PDA

Zobacz pełną wersję : Czarna lista



theo
06-04-2010, 10:31
wczoraj na multi trafiłem na kolesia o nicku Rafi PL (wszelkie podobieństwo czysto przypadkowe). Koleś uparcie twierdził że haubice to fixed artyleria i nie powinno się jej używać. Pomijam że był mało miły i jak przystało na 14-latka słownictwo, argumenty i uprzejmości były nie za zbytnie.

Koleś puścił wiązankę i wyszedł był z gry :)


jak komuś się trafi to kickować bez zastanowienia :)

Jarl
06-04-2010, 11:00
Może to był Rafcio_PL, bo z takim się spotkałem, chociaż nie przypominam sobie, żeby zalazł mi za skórę.

theo
06-04-2010, 11:11
yep to ten sam raczej :)

robik
06-04-2010, 12:04
rudorf - bitwa morska, jeden statek, więc wziąłem 122 działowy, on sobie wziął 4 kecze bombowe i wmawiał mi, że mój statek jest lepszy, no i oczywiście po jednym jego strzale zapaliłem się i przegrałem

EDIT: W dodatku to ON ustalał zasady

Scooter
07-04-2010, 14:21
I tu właśnie jest problem z noobami. Ponieważ:
1.Biorą armie niezgodne z regułami (wcześniej ustalonymi)
2.Wychodzą z gry jak przegrywają
3.obrażają przeciwników
4. itd,itp

Empire ma to do siebie (w przeciwieństwie do medka) że jest prowadzona statystyka każdego gracza. Wiadomo że większości z Nas zależy na tym aby mieć jak najwięcej zwycięstw i pkt. I tak to jest że jak grasz bitwę ocenioną a koleś weźmie armie niezgodną z regułami to i tak lepiej jest ją skończyć i event.przegrać niż opuścić grę gdyż wtedy traci się zdecydowanie więcej pkt .(wiadomo w medku kop i cześć)

Ale tak najbardziej to w*yjaja*ją mnie lagi typu brak połączenia i wykop z rozpoczętej gry!!! Jak grałem 3-3 wygrywaliśmy bitwe a tu nagle miałem "brak połączenia " wykop do pulpitu i 2k pkt mniej :o

robik
07-04-2010, 17:47
Jest jescze komunikat: "Desynchronizacja gry. Wyjście"

Hetman
09-04-2010, 04:05
To wy jeszcze gracie na pkt ^^ przecież to lamerstwo, każdy się spina i oszukuje ile wlezie. Grajcie chłopaki na nor rank a zobaczycie, że gra bardziej przyjemna ;)

aha i jak ustalacie zasady i gość powie ok a nawet frakcji nie zmieni tylko ma Austrię to kikować bez zastanowienia bo na pewno nic nie zmienił :)

edit: na ranku zazwyczaj spotykamy też userów, którzy jak dostają srogo to odłączają kabla od neta i podłączą go spowrotem to- właśnie robi desynchro ;)

meth
19-04-2010, 20:49
Haubice bardzo często są fixed i niezłe bluzgi można za to dostać. :roll:

Dziś miałem śliczną sytuacje:
- Wateroo 3/3 no art - ja po stronie atakującej
Tradycyjne ustawki, no powbijali te pale, poustawiali to wojsko w rozmaite kwadraty, kolumny i tyraliery... ...w końcu namówiłem mój team na atak, zaatakowałem lewe skrzydło (mój team stoi - no nic zaraz pewnie ruszą), atakuje dalej, przejąłem domostwo, na wzgórzu pozostały tylko dwa unity wroga z marnym morale, ale posiłki ma już w drodze... ... wołam pomocy...
Na co otrzymuje odpowiedz że nie zaatakują bo maja kawalerie po prawej - patrze no faktycznie 5 cav daleko po prawej a ci się ustawili za palikami frontem do kawalerii i wzgórz i stoją. Tyle że ta kawaleria była na tym płaskowyżu po prawej i nijak im nie zagrażała. Stoją tak 5... 10 min. padło mi wszystko poza generałem, którego sobie zostawiłem żeby mieć czym pobiegać.
A ci dalej stoją z mocnym postanowieniem obrony przed tą kawalerią z piekła rodem, kawaleria nie lepsza bo widać że usilnie szuka drogi zejścia z tego płaskowyżu (z marnym skutkiem), nikt oczywiście nie próbował jej wystrzelać...
W końcu moi wysyłają "trzystu" (dokładniej 2x160) w celu rozbicia sił wroga i opanowania wzgórz.. nie zostaje z nich nic, ale za to wróg zdobywa pewności siebie i atakuje - schodzi ze wzgórz - moi przechodzą przez paliki (oo tak!)...

Minut 3 wymiany ognia i jedni uciekają na wzgórza - drudzy za paliki....
Po pół godzinie mój generał popełnia seppuku...

Amrod
19-04-2010, 20:54
Zmusić sojusznika do wspólnego ataku to sztuka sama w sobie http://img708.imageshack.us/img708/1340/szczerbaty.gif

Hetman
27-04-2010, 17:11
Ja w takich przypadkach przechodzę do obozu wroga :lol:

krook
09-05-2010, 14:11
Cały klan PW. Szkoda ze Polacy zachowuja sie jak skonczone chamy.
Padla nam gra jeszcze przed wejsciem na mapke bitewna i dzieci nas zwyzywaly.
No coz - neo wpływa na ludzi.

firefly
13-05-2010, 13:14
Witam.Dzisiaj na mp natrafilem na takie cos.
http://img155.imageshack.us/img155/8614/cheter.png

20 jednostek , sama gwardia, max exp. Wie ktos gdzie, i czy mozna to zglosic??

krook
13-05-2010, 21:55
sprubuj steama no i na forum totalwar.com
CA z reguły nie robi krzywdy oszustom, ale może się zainteresują

OskarX
16-05-2010, 11:22
Pan Talib

Jak bedzie na ETW, to radzę wyjsc z gry.

Multi etw zeszlo na psy...


To wy jeszcze gracie na pkt ^^ przecież to lamerstwo, każdy się spina i oszukuje ile wlezie. Grajcie chłopaki na nor rank a zobaczycie, że gra bardziej przyjemna ;)

aha i jak ustalacie zasady i gość powie ok a nawet frakcji nie zmieni tylko ma Austrię to kikować bez zastanowienia bo na pewno nic nie zmienił :)

edit: na ranku zazwyczaj spotykamy też userów, którzy jak dostają srogo to odłączają kabla od neta i podłączą go spowrotem to- właśnie robi desynchro ;)

Wchodze do gry, gosciu pisze ,ze 5 units no art. Dobra biore i gram, a on wychodzi z cala armia i pisze na chacie "hahaha"

Albo inna sytuacja, gosciu mial z 8 mozdziezy ja z 4 i stalismy tak...powiedzialem, zeby podszedl i nie bede walil z art, on mi napisal ,ze "ma czas" Dobra po jakies godzinie wchodze znow do tej bitwie i armie caly czas stoja. Ostroznie zaatakowalem go i wygralem. Po minucie napisal mi "ze zasnal przed kompem" no ludzie...albo gralem z gosciem 2 razy no i gralismy 3 rewanz. Stracilem godzine czasu, gdyz walilem go artem [on mnie rakietami] myslalem ,ze gra. Jak sie spostrzeglem ,ze kolejny usnal przed kompem o 21 to zaatakowalem. Wynik

http://img202.imageshack.us/img202/6315/beztytuuuzg.jpg (http://img202.imageshack.us/i/beztytuuuzg.jpg/)

Nie wiem, czy jest sens jeszcze grania w multi...jak gram 2v2 np. to zawsze znajdzie sie noob ktory rozwali gre np. ostatnio bylem w teamie z gosciem gral Osmanami i zrobil mass piechoty z mieczami [cos na dż] zaatakowal Francuzow zabil z 400 i poległ...przy malych lagach walczylem z 2 wrogimi armiami i przegralem.
Strata czasu...

Razorr
23-05-2010, 13:03
V for Vendetta
Max 2 art. On zabral ze soba 4. Zeby bylo smieszniej, sam ustawial regoly.

Apacz
03-06-2010, 11:45
Widac nie tylko G.Medusy tak robią

http://img715.imageshack.us/img715/3695/nowyobrazmapabitowa.jpg (http://img715.imageshack.us/i/nowyobrazmapabitowa.jpg/)



http://img535.imageshack.us/img535/9907/arcani.png (http://img535.imageshack.us/i/arcani.png/)

.:PW:.Hektor
17-06-2010, 17:56
Cały klan PW. Szkoda ze Polacy zachowuja sie jak skonczone chamy.
Padla nam gra jeszcze przed wejsciem na mapke bitewna i dzieci nas zwyzywaly.
No coz - neo wpływa na ludzi.
Ja jestem z PW w sumie byłem bo ten klan umiera śmiercią naturalną. Do władzy dopchało się 2 oszołomów i widać tego skutki. Trochę mi smutno słyszeć te słowa. Nie wydaje mi się jednak by tak zareagowali. Ta opowieść jest wyraźnie naciągana, by nie powiedzieć wyssana z palca, i teraz muszę bronić honoru, a przynajmniej jego resztek, mojego klanu. I jestem naprawdę wzburzony tym co tutaj piszesz. Przepraszam ale ja przedstawię Ci moją wersję wydarzeń. Graliście sobie jakąś grę. PW wygrywało i nagle padła gra, nie wiem czy wy zcrashowaliście czy co? PW podejrzewając was o to "oszustwo" jeśli mogę to tak nazwać, lekko zdenerwowani wypomnieli wam to. Wy z nienawiści jaką niewątpliwie pałacie do klanu, który was by pokonał postanowiliście ich oczernić na tym oto forum. I moim zdaniem takie niepotwierdzone historie na forum powinno się udowodnić screenem lub filmikiem. Jeśli moja hipoteza okaże się prawdziwą, a wydaje mi się, że tak, to naprawdę zbłaźnicie się, stracicie honor i szacunek. Pozwól, że zacytuję twoje słowa w nieco przeobrażonej wersji, która pasuje do tej sytuacji. "No cóż - przegrana wpływa na ludzi." No cóż. Myślę, że to was można by umieścić na czarnej liście. Najłatwiej obrazić kogoś kto nie będzie się bronić. No cóż. Teraz dodam Cię do czarnej listy.
Gracz:krook
Zachowanie: kłamie, rzuca bezpodstawne oskarżenia, wyzywa. Jeśli go spotkacie i myślicie, że z nim wygracie radzę walnąć mu kicka bo jak przegra zcrashuje i was oczerni. Cóż tyle ode mnie. Pozdrowienia dla klanów, które umieją się zachować! Hektor!

voitek
17-06-2010, 18:37
Cały klan PW. Szkoda ze Polacy zachowuja sie jak skonczone chamy.
Padla nam gra jeszcze przed wejsciem na mapke bitewna i dzieci nas zwyzywaly.
No coz - neo wpływa na ludzi.Przepraszam ale ja przedstawię Ci moją wersję wydarzeń. Graliście sobie jakąś grę. PW wygrywało i nagle padła gra, nie wiem czy wy zcrashowaliście czy co?


Padla nam gra jeszcze przed wejsciem na mapke bitewna

Kapsul
17-06-2010, 22:15
Ja bym sie nie napinal Hektor - krook jest znany nie od dzis ;) Przyklad z autopsji:
Gra 3v3, SC vs random, zaczynamy, ja w centrum po lewej jakis psychiczny sojusznik ktory zaczyna naparzac do mnie z unikornow piszac na czacie monotonnie "Time to die" :? Rozwala mi 1/3 armii po czym opuszcza gre. Pisze wiec ze to nie ma sensu dalej, rehost itd., na co krook sie oburza, ze nie mam honoru, ze wszedlem do gry z klanowiczami i powinienem zostac do konca nezaleznie od okolicznosci itp. zostalem wiec do konca niech ma satysfakcje z wygranej 3 armii przeciw 1,5, niech tam ma kolejna gwiazdke - szkoda nafty na dyskusje z tego typu gosciem.

Jarl
18-06-2010, 00:10
Wracając do twojego klanu Hektorze, to nie oszukujmy się - większość członków naszej ekipy ma już swoje lata i nie da się obrażać przez byle kogo, a jak lider klanu słyszy teksty o obciąganiu to przepraszam bardzo, ale nie będę miał absolutnie żadnej ochoty grać z kimkolwiek z was, w dodatku z tego co wiem, większość moich współklanowiów też.

Dzisiaj ktoś z PW wbił do nas do gry i też zaczął sypać szczeniackimi tekstami, jaki to ma sens? Nie wróżę wam niczego dobrego, jeżeli nadal będziecie się tak zachowywać - a w sumie już i tak macie przyklejoną łatkę, mówiąc kolokwialnie, gówniarzy, więc szczerze mówiąc nie widzę dla tego klanu ratunku.

.:PW:.Hektor
18-06-2010, 13:36
Cały klan PW. Szkoda ze Polacy zachowuja sie jak skonczone chamy.
Padla nam gra jeszcze przed wejsciem na mapke bitewna i dzieci nas zwyzywaly.
No coz - neo wpływa na ludzi.Macie swoje lata więc nie obrażacie ich prywatnie tylko na forum. "No coz-neo wlywa na ludzi." Może podasz nicki graczy, którzy rzekomo was zwyzywali? Rozumiem, że jeśli nie daliście screenów do tej pory to znaczy, że ich nie macie. "Dzisiaj ktoś z PW wbił do nas do gry i też zaczął sypać szczeniackimi tekstami, jaki to ma sens?" ten post napisano o 12:01 am a nikt z naszego klanu dzisiaj jeszcze nie grał w żadnego totalwara. Hmm.. Ciekawe kto to taki was zwyzywał? Żeby uniknąć waszej następnej odpowiedzi tzn. pomyliło mi się to było wczoraj piszę, że sprawdzałem i pytałem nie graliśmy wcale od 3 dni więc przepraszam za takie teksty. Ale piszesz, że jesteście leciwi więc możecie mieć już sklerozę:). Może ktoś wpisał sobie taki tag. Nie wydaje mi się. Napisz jak się nazywał, tylko nie pisz, że nie pamiętasz. To tyle ode mnie. Pozdrawiam Hektor!

Marshal
18-06-2010, 14:12
Znam tylko jednego z klanu który był by do tego zdolny, ale tylko w przypadku kiedy ktoś by go wnerwił, ja czasami dla żartów coś napisze ale tylko do graczy z którymi wcześniej grałem i choć trochę mnie znają, widać że z waszym klanem nie ma co dyskutować, jak na starych graczy znawców i nauczycieli innych na których tutaj się kreujecie stosujecie zbyt wiele bezpodstawnych oszczerstw i zbyt mały dystans. A co do PW to niestety klan jest od dawna w rozsypce, Oleksego nie ma Pitch pojawia się czasami , itachi lata ze spluwą a ja pogrywam z AG z wami nie można bo zazwyczaj ustawiacie się z jakimiś cienkimi klanami. Apeluje Panowie o trochę dystansu i wzajemnego poszanowania. Ja was i waszego klanu nie oczerniam i proszę o to samo.

Arzat
11-09-2010, 15:07
benta
Wbrew zasadom wziął rakiety, powiedziałem żeby chociaż nimi nie strzelał, napisał że ok po czym ostrzelał moich woltyżerów i napisał "die you french coward" :(

Lesio
13-09-2010, 14:29
Generalnie nie uznaje czegoś takiego jak "czarna lista" ale wczoraj koleś mnie ruszył :twisted:

^0RDl^1N.E.U.POLAND

http://steamcommunity.com/profiles/76561198015671668/

Gra 2v2 oceniana na mapie "galicyjskiej"
Zasady "no art"
I cóż koleś bierze armię rosyjską z liczbą ok. 6 unikornów!! :shock:
Na dodatek udaje że nie zna polskiego d.... jeden, jego partner /.:.*OGN*.:.\ Djsnipy brał taką samą armię.
Oczywiście z kumplem rozwaliliśmy ich (w międzyczasie brak jakiejkolwiek formy komunikacji z oponentami)
I cóż koleś odłączył neta w momencie gdy zostały mu 2 oddziały i gra przerwana.
Serdecznie odradzam gry z kolesiem

Pozdrawiam grających fair :D

OskarX
13-09-2010, 16:00
Ja niemoge co za debile łamią zasady, odłączają neta, w profilu potem 0 porażek i myślą ,ze kozacy bachoria jedna. Szkoda, ze jest ich tak duzo:-S

Misioleon*
13-09-2010, 22:12
Ostrzegam was przed kolejnym "mistrzem" (a nawet miszczem)
"The österreich is die beste" - zwie się ten pan (a raczej chłopaczek sądząc po zachowaniu)
W ocenianej grze, mimo zasad, ustalonych na początku przez jego partnera, NO ART, (powtarzanych we wszystkich językach świata i wszelkimi znanymi nam znakami, w tym: 00000000000 ART!!!!!!), koleżka wziął 4 moździerze tureckie. :evil:
Robił jeszcze jaja, że nie zrozumiał, że myślał że "neun" (9 niemieckie) art. Śmiech na sali. Brawa dla jego niewinnego w sumie partnera, który uprzedził nas w czasie rozstawiania o tej sytuacji.
Najlepsze było na końcu, gdy już kumpel uporał się z syneczkiem ten wyzwał nas od spammerów (wzięliśmy turecką piechotę walczącą wręcz i jazdę) i zagroził że doniesie na nas :?: :?: :?:
Jezu... komu... Teraz boję się dzwonka do drzwi :D

Arzat
02-10-2010, 13:18
DeutcheAfrikakorps
oraz
God (IRLS)

Po prostu... nie chcielibyście z nimi grać. Powiedzieli, że dobrze by było jakby hitler wymordowal cały nasz naród. :evil: To chyba wystarczy. Niestety nie miałem włączonego programu do robienia screenów, ale coś mi się zdaję, że jak ich napotkacie, to się sami przekonacie.

To ile noobów gra na multi to po prostu szok. Dobrze, że funkcja zablokowania czatu ich ogranicza. :|

.:PW:.Hektor
10-10-2010, 09:41
Arzat na przyszłość screeny się łatwo robi poprzez wciśnięcie klawisza prtScr

Arzat
10-10-2010, 12:54
Ten sposób działa tylko w starych grach. Jak gram w ETW albo NTW to robi mi screen pulpitu zamiast gry.

Maharbal
30-10-2010, 15:44
Jako że się obracam na gs-ie RTW mogę poradzić to jedno: nie wchodźcie do gier stawianych przez ludzi bez klanu. Niestety, na RTW jeśli gospodarz opuszcza grę, kończy się ona jako ,,nierozstrzygnięta". Wiele razy już miałem taką sytuację, że mój przeciwnik, w momencie kiedy już dostawał ostre lanie i bitwa miała się ku końcowi wychodził z gry bez poddania jej. Bardzo denerwująca sytuacja.
Granie z graczami bez klanów też niesie ze sobą pewne ryzyko(oczywiście nie każdy z nich tak postępuje, ale to nie jest rzadkie zjawisko), szczególnie w materii połamania zasad. Dobra-nikt nie musi znać dokładnie cwb, twcl, twpl i kilku innych zbiorów zasad, ale jak nie wie to powinien przynajmniej zapytać.
Polecam też uważać na tzw. ,,noobowe klany"- czyli takie, których gracze rekrutują się ze słabo grających, byłych bezklanowców. Często tacy gracze tworzą klan jednoosobowy, a jeśli nawet jest kilku, to zrzeszają się w zasadzie tylko po to, żeby móc wchodzić do gier ,,clan only". Po nich też można się spodziewać opuszczania gier i łamania zasad.

Najlepsza rada na to wszystko? Stawiać bitwy samemu :P

Sareth4
28-12-2010, 21:09
[WARCHIEFS]little wolf - wszedł do bitwy historycznej jako atakujący. Na początek nazwał mnie i mojego partnera camperami , tchórzami . Jego partner był normalny wiedział , że to oni atakują i zaatakował ale sam na dwóch nic nie zdziałał. Tymczasem ten kolega stał sobie w miejscu wysyłając na pomoc jedynie szaserów , którzy btw strzelali w plecy jego towarzysza. Pod sam koniec bitwy gadał , że jest 2vs1 i dalej nie atakujemy itd po czym wyszedł sobie z bitwy.

Sareth4
05-01-2011, 15:29
Bluecher67- zasady max 5 light wziął 8 i jeszcze głupio na każde pytanie dot . czemu wziął tyle lekkiej , zasady były takie i takie itd. odpowiadał ???? albo what ????? . Stał w miejscu a mnie razem z kolegą gracze z AG zgnietli w 3.

Amrod
05-01-2011, 15:46
Widocznie nie rozumiał slangu albo angielskiego. Takich graczy wyrzuca się z gry na wstępie :) Po co nerwy sobie szarpać.

Sareth4
05-01-2011, 16:00
Nie byłem niestety hostem. Jeśli chodzi Ci o light inf , że to slang to tylko ja tak napisałem , host napisał max 5 100-125 :) I chyba rozumiał bo jedyną rzeczą jak napisał oprócz ??? było 4x125. Robił z siebie jeszcze niewiniątko , że było max 5 a on wziął 4 :D Szkoda , że zapomniał o 4 fizylierach.

.:PW:.Hektor
16-02-2011, 09:20
Teraz w RTW gra na multi sporo oszołomków, którzy niby zgadzają się na CWB nawet im jeszcze przed bitwą tłumaczę nie używając żadnych skrótów ani slangów oni i tak wezmą armie wbrew zasadom. Niestety takich graczy nie da się praktycznie wytropić bo zmiana nicka w RTW jest tak banalna. Np. ostatnio miałem "przyjemność" zmierzyć się z 20 oddziałami egipskich rydwanów łuczniczych. Ów gracz po tym jak stracił 2 oddziały wyszedł z gry. Najgorsze w tym wszystkim było, że grałem Kartaginą i nawet nie było mowy o zastrzeleniu paru. Jakoś jednak udało mi się wygrać ale taka bitwa to tylko strata czasu. Jeszcze z "popularnych" sposobów na łamanie zasad da się wyróżnić:
-branie Miast Greckich i tworzenie n00b box'ów ze Spartan wokół onagerów.
-branie Kartaginy i spamowanie sacred bandem i słoniami
A jeszcze co do oszołomów. Ostatnio coraz częściej zdarza mi się zostać zwyzywanym za złamanie zasad CWB za wzięcie 7-8 oddziałów kawalerii bo przecież zasady CWB pozwalają wziąć 6. Ludzie grają na tych durnych zasadach w gry 31k i się tak nauczyli i co zrobić. Ja teraz mam ferie i jednak rano trudno spotkać jakiś przyzwoitych graczy, którzy będą chcieli ze mną zagrać.

Lee
31-03-2011, 22:17
Ja z kolei podam dwa nicki graczy z którymi grałem w STW2. Początkowo miałem na to zlew szczerze mówiąc, ale skoro ja gram z gościem o randze 10 i nie wychodzę to inni też mogliby spróbować: pierwszy delikwent: Mr.Troll (przed nickiem miał jeszcze jakieś oznaczenie rodu - M chyba), drugi fajansiarz: canarion_sur. W obydwu przypadkach wyjście z gry tuż po tym jak usłyszałem o "glorious victory" dla mnie. Nie polecam, omijać!!!!

Yarden
03-04-2011, 19:46
Ishida Mitsunari - skur---l wyjątkowo niegodny tego nicka, grał armią złożoną z samych weteranów na terenie Daisezutzan. Rozwaliłem mu jego kawalerię, więc uciekł na czerwoną kreskę u góry mapy. Miałem jeszcze 4 oddziały jazdy z yari, 2 samurajów z no-dachi, 2 samurajów z yari i 3 samurajów łuczników, natomiast ten szwab (wnioskuję po nazwach weteranów) 4 kataniarzy i 3 samurajów łuczników. Ucieczka na kreskę trochę mnie rozeźliła, ale wiedziałem że rozjadę go kawalerią. Kiedy już wszystko ustawiłem i moja kawaleria rozpoczęła szarżę, dupek wyszedł z gry.

Lee
05-04-2011, 13:09
Panowie kolejny kandydat - co przykre z naszego rodu!!!! - {DuReX} Mushashi ranga 7 - Podczas bitwy całkiem miła rozmowa - czekałem na gościa dwie minuty bo poszedł się wysikać bez zajmowania pozycji. Ustawił się na wzgórzu - zaczął ostrzał rakietami. Moje wojska atakowały pod górę, straciłem generała - ale miałem w odwodzie konnicę, która załatwiła sprawę. Niestety gracz opuścił bitwę po stracie wszystkich wojsk. Proszę założyciela rodu Barsę o usunięcie tego gracza. Dla mnie wstyd...

-=Azrael=-
06-04-2011, 23:40
Strasznie denerwujące jest gdy trafia mi sie jakis noob co ma niski level i spamuje ashigaru. Rozwalam go armią o połowe mniejszą a ten sie odłącza. Pare razy nawet słyszałem, że jestem oszustem bo zaatakowałem go z flanki ukrtyą kawalerią :D

Rafi
08-04-2011, 14:04
Mi własnie gracze >5 gwiazdek nigdy nie wychodzą, najbardziej denerwuja mnie szoguni ktorzy maja tych gwiazdek 10, ktorzy wychodza z gier zeby sobie nie psuc statystyk. Dodam w tej chwili od siebie
1.Kupfernickel -leaver
2. Furious -leaver a na dodatek straszny ku*as
3. *WAR*Manfred Wasp (OSNAZ) - leaver

A najgorsze jest to, że tacy gracze pozostają bezkarni, co z tego ze znajde ich konto na steamie, skoro ich nawet zwyzywać nie moge nie majac ich w znajomych

Amrod
27-04-2011, 17:38
Ja bym jednak nie wpisywał tu nicków, bo to jest bezcelowe. Takowy można zmienić. Najlepiej zastosować odpowiedzialność zbiorową i na moją czarną listę wchodzą z pierwszego miejsca, oczywiście:

Klan [USSR]
Klan [7Sam]

Jeżeli w patchu dojdzie przycisk Escape, a da Bóg, że kick, to nie omieszkam tym graczom takiego siarczystego kopa wymierzyć :)

Pierwszy klan powinien dostać w ogóle ban od polskiej społeczności za odwoływanie się do tego zbrodniczego kraju. I ciągle sobie dumam, jak to możliwe, że do tego jeszcze nie doszło.
Oba cechują się parciem na wynik a w przypadku, gdy ich wątpliwa i żałosna taktyka okazuje się być takową rzeczywiście, wychodzą radośnie z gry.

Maharbal
27-04-2011, 17:58
USSR to duży, znany i respektowany przez wielu klan. Nie wiem czemu czyjś jeden wybryk miałby zaważyć na opinii całego zbioru graczy.

Amrod
27-04-2011, 18:07
Kto powiedział, że jeden? Gram na tyle dużo, że mam szansę spotkać po kilku graczy z jednego klanu. Klan powinien wpajać jakieś idee, normy zachowania, a to jest czysta masówka, do której zgłaszają się również ewenementy z nacjonalistycznych pobudek. To klany powinny wypracować standard dopuszczalnych zachowań. Tolerują to, znaczy akceptują, aprobują. Jeszcze brakuje, żeby pojawił się niemiecki klan [3rdReich] i będzie komplet.

Luuu
28-04-2011, 10:56
USSR , to jakiś multigaming? Bo widziałem ten Sowiecki klan w kilku innych grach. Więc albo w Rosji utarł się zwyczaj lansowania upadłym Związkiem Radzieckim albo są oni taaacy popularni.

Też miałem z nimi jakieś perypetię... A tak. wychodzą z serwera. Cóż by innego.

Amrod
28-04-2011, 14:21
Nawet u nas klany już nie grają tylko w Total War (teraz także w WoT i MB). W Call of Duty też można natknąć się na graczy z takim tagiem i podobnymi w stylu 39Rus, ale tam akurat wychodząc z gry nikomu krwi nie napsują.

Seba Fallus III Wielki
29-04-2011, 16:14
Radze unikać gracza o nicku SPQR . Grając z nim w RTW 2vs2 pokonałem jego sojusznika który zagrał całkiem nieźle ,a SPQR wyzwał go od noobów a następnie mnie od je...ych frajerów i wyrzucił z gry .Gdyby tego było mało zaczął mnie oczerniać na lobby . Nie radze z nim grać

Witia
05-05-2011, 09:08
Nie wiem czy było pisane, ale proszę unikać pajaców z NEDKIL. Nie wiem co ci kolesie robią w pierwszej lidze, ale musieli nieźle się na alfF4-ować żeby tam wejść.

Każde spotkanie z nimi wygląda tak samo - chamstwo, arogancja, pogróżki o szybkim pokonaniu, a potem crush gry kiedy jednak to oni dostają po dupie.
Nooby do potęgi n-tej.

Sareth4
11-05-2011, 12:57
tmk - na początku wybrał armię z artylerią pomimo mojego kilkukrotnego powtarzania zasady bez artylerii. Na szczęście poinformował mnie o tym jego sojusznik , ale zanim wyrzucił art ze swojej armii musiałem go 2 razy o to prosić.
Ostatecznie jak się okazało w bitwie stanęło na tym , że wziął .... samych ninja :shock: Ja tam w czyjeś składy armii się nie zagłębiam , ale kto bierze 19 ninja , stawia ich obok siebie i idzie na przeciwnika :? ?

Skończyło się na tym , że zauważyłem jak jego ninja wychodzą z lasu i 3 moje jednostki kawalerii zatłukły mu wszystkich ninja. Chwile po tym jak generał zaczął uciekać to odłączył kabelek :? . Straciłem 25 ludzi.

Rafi
11-05-2011, 18:14
Ja przepraszam, ale co to znaczył, że odłączył kabelek? Zauważyłem, że wg osób które daną bitwe wygrywały (nie mówie tu konkretnie o Tobie), a z powodów technicznych nie dokończyły jej nie ma innego wytłumaczenia niż skurwy**ństwo i chamstwo przeciwnika, którzy scrashował gre! Nie ma mowy o tym, że nawalił steam, czy coś innego. Dochodzi nawet do sytuacji, że zerwie się połącznie ze steamem (komunikat : utracono połączenie ze steamem) i kto jest winny? Przeciwnik. Sam nieumyślnie scrashowałem ok. 15 bitew, z czego większość przegranych, bo gra mi padała kiedy próbowałem przy pomocy CTRLa i LPM zaznaczyć jednostkę, która skłania się do ucieczki. Niektórzy z Was od ręki przypięliby mi łatkę leavera, nooba, idioty i Bóg wie jeszcze kogo. A czym ja zawiniłem? niczym

Sareth4
11-05-2011, 21:44
No Rafi nie rób sobie jaj , typ wziął samych ninja , jak go dopadłem to walczył , miał nadzieje , że może mnie rozwali , ale jak mu szybko rozwaliłem ten ninja i zaraz po tym padł mu generał od razu lagggggg........... i zaraz informacja , że gracz opuścił grę.

Nie może być tu mowy o przypadku , tym bardziej , że nawet zasad nie mógł ogarnać pomimo kilkukrotnego ich powtarzania.


A jeśli nawet masz problem z tym , żeby uwierzyć , że niestety zazwyczaj to jednak gracze wychodzą ( szczególnie 10 gwiazdkowcy ) , a nie są to błędy steama.

A jeśli dalej nie możesz się przełamać to niech będzie , że zgłaszam go , że nie warto z nim grać bo bierze samych ninja i trzeba mu powtarzać zasady 10 razy ... i tak mnie to wsio ryba bo nawet jeśli ktoś to czyta to i tak zapomina potem nicku owych graczy....

Rafi
12-05-2011, 17:21
(nie mówie tu konkretnie o Tobie)
Co ja Ci to miałem pogrubić? Pisałem o ogóle.
Nie wiem, może ja mam po prostu szczęscie, ale na 350 rozegranych bitew z gry wyszli mi może 10 razy.

Sareth4
12-05-2011, 17:47
Mi też mało wychodzą. A jak wychodzą to zazwyczaj zalicza mi zwycięstwo. Ale granie z tym graczem serdecznie odradzam , najpewniej złamie zasady , jeśli nie to weźmie pro armię ninji , a jak przegra to zepsuje reszcie graczy rozrywke.

Amrod
05-06-2011, 22:19
Te armie z ninja kisho są naprawdę fajne :) Chociaż mało przydatne jeżeli na około jest się obstawionym przez inne jednostki będące w pogotowiu. Rozumiem, że ich zadanie sprowadza się do likwidacji generała, ale jak spotkałem się z 4 takimi jednostkami to trochę byłem zdziwiony, ale jakieś zamieszanie potrafią stworzyć, szczególnie jak pojawiają się znikąd.

Sareth4
06-06-2011, 13:46
4 jednostki to jest ok , ale jak koleś bierz całą armię i idzie nimi w marszu w kolumnie , to to psuje gre. Jak chyba pisałem rozwaliłem typa tracąc tylko kilku kawalerzystów.

danieldamian PL
16-06-2011, 15:15
allekstar - zaczepki słowne, wyzywanie spotkany w empire total war.

Wyciąłem większość postu. Z wiadomych powodów-Maharbal


Dzięki. danieldamian PL :D .

Nalcor
14-07-2011, 19:16
Na czarną listę wrzucam cały klan [SacredBand] za każdym razem kiedy wylosuje kogokolwiek z tego klanu, w bitwie morskiej, po kilku sekundach dostaje komunikat "Gospodarz opuścił grę". Może to dlatego że mam 10*(oni mają tyle samo). Boją się do o pogorszenie statystyk i wolą uciekać niczym tchórze.

Zawisza
14-07-2011, 20:36
Nie kojarzę nicka Nalcor, a mam zaliczonych ponad 1000 bitew rankingowych /888 do 121/ , jesli Pan należy do Honor i Ojczyzna to zrozumiała dla wszystkich prowokacja, walczymy w 1 lidze i nie panuje między naszymi rodami/klanami / dobra atmosfera.
Zamiast jednak prowokować to trzeba nauczyć się na tym morzu grać, w tej rundzie HiO zdobyło na morzu Sado 693 pkt/130ludzi / , a ja sam 2240 /nauczyłem się sam siebie dobierać w systemie avatara więc nie muszę uciekać z gier.
Pana Nalcora zapraszam do bitwy na avatarze bądź klasyku.
Pozdrawiam.

Marcin 'Łysy'
14-07-2011, 22:54
Również zapraszam.

Nalcor
15-07-2011, 08:32
Nie mam screenów, ale mogę zrobić następnym razem. [SacredBand]Zawisza uciekł mi wczoraj, wcześniejszych nicków nie pamiętam lub nie zwracałem na nie szczególnej uwagi. (Zawsze rzucało mi się w oczy [SacredBand] )

@Edit

Nie należę do Honor i Ojczyzna i nie mam zamiaru robić jakichkolwiek prowokacji. Po prostu piszę co zauważyłem przez ostatnie kilka dni.

@Edit2

Tym razem udało nam się zagrać bez opuszczania walki. Twierdzisz ze to był bug, ok, nie mam żadnych dowodów przeciwko temu.

Pozdrawiam.

Zawisza
15-07-2011, 09:20
Dla kolegi informacji, żadnego Nalcora nie kojarzę, sposobem alt+f4 wychodzę z gier kiedy pojawia się informacja ,że gospodarz zmniejszył limit floty, co skutkuje faktem iż ja w bitwie posiadam 8 a przeciwnik 10 okrętów, ponadto wychodzę z gier kiedy kojarzę nicka kolesia , który wcześniej opuścił grę w czasie trwania bitwy przez co niewinnie otrzymuje się porażkę nie kończąc bitwy.
Jaki masz nick i ród w grze , bo nadal nie odpowiedziałeś, w każdym bądź razie liczę że spotkam Cię w najbliższych dniach i przyznasz ,że to akurat Ty, nie szkaluj moich kolegów , ponieważ jeśli ja uciekłem z twojej bitwy to chyba nie powinieneś wrzucać na listę całego klanu.
Gram codziennie po ok.30-50 bitew więc musimy na siebie trafić prędzej czy później.

Zawisza
15-07-2011, 10:10
No i bardzo szybko się spotkaliśmy, rzeczony Nalcor to Sponsor z rodu TotalWar Shoun 2 Poland.Nie uciekłem , zagrałem , potem spojrzałem na statystykę i ....
Kolego Nalcor-Sponsor miejsce 27048 w rankingu , po co kogoś niepotrzebnie atakujesz, zagrałeś na morzu dokładnie 20 bitewrankingowych ze skutecznością 50% a ja 1023, proszę żebyś troszkę pograł i dopiero wtedy kogos oczerniał, dzięki za grę , mam nadzieję że wyjaśnione zostały inne przyczyny wyjścia bądż ucieczki.

Troszkę pokory kolego i będzie ok.

Barturus
18-07-2011, 23:12
Wracając do klanu USSR. Mam to tej grupy mieszane uczucia. Pewna część przestrzega zasady i jest ok, ale coraz częściej zauważam, że są gracze zachowujący się niegodnie nie przestrzegając zasad. Oczywiście to nie wszyscy gracze z tego klanu, ale i tak radzę uważać.



PS: Sorry, że nie pamiętam nicków tych graczy, którzy łamią zasady bitewne

Sareth4
27-07-2011, 13:57
Niby nic , ale typek mnie ruszył wczoraj :D


Ponad godzinna bitwa , dobierana więc bez zasad , ale artu ani spamu jakiejś konkretnej jednostki nie wziąłem , zwykłą zbalansowaną armię




http://img233.imageshack.us/img233/5015/2011072600001ja.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/233/2011072600001ja.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

Maharbal
27-07-2011, 15:24
Ja bym się też wkurzył, jakby mi ktoś ze spamem bydła wyjechał 8-)

Sareth4
27-07-2011, 15:56
Dokładnie !! Wiesz ile on miał ashi :D ? Po przeliczeniu miał 15 ashi a ja miałem 8 ashi. Chciałeś coś jeszcze dodać :D ?

Maharbal
27-07-2011, 16:05
Chciałeś coś jeszcze dodać :D ?

Tak. Mianowicie, że jesteś noobkiem, bo tylko noobki korzystają ze spamu bydła :lol: :mrgreen:

Dobra, żartuję, ale mogłeś napisać, że typ grał spamem bydła ;)

Sareth4
27-07-2011, 18:13
Co to za różnica czym on grał :D . Ważne , że ja grałem uczciwie i byłem grzeczny a na koniec bitwy i tak usłyszałem fuck you idiot :?

PS: 8 ashi to spam ? 2 ashi to z yari do osłony 2 ashi to łuki i 1 ashi to rusznice .... i tylko 3 miecze z ashi . To według mnie nie dużo. A trzeba troche ashi w weteranach mieć na małe i średnie fundusze.

Sareth4
02-08-2011, 19:29
Kolejny przykład ...

Najlepsze jest to , że kuta* tak szybko wystartował ( byłem na kilkanaście sekund afk ) , że zdążyłem tylko wybrać świty i wziąć pierwsze lepsze jednostki bo po wybraniu świt zostało mi jakieś 5 sekund na wybór jednostek. No , ale nic fartem dałem rade , a pod koniec znowu dostaje wiadomość



http://img6.imageshack.us/img6/4474/2011080200003.jpg (http://img6.imageshack.us/i/2011080200003.jpg/)

Maharbal
03-08-2011, 13:26
Hehehee, wprost uwielbiam umiejętności lingwistyczne rusków :lol:

Rue
17-09-2011, 10:11
SpAnIsChEr KaMeRaD!!
Gość uciekł z gry jak zaczął dostawać w d....Wcześniej nawyzywał mnie od tchórzy i noob camperów.
Na początku bitwy pisał żebym go atakował,go itp.Wcale nie uciekałem tylko walczyłem o wiatr kąsałem po trochu jego żagle z ręcznego ostrzału.
[spoiler:27pr98z8]http://cloud.steampowered.com/ugc/577808217009772684/85F22E831FF22F37D6D67D6D81523F61AB7E0B86/[/spoiler:27pr98z8]

Jurand
26-09-2011, 07:53
Nie mam screenów, ale mogę zrobić następnym razem. [SacredBand]Zawisza uciekł mi wczoraj, wcześniejszych nicków nie pamiętam lub nie zwracałem na nie szczególnej uwagi. (Zawsze rzucało mi się w oczy [SacredBand] )


:D :D :D :? :? wszystko w porządku ???????

Rue
26-09-2011, 13:52
Typ co się zwie jvs. Hostuje grę 1 Ship na dużej kasie i dużych jednostkach 1vs1.
Po umówieniu się na czacie co do zasad (napisał 1 ship no rocket and bomb) bierze całą flotę.
Nabija sobie tym widocznie punkty doświadczenia bo zakładał grę rankingową.Cały wieczór siedział i czekał na naiwnych graczy.
Zrobiłem screena.
[spoiler:1odxx3yi]http://cloud.steampowered.com/ugc/578935035181932546/D2BE93D70762D380B6C867AD7A1F7CB78655280E/[/spoiler:1odxx3yi]