PDA

Zobacz pełną wersję : Bardzo poważny problem z uruchomieniem Empire



[IG] Misiak
08-04-2010, 20:45
Otóż zachęcony tym, iż Empire potaniało do 59 z groszami (na gram pl). Postanowiłem zakupić wersję pudełkową. I fajnie tylko wszystko jest w porządku do momentu, gdy chcę włączyć grę(wcześniej steam aktualizować ją bardzo długo)......otóż pojawia mi się ekran (ten przed intrem....z wielkim napisem "Empire" i.........gra wychodzi na pulpit bez żadnego błędu). Bardzo proszę o pomoc...może ktoś już miał taki problem. Proszę o wsparcie bo szczerze nie mam pomysłów na tę chwilę.

Konrad III
08-04-2010, 22:15
Może zainstaluj nowe sterowniki do karty graficznej lub usuń zbędne procesy na kompie...

[IG] Misiak
09-04-2010, 18:28
"wystarczyło" zrobić format dysku:|:| jak przy każdej aktualizacji tak będzie to ja dziękuję:| temat można zamknąć dzięki za wsparcie;)

Raku
09-04-2010, 19:10
Misiak]"wystarczyło" zrobić format dysku:|:| jak przy każdej aktualizacji tak będzie to ja dziękuję:| temat można zamknąć dzięki za wsparcie;)
Kuhwa... liczyłem, że ktoś wpadnie na lepsze rozwiązanie bo spotkał mnie ten sam problem... trudno...

[IG] Misiak
09-04-2010, 22:13
napisz czy podzialało....

Gajush
12-04-2010, 12:50
A u mnie po zainstalowaniu systemu i postawieniu gry od nowa dzieją się cuda. Po alt + tab dzieją się cuda. Grafika się rozmazuje, jakieś dziwne elementy wyskakują, giną czcionki. Pomóc jest w stanie tylko restart kompa, bo nawet jak zamkniemy ETW to po ponownym uruchomieniu to samo :( miał ktoś coś takiego??

Vedymin
12-04-2010, 12:59
Misiak]"wystarczyło" zrobić format dysku:|:| jak przy każdej aktualizacji tak będzie to ja dziękuję:| temat można zamknąć dzięki za wsparcie;)
Kuhwa... liczyłem, że ktoś wpadnie na lepsze rozwiązanie bo spotkał mnie ten sam problem... trudno...Ja zmieniłem język na angielski i zaczęło się coś jeszcze ściągać, potem znów na polski i poszło

LordW
25-04-2010, 22:33
Misiak]"wystarczyło" zrobić format dysku:|:| jak przy każdej aktualizacji tak będzie to ja dziękuję:| temat można zamknąć dzięki za wsparcie;)
Kuhwa... liczyłem, że ktoś wpadnie na lepsze rozwiązanie bo spotkał mnie ten sam problem... trudno...Ja zmieniłem język na angielski i zaczęło się coś jeszcze ściągać, potem znów na polski i poszło

U mnie zmiana języka nie pomogła, za to poskutkowała ponowna instalacja gry po uprzednim wyczyszczeniu wszystkiego z dysku i rejestru ze słowem Empire.

Radtrak
15-05-2010, 12:25
a ja mam pytanie,czy mogę uaktualnić E:TW u kogoś innego
a grać u siebie?(oczywiście na tym samym koncie steam)

Amrod
15-05-2010, 12:41
Oczywiście, że możesz. Jak zrobisz tam backup i przywrócisz u siebie. Jakieś 15GB.

Radtrak
15-05-2010, 13:12
aha i jeszcze jedno.
po Chuuuusteczkę to się aktualizuje taki czas!!!
gra się ściąga od nowa!!??
proszę tylko o wytłumaczenie :?