PDA

Zobacz pełną wersję : [ROZWIĄZANE] descr_strat



WielkodusznyBezduszny
19-04-2010, 20:46
Mam problem otóż gdy pozmieniam pewne rzeczy u frakcji, armię, pieniądze, aby jakaś nacja miała lepiej np,seleucydzi, to gdy zapisze to gra mi tego nie wczytuje( po prostu jest normalnie, a nie tak jak ja chce). BA nawet, aby było śmieszniej ten plik skasowałem, a gra i tak ruszy! plik mam w folderze RTW/Data. Wcześniej zmieniałem i było dobrze.

stanley86
20-04-2010, 08:49
A nie powinieneś tego pliku mieć w folderze "RTW/Data/imperial_campaign" ??
Może po prostu zmieniasz w pliku, który jest w złej lokalizacji, który nie jest wczytywany, a tymczasem plik właściwy leży tam gdzie był i nie jest wcale zmieniony.
Wtedy nic dziwnego, że gra ruszyła nawet jak wywaliłeś ten zmodyfikowany plik.

edit: @kuroi - faktycznie, złą ścieżkę podałem, z pamięci pisałem :P

kuroi
20-04-2010, 14:43
Descr_strat musi się znajdować w ścieżce: data -> world -> maps -> campaign -> imperial_campaign

Yaevinn999
20-04-2010, 15:13
Descr_strat zapisuje się chyba w savie więc można ten plik zmieniać, usunąć a gra i tak się wczyta.

WielkodusznyBezduszny
20-04-2010, 16:14
Dobra problem rozwiązany brat coś kombinował i ten plik był w "campaign" i stąd go uruchamiałem, bo zapomniałem, że powinen być w "imperal campaign"...
EDIT:Do seleucydów w miastach dodałem jednostki srebne tarcze katakrafatów itp i mamone i gdy włączam kampanie to wywala do menu

kuroi
20-04-2010, 18:42
Najwyraźniej źle to zrobiłeś... Pamiętam o przecinkach i odstępach.

WielkodusznyBezduszny
21-04-2010, 20:07
Nie wiem czy dobrze robię po prostu wpisuje np."unit east heavy cataphract exp 1 armour 0 weapon_lvl 0".Wpisuje to pod gienka.

kuroi
21-04-2010, 21:48
Nie wiem czy dobrze robię po prostu wpisuje np."unit east heavy cataphract exp 1 armour 0 weapon_lvl 0".Wpisuje to pod gienka.
w tych linijkach bodajże są użyte tabulatory (przycisk Tab) zamiast spacji, spróbuj ich ;)

WielkodusznyBezduszny
22-04-2010, 21:07
Wielkie dzięki kuroi być może teraz seleucydzi nie będą mieć rozbiorów :D