PDA

Zobacz pełną wersję : wczytywanie zapisu



kluczyk_77
05-04-2010, 21:43
Witam
Mam problem z wczytaniem gry. W trakcie wczytywania wyrzuca mnie na pulpit i pokazuje błąd Empire.exe. przekopiowałem zapis, usunąłem plik 'The Creative Assembly'. Kiedy odpaliłem grę i nowa gra chodziła. kiedy wrzuciłem przekopiowany zapis wszystko było tak jak wcześniej. instalowałem grę wiele razy i nic nie pomaga. macie może jakieś pomysły jak to naprawić? z góry dziękuję.

KWidziu
06-04-2010, 09:51
Grasz na czystym etw czy z modami?

kluczyk_77
06-04-2010, 10:24
na czystym.

KWidziu
06-04-2010, 10:41
Może być wina nowszych patchy - aktualizował Ci się steam zanim save przestał działać?

kluczyk_77
06-04-2010, 11:11
nie aktualizował, też myślałem że to tego wina ale nie. to się stało tak po prostu, wieczorem grałem wszytko było dobrze a następnego dnia chciałem włączyć i wywalało błąd empire.exe.

edit: właśnie usunąłem grę i wszystkie pliki z nią związane, które były na komputerze, zainstalowałem jeszcze raz i jest dalej to samo, włączam grę wszystko chodzi a gdy wczytuję to wyrzuca mnie do pulpitu i błąd empire.exe, a jeżeli już się wczyta to nie ma tekstur, na środku europy jest kwadrat z wodą który przesuwa się razem z z kamerą a postacie to tylko flagi w dodatku z innymi kolorami. Jakby tego było mało to miasta i mosty są fioletowe. Ruszam kamerą i . . . pokazuje mi się pulpit i błąd empire.exe. ktoś ma jakieś pomysły jak to zrobić?

Gaius Julius
06-04-2010, 13:01
raczej mało prawdopodobne żeby takie dziwy działy się na oryginale...skąd wnioskuję, że możesz, ale nie musisz, mieć pirata....
sugeruję zmienić sterowniki od grafy, najlepiej na te starsze jeśli masz geforce.

alwarossss
06-04-2010, 17:18
witam czy moze ktos mi pomoc podczas gry gdy chce zakonczyc etap gra nie chce sie zapisac i przejsc dalej poprostu wyrzuca mnie z gry a gdy che wejsc w auto zapic niestety bez skutku czy moze to wina kompa procka ????

Za każdym razem trzeba zakładać nowy temat, nawet jak podobny jest o dwie pozycje niżej? - KW

kluczyk_77
06-04-2010, 21:12
no to żebyś się jeszcze nie zdziwił Gaiusie Juliusie ;p starszych nie wgram bo już nie ma;p ale podejrzewam że ten problem zniknie jak usunie się błąd z empire.exe, tylko jak go usunąć? ma ktoś jakieś pomysły?