PDA

Zobacz pełną wersję : [ROZWIĄZANE] Wszystkie frakcjie w "Wielkiej Kampanii" ?



Ferior
27-03-2010, 13:42
Dobrze wiec ... jak można odblokować lub udostępnić wszystkie :?: frakcje do "Wielkiej kampanii" ps:Nie wiem czy podobny temat istniał ...

Pampa
27-03-2010, 13:46
Istniał i istnieje...musisz przenieść frkacje z do playbe w pliku dscr_start

Ferior
27-03-2010, 13:51
z czego do playbe w pliku dscr_start wytłumacz po koleji i gdzie jest plik playbe

Nezahualcoyotl
27-03-2010, 13:53
Zagraj na easy level Krotka Kampanie i po krzyku ;) :!:

Ferior
27-03-2010, 13:56
żadna z frakcji które są podane mi nie odpowiada i ponawiam pytanie jak dodać te frakcje Pampalinex ... z kąd mam to skopiować plik dscr_start to folder czy notatnik i to samo pytanie dotyczy pliky playbe

Edit :

Istniał i istnieje...musisz przenieść frkacje z (Z skąd ??) do playbe (Folder , plik ?) w pliku (Notatniku ?) dscr_start (I znowu Folderu , Notatnika ... i gdzie to jest w Data ? proszę o dokładny namiar !!!)

Nezahualcoyotl
27-03-2010, 14:03
Taka kampania to niespelna jeden dzien grania ;) .Z pewnoscia mozesz to zniesc lecz skoro jestes taki niecierpliwy zajrzyj tutaj i nie zasmiecaj niepotrzebnie Forum ;)
viewtopic.php?f=98&t=424 (http://forum.totalwar.org.pl/viewtopic.php?f=98&t=424)
Wystarczy poszukac :!:

Ferior
27-03-2010, 14:07
Gdzie jest plik pleybe

jaedyne co widze tam to wiele notatników ... w Medieval II Total War\data\world\maps\campaign\imperial_campaign wię mam skopiować Notatnik do notatnika ciekawe :?: ten poradnik niczego nie wyjaśnia tylko dodaje więcej pytań !!!

Albo lepiej zamiast mozolnej pracy poproszę o moda :D

Edit :

Są trzy sposoby. Można ręcznie w pliku descr_strat.txt w Medieval II Total War\data\world\maps\campaign\imperial_campaign (Dobrze rozumiem widzę tam wiele Notatników ale żeby udostępnić nację muszę skopiować ok.2 Notatników), przenieść wybrane kraje do sekcji "playable"(yyy... Nke ma takiej sekcji , folderu , Notatnika) (działanie wykonujemy w notatniku)(Notatniki do jednego notatnika ??? Ciekawa jak to zrobić ?). Można ściąganąć mod do odblokowania nacji (dobra ... proszę o moda lub link do niego !!!). Zalecenie w instrukcji jest najbardziej mozolne - tę frakcję, którą chcemy zagrać, należy uprzednio podbić jedną z pięciu grywalnych nacji(Wiesz ... jakoś nie czuję do tego zapału ).

OskarX
27-03-2010, 14:28
Dlaczego nie uzyjesz opcji szukaj?! Dlaczego nie przeczytasz FAQ?!

"
Jak odblokować wszystkie nacje ?

Są trzy sposoby. Można ręcznie w pliku descr_strat.txt w Medieval II Total War\data\world\maps\campaign\imperial_campaign, przenieść wybrane kraje do sekcji "playable" (działanie wykonujemy w notatniku). Można ściąganąć mod do odblokowania nacji. Zalecenie w instrukcji jest najbardziej mozolne - tę frakcję, którą chcemy zagrać, należy uprzednio podbić jedną z pięciu grywalnych nacji."

playable to nie plik! W descr strat masz wszystkie nacje, otwierasz go notatnikiem-na poczatku masz te 5 frakcji w playbale przenies te co chcesz tam [przekopiuj nazwy] Nie bierz mongolow i aztekow. Mozesz tez zmienic zeby nie pokazywalo tur tylko rok zeby bylo 1 tura 1 rok.

Ferior
27-03-2010, 14:37
Teraz rozumiem ... Dzięki ;) - ups jednak nie :( :( Skopiowałem jak kazałeś (Tylko polske) ale i tak się nie pojawiła !!

Salino
27-03-2010, 14:47
Ludzie, przecież tych tematów jest miliard miliardów....


campaign imperial_campaign
playable
england
france
hre
spain
venice
sicily
milan
scotland
byzantium
russia
moors
turks
egypt
denmark
portugal
poland
hungary
end
unlockable
end
nonplayable
papal_states
aztecs
mongols
timurids
slave
end

Usuń tą część descr_strata i wklej to.

Ferior
27-03-2010, 15:05
Teraz dzięki idzie (jakie miliony przejrzałem wszystkie 10 str i nic :D )

devil162
28-03-2010, 10:17
a jak odblokować granie Państwem Papieskim ?

Nezahualcoyotl
28-03-2010, 10:54
Tak ciezko poswiecic kilka minut z zycia na przeszukanie Forum zeby odnalzezc odpowiedz na pytanie zadawane million razy :?:
Ludzie to juz zaczyna sie robic zenujace :!:

OskarX
28-03-2010, 11:07
a jak odblokować granie Państwem Papieskim ?

Tak samo jak inne frakcje-masz wyzej to opisane, tylko dodajesz tam papal_states

Soul of Night
28-03-2010, 14:16
Nie ten dział, proszę o raportowanie naruszeń regulaminu.
Zamykam.