PDA

Zobacz pełną wersję : Gra Mogołami.



Petros
06-04-2010, 19:35
Mogołowie należą do ,,wielkich'' nacji a nie można nimi grać. Czy da się odblokować w jakiś sposób tę nację nie ściągając żadnych modów itp. ? Widziałem filmiki w których ta nacja ma swój opis czyli powinno się jakoś ją odblokować. Z góry dziękuje :D

OskarX
06-04-2010, 20:36
A szukac juz nie łaska? W dodatku masz to napisane, w tym samym dziale i jeszcze w 1 temacie "EMPIRE TOTAL WAR - dyskusje ogólne"!!! Jakbyś jeszcze nie umiał znaleźć to 18 strona..

Petros
07-04-2010, 14:15
Chodziło mi raczej o odblokowanie frakcji jak w poprzednich częściach, kończąc jakąś kampanię, a nie o te cholerne mody.

Gimli
07-04-2010, 14:26
Mongolowie sa w M2TW a nie w Empire.

Maczo
07-04-2010, 14:39
Chodzi raczej o MOGOŁÓW a nie MONGOŁÓW :roll:

Oczywiście że bez modów nimi nie zagrasz i będziesz musiał z tym żyć. ;)

OskarX
07-04-2010, 15:11
Chodziło mi raczej o odblokowanie frakcji jak w poprzednich częściach, kończąc jakąś kampanię, a nie o te cholerne mody.
Człowieku dlaczego nie chcesz przeczytac tego co ci napisalem? To co masz tam sciagnac, to nie jest żaden mod tylko plik odpowiedzialny za frakcje sciaga sie w 1 min wystarczy podmienic go ze swoim i masz wszystkie frakcje

germinal
08-04-2010, 07:51
I dlatego jest to modyfikacja :D Podmieniasz plik oryginalny na zMODyfikowany :E A kolega nie chce moda :D

Petros
23-04-2010, 21:52
Ale mimo wszystko Mogołowie różnią się od innych niegrywalnych frakcji prawda ? Mają swój opis historyczny, swoje jednostki są zaliczeni do dużych państw i na początku kampanii radzą ci jak zacząć (czego nie ma z powyższych żadna poboczna frakcja- wiem bo sprawdzałem :D)

OskarX
23-04-2010, 22:01
I dlatego jest to modyfikacja :D Podmieniasz plik oryginalny na zMODyfikowany :E A kolega nie chce moda :D

W takim razie, jest to nie mozliwe. Nie ma moda, nie ma Mogołów.

Pampa
24-04-2010, 18:50
OskarX a możesz trochę grzeczniej się odnosić co? Bo bydło robisz na forum... nie da się grać Mogołami nie zmieniając plików.

Petros
24-04-2010, 22:05
no właśnie, przepraszam że uraziłem jaśnie oświeconego OskaraX :P Nie zrozumiałeś w ogóle o co mi chodziło, inni odpowiedzieli grzecznie, że bez modów nie zagram, a ty zachowujesz się jak jakiś nabzdyczony bufon

OskarX
24-04-2010, 22:49
OskarX a możesz trochę grzeczniej się odnosić co? Bo bydło robisz na forum... nie da się grać Mogołami nie zmieniając plików.

Nie ma to jak "grzeczny" spam...


no właśnie, przepraszam że uraziłem jaśnie oświeconego OskaraX :P Nie zrozumiałeś w ogóle o co mi chodziło, inni odpowiedzieli grzecznie, że bez modów nie zagram, a ty zachowujesz się jak jakiś nabzdyczony bufon

No jasne, nie zrozumiałem i nie pomogłem...


Czy da się odblokować w jakiś sposób tę nację nie ściągając żadnych modów itp. ?

jest to nie mozliwe. Nie ma moda, nie ma Mogołów.

Co do ciebie, Pampalinex, gdyby użytkownicy chodź trochę poszukali, nie było by "bydła"

edit: temat już dawno powinien zostać zamknięty...

Mnil
06-06-2010, 08:49
oczywiście że jest taki fix że można grać każdą frakcją. (prawie)
sam grałem Persją np.

możesz grać, ale bez celu (przynajmniej u mnie), tzn nie działa prestiż, ani warunki zwycięstwa się nie spełniają:)

Flying Piano
12-06-2010, 22:39
oczywiście że jest taki fix że można grać każdą frakcją.

Tak, pamiętam go, możecie mi powiedzieć, czy może już naprawili bug polegający na tym że widzimy wyłącznie szlaki handlowe i wojsko, a reszta jest w "fog of war"? Bo ostatnio poluję na następujące usprawnienie dochodząc do wniosku że takimi Persami czy Mogołami nie widząc na swoich terenach Maratów za długo nie pogram :? ;/

KLAssurbanipal
12-06-2010, 23:37
W dziale modów kontynuujcie dyskusję:

viewforum.php?f=17 (http://forum.totalwar.org.pl/viewforum.php?f=17)