PDA

Zobacz pełną wersję : Reconquista - problem



Mad_Marcus
12-03-2010, 20:24
Witajcie Waszmościowie mam następujący problem:
Gram w MTW II wersja z patchem 1.1 pl
Opcje zmienione w descr_strat:
start_date 1080 summer (standardowo)
end_date 1700 winter
timescale 0.50
Frakcja - Polska
Rok w kampanii - 1152
Moja rozgrywka polega na zachowaniu aspektów "historycznych" oraz zapewnieniu przetrwania wszystkim nacjom i z tym związany jest mój problem. Hiszpania poprzez moją nieuwagę nie posiada następcy tronu. Król Gomez Rycerski ma obecnie 60 lat i jest sojusznikiem Polski. Interesują mnie rozwiązania dotyczące stworzenia, wykreowania jego następcy wszelkimi dostępnymi metodami.

Witold
12-03-2010, 20:52
Kiedy ja się bawiłem kampaniami gra się roz**********

Mad_Marcus
16-03-2010, 20:26
Poprzez otrzymane informacje za pomocą komunikatora od użytkowników forum totalwar na temat mojego problemu i przeanalizowaniu sytuacji doszedłem do wniosku że jest możliwość awansu kapitana do rangi członka rodziny a tym samym dziedziczenia tronu. Jednak takie rozwiązanie nasuwa kolejne pytanie: jak doprowadzić do takiej sytuacji? Wiadome jest iż dzięki wygranej bitwie kapitan może dostać awans problem w tym że nie zawsze do tego dochodzi nawet jeżeli bitwa zostaje okrzyknięta mianem heroicznej. Jest jakiś sposób który może to przyspieszyć np. modyfikacja plików "txt" albo coś podobnego?
Czekam na odpowiedzi i pozdrawiam Waszmościów.

BTW chciałbym także podziękować użytkownikom za komunikatywność oraz pozytywne nastawienie do mojej osoby.

OskarX
18-03-2010, 06:35
Nie ma za co;) Popatrz w dziale o modach-tam bedzie poradnik jak dodać generała do frakcji-no bo w koncu jak sie robi mody:) tylko nie wiem czy mozna tak robic w trakcie gry...zanim cos zrobisz, zrob kopie save. A próbowałeś zapisać i zrobic z 40 tur? Moze jakos przeżyja;)

Mad_Marcus
18-03-2010, 19:40
Trafna uwaga :) zastanawiam się nad edycją campaign_script.txt tam są wyzwalacze np. Generałów mongolskich i współrzędne gdzie mają się pojawić oraz przedział czasowy. Odnośnie opcji z save\load to już próbowałem nie daje to zamierzonego efektu niestety może następca ma 8 lat dopiero albo w ogóle go nie ma.

Pozdrawiam