PDA

Zobacz pełną wersję : Problemy ze sterownikiem ekranu



exodus79
12-03-2010, 19:27
Witam wszystkich fanów serii Total War. Od kilku dni posiadam najnowszą część Napoleona i mam taki sam problem jak z poprzednią cześcią Total War. Po jakimś czasie grania robi mi się totalna mozaika na ekranie i wszystko wywala tudzież się zwiesza i nic sie nie dzieje. Szlag mnie już z tym trafia bo mam takie problemy tylko z Total War i Napoleonem reszta śmiga bez zarzutu. Mam Karte graficzną GF 8800 GT 512 MB podwójny procesor intela 2,20 Ghz 4 Gb pamięci ram. Jak do tej pory nie było gry z którą byłby jakiekolwiek problemy z serią Total War i Napoleonem jest problem bo nie da sie w to grać i nie mam pojęcia już co zrobić. Mam sterowniki ze stycznia 2010 roku do grafy sciągnełem program czyszczący starsze wersje i pozostałości po sterach i dalej nic. Wczesniej miałem stery 190.75 ale wyczytałem , że są błedy i można sobie spalić karte grafiki bo rozgrzewa się do 104 stopni więc zmieniłem na wcześniejsze. Może ktoś wie co zrobić bo ja już starciłem koncepcje.Problemów ze steamem nie mam mam łacze 25 MB i net smiga jak głupi ale te ciągłe zawieszanie mnie frustruje..... :(

maryjan1001
13-03-2010, 06:52
cofaj sie z wersjami sterów.u mnie na viście i Gf GTS 250 zaskoczyły dopiro stery z listopada 2009. 8-)