PDA

Zobacz pełną wersję : Brak dzwieku w menu/bitwach



karolczak
08-04-2010, 01:59
Witam ,kiedy wlaczam NTW nie mam kompletnie dzwieku(jedynie na filmiku otwierajacym) zna ktos przyczyne?,poszukalem troche i i ponoć jest to wina skryptow/modow ktore nieudolnie probowalem zainstalować.odinstalowywalem gre juz kilka razy jednak poroblem sie caly czas pojawia.


help.!!

maciejek59
08-04-2010, 06:27
spróbuj zrobić tak,usuń całą grę,i następnie wejdź do : C:\Documents and Settings\nazwa użytkownika\Dane aplikacji(żeby zobaczyć ten folder musisz zaznaczyć widok ukrytych folderów)\The Creative Assembly\Napoleon. Tam usuwasz wszystkie foldery, potem na nowo instalujesz grę i powinno być ok.

Dowgird
08-04-2010, 07:59
Możesz zrobić tak jak podpowiedział kolega wyżej, ale ja z doświadczenia wiem że musisz odnaleźć user script na dysku C. Żeby to zrobić trzeba uaktywnić ukryte foldery. Potem tylko wystarczy usunąć linijkę w skryptach i będzie ok. Ja tez odinstalowywałem całego napoleona ale to nic nie daje. Lokalizacja user script zależy od systemu jaki posiadasz.

Aha po usunięciu tekstu zawartego w user script trzeba zapisać zmiany i będzie wszystko ok. Jak będziesz miał problem to pisz. Pozdrawiam

karolczak
08-04-2010, 19:54
dziekuje bardzo! nawet nie wiecie ilez ja sie z tym namęczyłem.

do zamkniecia :D