PDA

Zobacz pełną wersję : Szturm na Londyn



wojtek4488
16-03-2010, 11:40
Witam.

Przeprowadzam szturm na Londyn. Bitwa się odbywa, oczywiście wygrywam ją ale pod koniec ładowania widoku mapy wyskakuję znane wszystkim "Wystąpił błąd z Empire.exe..." Można coś na to poradzić?

Danielos
16-03-2010, 12:36
Spróbuj zrobić bitwę automatycznie a nie własnoręcznie. Przy okazji bardziej opisz swój problem.

Gajush
16-03-2010, 13:05
Miałem tak przy niszczeniu Maroko i Portugalii . W decydujących bitwach występował błąd. Po 2 -3 próbach wreszcie się udowało kontunuować gre. Ależ mnie to wkurzało!

wojtek4488
16-03-2010, 14:39
Specjalnie zwlekałem z automatycznym rozegraniem ponieważ duże bitwy wolę rozgrywać samodzielnie. 2 lub 3 tury wcześniej podbijałem jakąś kolonie Anglii w Ameryce Północnej i wtedy kliknąłem automatyczne rozegranie i wszystko było OK. Z tym Londynem to jest tak, że ładuję sobie armię na statek i płynę do jakiegoś portu. Później idę na Londyn i normalnie szturmuję go od razu. Odbywa się bitwa (już dwa razy po godzinie zmarnowałem), wyskakuje okienko "Kluczowe zwycięstwo", klikam "ptaszek" i jest pasek ładowania. Dochodzi do jakichś 90-95% i wywala znane, Windowsowskie "Wystąpił błąd z... Empire.exe". Pozostaje kliknąć nie wysyłaj. Gra jest oczywiście zaktualizowana.

Teraz jestem w robocie. Jak wrócę do domu to rozegram ją automatycznie. Pewnie pójdzie bo wcześniej też poszło. Wkur*** mnie ta gra...

Edit:

Nie wiem gdzie jest opcja edytuj dla tego piszę post pod postem.

Weźcie w ogóle zapomnijcie o tym temacie który założyłem bo ta gra wykrzacza się w tylu momentach, że trudno byłoby mi to opisać. Dzięki za fatygę dla osób, które cokolwiek napisały.

Pozdrawiam.

Opcja edytuj znajduje się po lewej stronie pod napisanym postem. Rozumiem frustrację, ale prosiłbym o darowanie sobie wulgaryzmów na forum. - KW