PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z GameSpy



lukin56
12-04-2010, 07:06
Otóż mam problem z grą Medieval 2: Total War. Więc, kiedy włączam grę multiplayer i loguje się (mam konto i e-mail zweryfikowany) wyskakuje mi, że utracono połączenie z GameSpy. Najpierw wywalało mnie przed grą(tzn. zanim włączyło się pole bitwy), ale teraz udało mi się zagrać z 5 minut i to samo. Co mam zrobić?

PS:Przepraszam, jeśli był taki temat.

lukin56
02-05-2010, 13:45
Minęło strasznie dużo czasu, a nikt mi nie odpowiedział. Prawie nikt nawet nie spojrzał na ten temat! Proszę o pomoc! Odświeżam temat, bo może ktoś nie mógł tego zauważyć.

OskarX
02-05-2010, 15:13
Ok. 50 osob patrzylo, ale nikt nie zna odpowiedzi ;) Jedyne, co moge ci poradzic, to reinstalka gry. Usun wszystko w rejestrze, foldery i zostaw sobie save jak chcesz. Potem zainstaluj [wpisz dobrze cd-key] i zainstaluj patch 1.2 potem 1.3 [w tej samej wersji PL] Jak nie bedzie, to moze wina łącza. Moze cos blokuje ci dostęp do tego, np. antywirus, zapora. Nic innego mi do glowy nie przychodzi :P

Idill`a (MZ)
02-05-2010, 17:28
Nie rób żadnej reinstalki, strata czasu(najłatwiej napisać "zrób reinstalkę", z tego co napisałeś wygląda na to, że coś blokuje połączenie, sprawdź program anty wirusowy i czy przypadkiem nie masz nieodblokowanej gry, bo często jest problem z blokadą systemową..