PDA

Zobacz pełną wersję : Generałowie...



Muszkinson
01-04-2010, 22:07
Witam,
czy jest jakiś sposób, żeby mieć generałów, którzy mają lepsze dowodzenie nad armią ? Gram Francją i zawsze jak pokazuje się event adopcja/małżeństwo to generał ma 2 - 3 gwiazdki dowodzenia maks. Co zrobić, żeby miał trochę więcej ? Gram na SS 6.1

kuroi
01-04-2010, 22:45
Dużo walczyć, zwłaszcza kiedy przeciwnik ma sporą przewagę liczebną. Polecam też jak najbardziej angażować dowódcę w walkę.

Kessair
03-04-2010, 20:38
Cóż, dowodzenie dostaje się na 3 sposoby :
- poprzez walkę czyli zdobywanie "dowództwa".
- poprzez siedzenie w mieście, akademie wojskowe - Wtedy wskakuje ci świta.
- poprzez zdobywanie dowódcą ważnych ośrodków, czyli np. Jerozolimy podczas krucjaty, czy Konstantynopola. Wtedy wskakuje ci świta i niektórzy z nich dodają dowodzenie.
Mało jest generałów adoptowanych czy urodzonych od razu, więc trzeba ich trenować. Nie od razu Rzym zbudowano. Ale czasami jest taki rodzynek, który ma cechę "Urodzony zdobywca" czy "Dobry taktyk"... wtedy całymi siłami angażuje się go w walkę, tylko wtedy już nie potrzebna ona mu jest - ma max dowodzenia.

lukin56
06-04-2010, 20:01
Ale mu chodzi o generałów w evencie adopcja, małżeństwo. Gram co prawda na podstawce, ale nie słyszałem, aby walczyć generałem, którego nie macie...

turkopol
20-04-2010, 20:59
hehe, to ja nie wiem juz o co chodzi ;) Trza ich cwiczyc i tyle jak mówił kolega na wszystkie sposoby. Na starcie mozesz sobie zrobic z niego nawet napoleona ale cała przyjemnosc gry to sobie samemu go wycwiczyc i dlatego CA nie dało kazdemu generałowi full gwiazdek ;)