PDA

Zobacz pełną wersję : mody do NTW



wawrzyniec
15-03-2010, 15:18
czy ma ktoś w zamyśle stworzenie działu modów do NTW?
kilka już ich jest, może warto by było taki dział stworzyć, tak jak do pozostałych serii

Biniu
15-03-2010, 19:19
Popieram kolegę do góry. Szczególnie warto by było opisać mod, który dodaje Polskę.

dziadek
16-03-2010, 18:09
Również czekam z wielką niecierpliwością :)

Olbromski
17-03-2010, 23:19
Możecie zasysać ten
http://koliber12.wrzuta.pl/plik/9QYUKk2uZVC/wojtasmod
Moje pierwsze amatorskie wypociny w zabawę z modowaniem, gram na nim, bugów nie zauważyłem więc życzę miłej zabawy :mrgreen:
Instalacja prosta jak budowa cepa:
1. rozpakowujemy archiwum
2. (wojtasmod) to wklejamy do daty napoleona
3. (user.script) to wklejamy do \Napoleon\scripts łatwo wyszukać przez opcję wyszukaj z włączonymi bardziej zaawansowanymi opcjami oczywiście szukamy plików lub folderów
4. finito można grać polecam kampanię Anglią albo Francją... na N/N ALBO H/H,,, VH/VH nie polecam tylko dla Hardcorów :mrgreen:
5.Mod stworzony pod Polska wersję językową Nie wiem czy działa z innymi modami, spróbować nie zaszkodzi :roll:
6.jak wam się nie spodoba, po prostu usunąć wyżej wymienione pliki. i mamy czysto jak świeżo przewinięty niemowlak :D
7.archiwum nie zawiera żadnego szkodliwego oprogramowania ręczy za to Kaspersky ;)
8. Wielce wskazane dzielenie się wrażeniami z gry :!:

AntiochWielki
17-03-2010, 23:27
Widziałem film Avatar

Mam nadzieję że nie powstanie mod na jego podstawie. Zresztą mam pewność 100 % że KLA go nie zrobi.

Olbromski
17-03-2010, 23:35
Widziałem film Avatar

Mam nadzieję że nie powstanie mod na jego podstawie. Zresztą mam pewność 100 % że KLA go nie zrobi.
Ja też Avatar to przegięcie w świecie total war :lol:
Film technicznie wspaniały ale historia to takie futurystyczne niebieskie Pocahontas nie mówiąc o tym że Jack Sully zdradził swój gatunek :mrgreen:

Mefisto7
18-03-2010, 14:21
Ty byś nie zdradził?

Olbromski
19-03-2010, 14:18
Nie, :twisted: :D to znaczy racjami był bym po stronie rdzennej ludności, ale czy to by coś zmieniło, czy europejczycy zrezygnowali z podboju ameryk (po jednej przegranej bitwie z tubylcami), niestety takie są koszty rozwoju cywilizacyjnego, silniejszy organizm zjada słabszy i to nie fikcja to życie...
Ludzie dla ludzi są wilkami jeśli chodzi o sprzeczne interesy, a co dopiero dla niebieskich kosmitów na niskim poziomie technologicznym. Jak by film potrwał jeszcze 15 minut dłużej to pewnie naszym oczom ukazał by się spoiler [5 lat później] gwiezdna flota na ekranie, pandora zagazowana (bo i tak nie zrobiło by to wielkiej różnicy dla ludzi] i końcowy efekt zero problemów przy wydobywaniu cennych surowców... I raczej każda inna inteligentna forma życia pozaziemskiego na wyższym poziomie technologicznym zrobiła by to samo z ziemią i jej mieszkańcami. Gdy chodzi o przetrwanie gatunku nie ma zmiłuj :?
A odnośnie działu z modami to dalej czekamy :mrgreen:

jozi02
29-03-2010, 08:52
Skoro mowa o dodaniu działu z modami dla Napoleona, warto by jednocześnie zmienić opis podformu poświęconego grze - "Sekcja poświęcona nadchodzącej grze Creative Assembly - Napoleon: Total War." :)

n stone
09-04-2010, 18:03
Jako, że to mój pierwszy post, to kłaniam się nisko wszystkim Forumowiczom.
Przechodząc do rzeczy, od początku interesowała mnie możliwość przeniesienia oddziałów Neya i Murata (kirasjerzy) z bitew historycznych do głównej kampanii Napoleona w miejsce zwykłych jednostek generalskich. Przeglądając TWC znalazłem następującego moda http://www.twcenter.net/forums/showthread.php?t=342512 i przy jego pomocy (zamianie jednego z plików zawartego w modzie z plikiem podstawki) jest to proste, bez instalacji całego moda (zamiana plików startpost.esf). Jednakże zamiana ta nie powoduje uzyskania pełnowartościowej jednostki generalskiej, gdyż brak jej możliwości inspiracji i zwoływania. Moje pytanie jest więc następujące – czy ktoś z Szanownych Forumowiczów zetknął się już z podobnym zagadnieniem, lub zna sposób na dodanie tych umiejętności jednostkom ?

Pozdrawiam

Dowgird
10-04-2010, 21:22
Odwiedź ten wątek na forum http://forum.totalwar.org.pl/viewtopic.php?f=163&t=4197 . Opisane jest tam jak dodawać jednostki do frakcji.
Dodając jednostki widziałem tabele odpowiedzialne za umiejętności specjalne. Nie pracowałem jednak na oddziałach generalskich, ale myślę że rozwiązanie Twojego problemu jest możliwe. Prześledź dokładnie instrukcje zamieszczone przez użytkowników forum, ściągnij oprogramowanie i pewnie sam dasz radę to zrobić. Jeżeli będziesz miał kłopoty to pisz.

LEGION
24-04-2010, 19:39
Jest jakiś mod zwiększający liczbę ludzi w oddziale? Za szybko wytracam woltyżerów.. zresztą za małe liczby w każdym oddziale i co za tym idzie za krótkie bitwy jak dla mnie..

Dzięki wielkie..

Grand Admiral Thrawn
25-04-2010, 16:21
http://www.twcenter.net/forums/showthread.php?t=335867

Postępuj zgodnie z instrukcjami a bitwy będą większe/lepsze. Im lepszy komputer tym większą ilość można sobie ustawić.