PDA

Zobacz pełną wersję : Bitwa o Śródziemie



Matatjahu
31-08-2009, 13:17
Czy ma ktoś save z bitwą pod czarną bramą bo mi się zepsuł jeśli tak to proszę podać link a i zaznaczę że miałem Gandalfa i Aragorna na 10lv

MateuszKL
31-08-2009, 13:28
Mocno zagrywałem w II i dodatek. Warto kupić teraz jedynkę? Czy ty np. grasz tylko z sentymentu?

Matatjahu
01-09-2009, 10:26
Jedynaka jest lepsza od dwójki po za tym gram żeby zobaczyć wydarzenia z fimu (lotr fan)

Pampa
01-09-2009, 19:34
A ja bym chciał żeby wyszła 3 i były połączone takie aspekty gry jak: większa ilość jednostek w odziale( w 1 jest tylko 5 w 2 15) tarcze dla uruk hai (w 1 nie ma w 2 są) mury zamkowe(to najbardziej zrąbali w 2) na pozycjach startowych i chyba tyle.

Luminos
01-09-2009, 20:22
W ogóle wdg mnie w 2 nie ma potrzeby budowania murów, wszystko dzieje się za szybko żeby zrobić obwarowania.
Ale dobrze rozwiązany jest system surowców.

OskarX
06-09-2009, 14:02
Ja tam wolę napewno 1 ale w 2 podobał mi się tryb "wojna o pierścien" czy jak to się tam nazywało :D Przeszedłem z 3 razy 8-)

Andzia
06-09-2009, 14:07
Jedynka była fajna ale dopiero dwójka wprowadziła masę usprawnień itp. a Witch-King usprawnił błędy w 2, po za tym nie ma co liczyć na BMFE3 bo licencja "the lord of the Ring" przeszła spowrotem pod ręce albo studiów filmowych albo do samego Tolkiena

OskarX
06-09-2009, 14:16
Racja, ale w 1 urzekła mnie szczególnie kampa, nie ma porównania do 2 bądz dodatku. Teraz również wybrałbym jedynkę ;) Napewno zapamiętam orków za darmo, ale to tylko takie spostrzeżenie ;)

Memnon[pl]
29-11-2009, 02:07
Jedynka jest zdecydowanie lepsza od 2...Gralem w 2 i dodatek ,ale 1 podobala mi sie najbardziej.

kretu19955
11-12-2009, 19:36
Czy opłaca się kupić którąś bitwę o śródziemie? Jeśli tak to którą?

Dragonit
11-12-2009, 20:27
zaznaczę że miałem Gandalfa i Aragorna na 10lv
Ale osiągnięcie :lol:

Z tym zdecydowanie lepszą 1 to nie przesadzacie? Co oprócz kampanii było lepsze? W przecież ją jak się przejdzie, to potem już nie jest taka fajna, zostają tylko potyczki, tworzenie bohatera i wojna o pierścień, które są dostępne w 2 8-)
UP: Opłaca się kupić obie części, tym bardziej, że drogie nie są.

MateuszKL
12-12-2009, 02:59
Komuś się tu nie podoba kampania dodatku do 2? Bo moim zdaniem jest rewelacyjna. :)

Sam Fisher
19-12-2009, 06:09
Pierwsza część lepsza, ale chyba tylko dlatego, że bazuje na filmie. Po prostu był klimat. Druga część lepiej rozbudowana od strony gameplay'u, ale szczerze mówiąc nie podobała mi się gra krasnoludami.

Andzia
19-12-2009, 08:07
Jedynka była super, ale miała swoje drobne wady :x Dwójka była oparta na książce ! A nie na filmie, dlatego mogła się nie spodobać osobom znających Władcę Pierścieni tylko z filmu, mi osobiście bardzo się spodobała się, natomiast Król Nazguli to całkiem inna bajka, o Angmarze wiemy tylko parę faktów i dat, więc twórcy mieli wolno rękę co do fabuły kampanii, moim zdanie wywiązali się dosyć dobrze z tego, zachowali klimat i dobrą fabułę stworzyli.

Natomiast co do faktu że nie chce ci się grać krasnoludami, to prosta sprawa nie lubisz tej frakcji i tyle, to nie powód żeby uznać całą kampanie za słabą ;)

OskarX
19-12-2009, 13:46
Mi sie lepiej grało potyczki w 1 niż 2, tam jakos klimatu nie czuję:) no i lepszy moim zdaniem tryb własnej bitwy, czy jak to bylo. Szkoda ,ze nie zrobili nowych patchy, warto by bylo;) PS. Kampania krasi akurat była fajna:)

Dragonit
19-12-2009, 14:08
O co chodzi z tym trybem własnej bitwy? Bo w 1 nawet nie można było tworzyć potyczki na mapach znanych fortec, takich jak Isengard czy Minas Tirith.

OskarX
19-12-2009, 15:49
O co chodzi z tym trybem własnej bitwy? Bo w 1 nawet nie można było tworzyć potyczki na mapach znanych fortec, takich jak Isengard czy Minas Tirith.
Jeśli chodzi ci moj post, to chodziło mi o to gdzie wybierasz mapę, frakcje, rozmieszczenie i Gooo:)

Argaleb
21-12-2009, 22:31
Jedynka była super, ale miała swoje drobne wady :x Dwójka była oparta na książce ! A nie na filmie, dlatego mogła się nie spodobać osobom znających Władcę Pierścieni tylko z filmu, mi osobiście bardzo się spodobała się, natomiast Król Nazguli to całkiem inna bajka, o Angmarze wiemy tylko parę faktów i dat, więc twórcy mieli wolno rękę co do fabuły kampanii, moim zdanie wywiązali się dosyć dobrze z tego, zachowali klimat i dobrą fabułę stworzyli.

Cóż...dwójka była tylko częściowo oparta na książce. Bo niby skąd wzięła się tam misja z obroną szarych przystani. We wszystkich dziełach Tolkiena nikt ani razu nie oblegał Mithlondu. Tak czy siak według mnie spaprali bitwę o Erebor...bo co tam robił Rzecznik Saurona?! Tak czy siak kampania może być choć odbiega nieznacznie od książki. Natomiast dodatek to cudo. Widać że fabułą zajmowali się znawcy Tolkiena. Uwzględnili nawet taki drobny szczegół jak nazwa dla przywódcy górali. Zirytowało mnie jedynie zdobywanie Amon Sul...bo co tam robiły te Mallorny! Ogólnie dziwny pomysł twórców z tymi Mallornami bo o ile wiem one mogły rosnąć jedynie w Lothorien, a także choć rzadziej w Amanie. Tak czy siak dwójka odbiega nieco od książek. Ale dobrze że twórcy odeszli od tej oklepanej kampanii w której wszystko musi być jak w filmie. Słowem kampania w jedynce była przewidywalna. Każdy wiedział co zastąpi za chwilę. Jedyna misja która w jedynce mi się podobała to była zdecydowanie obrona Minas Anor.

PS: Gra ktoś może w multiplayera? A jak tak to podajcie nicki i lvl to się możemy kiedyś zmówić na grę, byle w dwójkę...

Dragonit
21-12-2009, 22:39
Jeśli chodzi ci moj post, to chodziło mi o to gdzie wybierasz mapę, frakcje, rozmieszczenie i Gooo:)

No właśnie w 1 jest to uboższe względem 2 ;] Niezmiernie mnie denerwował brak możliwości stoczenia walki na mapach takich jak Isengard czy Minas Tirith.

OskarX
22-12-2009, 11:14
Jeśli chodzi ci moj post, to chodziło mi o to gdzie wybierasz mapę, frakcje, rozmieszczenie i Gooo:)

No właśnie w 1 jest to uboższe względem 2 ;] Niezmiernie mnie denerwował brak możliwości stoczenia walki na mapach takich jak Isengard czy Minas Tirith.
No w koncu to 2;) ale zdania o tym ,ze w 2 te bitwy sa nudniejsze nie zmienię:)

Dragonit
27-12-2009, 15:32
Owszem, o ile nie przeszkadza brak opcji tworzenia własnych bohaterów, mniejszy wybór frakcji, map, czarów i skiepszczona gospodarka.
Przechodzę właśnie kampanię zła i na razie nieźle, a że gobliny są dobre, to jest przyjemnie.

MateuszKL
27-12-2009, 15:34
Ja kupiłem sobie wreszcie jedynkę. Siłami dobra przeszedłem kampanię na raz, a obecnie złem męczę się pod Minas Tirith. Posiłki z Rohanu już rozwaliłem i czekam aż pojawi się jeszcze "zielonkawe coś".

Andzia
27-12-2009, 15:52
Sztuką to kupić jedynkę w wersji premierowej a nie w ea classics :evil:

OskarX
27-12-2009, 19:22
Racja :twisted: wstyd sie przyznać, ale ja nigdy nie zaliczyłem kampanii zla xD NIGDY nie przeszedłem oblężenia Edoras:-S

Mateusz18121995
28-08-2010, 19:38
Szkoda że skaszanili kampanie w dwójce. Eh, kiedyś jak kupywałem tą grę myślałem o takiej kampani jak w jedynce, tylko tyle że miałeś regiony na północy od Ereboru na wschodzie do Lindonu na zachodzie. Tryb wojny o pierścień to jedna wielka masakra, która nie rekompensuję tej pustki, chociaż dodatek poprawił nieco AI kompa. Za to wstawki filmowe były niezłe :D . Nadzieja że jeszcze RJRotWK jest tworzony i może kiedyś wyjdzie pełna wersja(ostatni raz odwiedzałem stronę moda 2 lata temu, więc moje informacje mogą być nieaktualne).