PDA

Zobacz pełną wersję : Rekrutacja jednostek w Stainless steel.



Ulf
02-04-2010, 15:59
Witam!
Jest to mój pierwszy post więc wypadało by się przywitać.
Nie wiem czy wybrałem dobry dział, lecz wydaje mi się, że jest on najbardziej odpowiedni dla mojego problemu.
Otóż, gram kilka dni w mod: stainless steel 6.1 z RR RC i TC i nie wiem dlaczego nie mogę rekrutować nowych jednostek.
Gram Królestwem Jerozolimy, posiadam 7 osad, w każdej powinienem rekrutować różne jednostki: włóczników, kuszników, konnice, rycerzy itd. Z całej tej gamy chłopców potrafiących zrobić "bubu" mogę zaciągnąć tylko wieśniaków z łukami! Czytałem, że potrzebna jest specjalna umiejętność generała aby dokonywać zaciągów lepszych jednostek, lecz jak ją zdobyć?? szkoły, uniwerki itp? Na samym początku mogłem z rekrutować w każdym mieści każdą jednostkę, po kliknięciu koniec tury zostali jedynie ww wieśniacy. przeszło 40 tur gram na jednostkach które miałem od początku gry, lecz z bitwy na bitwę jest ich coraz mniej, a cpu co chwilę wystawia nowiuśkie świeżutkie chorągwie. Próbowałem już rozwijać koszary, łucarza, pola treningowe, płatnerza, słowem wszsytko co mogło wpłynąć na zaciągi i nic. Dalej są tylko parszywe wieśniaki.

Co robię źle?

Ulf
06-04-2010, 14:16
Czy ten problem mam tylko ja i nikt nie zna na niego odpowiedzi? Czy może jest on godny pożałowania i nikomu się nawet nie chce odpisać?