisz go ściągać :D Format to dokładne wyczyszczenie dysku, z późniejszą możliwością dzielenia go na partycje i zmiany formatu, po formacie twój komp jest jak nowy, prosto ze sklepu, no prawie :)

devil162
13-03-2010, 10:28
Format to jest tak na prawdę postawienie systemu od nowa ;) jeżeli system Windowsa masz na dysku C to formatujesz go i system masz od nowa ... wszystko co miałeś zainstalowane na kompie znika , musisz to od nowa zainstalować .. to co masz na innych dyskach zostaje , ale to co tam miales zianstalowane usun bo do niczego sie nie przyda , format pomaga na wszystko ;) po formacie zainstalujesz sobie medka znów i wszystko będzie chodzić

a tak na marginesie ile masz lat ??

sinjids
13-03-2010, 16:03
Devil, aleś Ty kreatywny. :lol:

Właśnie chodzi mi o sposób, żeby odinstalować same kampanie. Dlaczego to jest w poście tytułowym. ;)