PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z grafiką po wgraniu Patha 1.6 w ETW



WilczekYo
02-04-2010, 12:22
Przepraszam mam straszny problem po wgraniu patha 1.6 podczas gry w bitwach rozmazuje sie obras wyskakują białe plamy uniemozliwiające sprawna gre niewiem co sie dzieje myslałem ze to karta graficzna ale ona jest ok. Po ściągnięciu nowych sterowników też sie nic nie zmieniło prosze bardzo o pomo:(

Konrad III
02-04-2010, 13:22
Może zainstaluj grę od nowa.

WilczekYo
03-04-2010, 14:40
dalej to samo nic sie nie zmieniło....;(

hinderniss
28-05-2010, 11:18
Witam.
Wydaje mi się, że mam podobny kłopot, chociaż objawy nieco inne:
u mnie po instalacji patcha 1.6 gra, w trybie bitwy, po kilkunastu minutach zaczyna klatkować. Zwłaszcza jeśli w tle coś się dymi (np. płonący fort). Obciążenie procesora w tym momencie to 100 procent. I to ciekawostka, bo mam przyzwoitego kompa.
[Phenom X2 550 3.1 GHz, 4 GB RAM, karta Radeon HD 4870 1Gb], który najwyraźniej nie daje rady.
Dodam, że wcześniej ETW hulał bez problemu, na najwyższych detalach, teraz muli nawet na niskich. Czy ktoś miał podobny problem, i jak sobie z nim poradził? To raczej nie jest kwestia serowników, bo pierwsze co zrobiłem to ich aktualizacja, ale nic się nie zmieniło.
W grę nie wchodzi również reinstal, bo neta mam strasznie wolnego (256 k) i nie zdzierżę ponownego ściągania upgrade’ów.
Pozdrawiam i w pas kłaniam się tym, co raczą odpowiedzieć:)