PDA

Zobacz pełną wersję : Instalacja...



Leopard
02-04-2010, 11:20
Witam!

Wczoraj stałem się jak dotąd nie-szczęśliwym posiadaczem NTW. Również od wczoraj bezskutecznie próbuję zainstalować tą grę. Problem pojawia się, gdy instalacja dochodzi do drugiej płyty, bo kiedy ją wkładam i naciskam "OK" steam się zawiesza. Próbowałem instalować wersję polską na steama po polsku. Po 3x próbach zrezygnowałem.
Potem próbowałem wersję ang. na steama wersję polską - również 3x i nie zadziałało.
Następnie wersja ang. na steama wersję ang. - też nic (3x próby).

Steam się zawiesza, nie można go oczywiście wyłączyć, jedynym wyjściem jest restart kompa. Dodam, że komputer ma już tego serdecznie dość.
Na forum wyczytałem, że problem może być w antywirusie Kaspersky. Jednak ja wszystkie te próby instalacji przeprowadziłem z wyłączonym wszystkim w tle.
Nie muszę chyba dodawać, że zaraz dostanę ciężkiej nerwicy, tym bardziej, że z Empire było to samo...

Także pozdrawiam i bardzo proszę o pomoc.

BTW. Da się może obejść w jakiś sposób proces instalacji i dokonać to z płyty inną drogą?? Rozpocząłem ściąganie (potrwa chyba do jutra...), a płyta z tym co się ściąga leży w napędzie... Please help... :(

Wojas
03-04-2010, 14:18
mimo że wyłączasz kasperskiego po starcie systemu to może on dalej działać w tle. odhacz go w opcjach uruchamiania przy starcie systemu aby sie nie uruchamiał i wtedy spróbuj instalować grę. ten kaspersky to z firewallem jest?? może chodzi o konfigurację firewalla i nie pozwala się połączyć steamowi z netem podczas instalacji.
powodzenia

Leopard
05-04-2010, 18:25
Niestety Twoją odpowiedź odczytałem już po ściągnięciu reszty gry, ale dzięki za dobre chęci radę ;). Może przyda się kiedyś :P.

Chciałbym teraz spytać o taką rzecz: czytałem na forum, że niektórzy także mieli problemy z instalacją. Zainstalowali więc po angielsku, a przy zmianie na steam polski oraz grę na język polski, NTW nie chciał się uruchomić. Pytanie brzmi: czy już jest bezpiecznie? Czy mogę bez obaw ustawić steam na j. polski (jak było wcześniej) i NTW też na polski i nic się nie stanie??

Dzięki za pomoc ;)

Pozdrawiam :!:

EDIT: literówki

Leopard
07-04-2010, 21:20
Mam jeszcze jedno pytanie, w zasadzie problem. Otóż nie widzę folderu z Napoleonem w folderze Steam/steamapps/common ani w żadnym innym miejscu (np. plików NCF w steam/steamapps/). Jest to dziwne tym bardziej, że gram i Steam normalnie grę widzi. Jak więc wyświetlić te pliki?

Oczywiście sprawdzałem i nie są one plikami ukrytymi.

Pozdrawiam i proszę o pomoc, także odnośnie poprzedniego postu.