PDA

Zobacz pełną wersję : Grać niepobierając aktualizacji



Bajbars
27-03-2010, 14:34
Kiedyś miałem zainstalowane Empire na starym kompie i działało wszystko bez problemu, razem z pobieraniem aktualizacji.

Niestety teraz jak chcę sobie pograć na innym kompie to pojawiają się niestety problemy. Steam i grę mam zainstalowaną, ale jak chcę włączyć by zagrać to zaczyna mi pobierać aktualizację mimo, że w opcjach zaznaczyłem by się nie aktualizowało. Próbowałem zagrać na trybie offline, ale wtedy wyskakuje mi, że gra nie jest gotowa (czy coś takiego).
Co zrobić by zagrać bez pobierania aktualizacji?

PS. Mam teraz neta w PLAYu i ograniczony transfer (5 giga) i nie chcę ściągać aktualizacji bo jednak 1.5 giga to sporo, miałem sytuację, że jak było 99% to coś się pieprzyło i trzeba było od nowa pobierać.

Demon
27-03-2010, 14:50
Wydaje mi się, że Steam zapisał wszystkie informacje na patchu 1.5, dlatego na starszej wersji gry nie możesz już zagrać. Chyba nie masz innego wyboru, niż zaktualizować grę. Oczywiście mogę się mylić, dlatego piszę chyba.

Bajbars
27-03-2010, 15:10
Jak wezmę "Usuń lokalną zawartość gry" albo "Defragmentuj pliki cache" to coś pomoże?

Wezyr
27-03-2010, 15:29
Jak zrobisz usuń pliki lokalne to odinstaluje ci grę i będziesz musiał instalować na nowo albo ściągać z neta,sprawdzanie i defragmentowanie plików cache nic ci nie pomoże

Bajbars
27-03-2010, 15:35
Czyli jestem zmuszony ściągać tą nieszczęsną aktualizację gdyż nie ma innego wyjścia?

Wezyr
27-03-2010, 16:25
Raczej tak...
Pozdrawiam

Bajbars
27-03-2010, 16:44
Raczej tak...
Pozdrawiam

Czyli jestem w dup!e... heh, nie ma to jak dbanie o klienta...

Jeśli tak samo będzie z NTW to nie mam najmniejszego zamiaru kupować następnego badziewia gdzie będzie problem z zagraniem