PDA

Zobacz pełną wersję : Pytanko



TheGame
09-04-2010, 18:05
Witam Ponownie

To Jak napisałem w przednim temacie miałem problem z Spolszczeniem.

i ktoś mi doradził spojrzeć w Temat "FAQ" pisało jak zrobić z Angielskiej na Polską i tam jest w przed ostatnim punkcie napisane był napisane tak


Żeby zainstalować angielskie kingdoms na polską podstawkę trzeba wejść
start > uruchom > (wpisać)regedit I potem enter>HKEY_LOCAL_MACHINE>Software>SEGA>Medieval 2 Total war i tam kliknąć 2 razy na Language i wyświetli się okienko, następnie kasujemy "Polish" i w to miejsce należy wpisać "English". W odwrotnym przypadku Za słowo "English" zastępujemy słowem "Polish".


i tak zrobiłem

Ale w Medieval II Total War nie zmieniło mi na wersji językowej

O co chodzi ?

Idill`a (MZ)
09-04-2010, 19:07
Wpisanie Polish do regedit nie spolszczy Ci gry, umożliwi Ci natomiast zainstalowanie polskich patchów............

TheGame
09-04-2010, 19:12
Aha.. A jak zainstaluje polskie paczę to gra będzie po Polsku ?

damciu
09-04-2010, 21:17
Musisz mieć takie patche jaka jest zainstalowana wersja gry. Więc: na rosyjskiej wersji nie zainstalujesz angielskich patchy. Same patche nie zawierają też spolszczenia. Pozdrawiam, mam nadzieję, że to pomoże.

Idill`a (MZ)
11-04-2010, 17:04
Damciu jakbyś dokładnie przeczytał to byś wiedział, że da sie instalować np. polski patch na chińską wersję gry wystarczy zmienić nazwe kraju językowego w regedit. Fakt patch gry Ci nie spolszczy ale z pewnością na necie możesz znaleźć spolszczenie po za tym czy ty przypadkiem nie masz pirackiej wersji? Nie lepiej kupić polską wersję oryginalną wtedy nie będzie takich problemów......

Soul of Night
12-04-2010, 13:57
Zamykam - a co do Ciebie TheGame to zalecam kupić wersję oryginalną gry - nie tylko z tego tematu wynika, że jej nie posiadasz, albo hamowanie słów odnośnie piractwa na tym forum - wiesz, o który temat chodzi.