PDA

Zobacz pełną wersję : [ROZWIĄZANE] Inny scenariusz kampani



Vonihidilix
02-04-2010, 16:24
Denerwujące jest dla mnie że scenariusz każdej kampanii wygląda tak samo: frakcje Rzymskie oraz Egipt podbijają cały świat. Chciałbym tak raz zagrać kampanie, gdzie inne frakcje dojdą do potęgi, niestety nie wiem jak to zrobić. Próbowałem z kodami, ale one coś nie działają. Grzebać w ustawieniach na własną rękę za bardzo nie mam odwagi, bo jeszcze coś zepsuję. Mógłby ktoś mi napisać co trzeba zrobić żeby odebrać danej frakcji parę miast na początku lub w ogóle ją usunąć? :)

kuroi
02-04-2010, 16:39
Denerwujące jest dla mnie że scenariusz każdej kampanii wygląda tak samo: frakcje Rzymskie oraz Egipt podbijają cały świat. Chciałbym tak raz zagrać kampanie, gdzie inne frakcje dojdą do potęgi, niestety nie wiem jak to zrobić. Próbowałem z kodami, ale one coś nie działają. Grzebać w ustawieniach na własną rękę za bardzo nie mam odwagi, bo jeszcze coś zepsuję. Mógłby ktoś mi napisać co trzeba zrobić żeby odebrać danej frakcji parę miast na początku lub w ogóle ją usunąć? :)
Polecam pobawić się plikiem descr_strat który znajduje sie w folderze data - world - maps - campaign - imperial campaign.
Tam możesz zmienić co frakcje maja na starcie, ludność w miastach, budynki, stan skarbca, członków rodziny czy armię. Tam też możesz odblokować sobie frakcje, ustawić relacje początkowe pomiędzy frakcjami i inne. Ale uważaj, zanim zaczniesz wprowadzać swoje zmiany zachowaj sobie kopię zapasową tego pliku. ;)

Vonihidilix
02-04-2010, 16:52
Ok, jak teraz otworzyłem ten plik i mam przed oczami, to już wszystko kumam ocb w tym. ;)
Dzięki za radę.