PDA

Zobacz pełną wersję : Poważny problem z Drogą do Niepodległości



DonPikulla
22-04-2010, 12:51
Witam.
Mam powazny problem z droga do niepodległosci w Empire Total War.
Mianowicie w akcie drugim musze podbic liniie fortów Francuskich a potem zniszczyc ich flote i przejac jedno z miast. Gdy to wszystko ju zrobie pojawia sie problem. Gra daje mi za zadanie przejac jeszcze 2 miasta. Ale nie mam do nich dostępu - wzdłuż granicy ekran jest czarny tak jakby była mgła wojny. A moje wojska w zadnym z z miejsc nie chca wejsc na ten zablokowany teren. Bez przejecia tych miast nie moge przejsc do 3 aktu. Moze cos pominełem? Rozgrywałem ten akt juz kilka razy na różne sposoby ale mgła wojny jak była tak jest.
Prosze o pomoc lub ewentualne sugestie :)

Maczo
22-04-2010, 15:43
Weź statek>>>zapakuj na niego armie>>>wysadź ją na brzegu obok miasta

Erich
22-04-2010, 20:25
Wydaje mi się że to błąd gry ,też tak u siebie miałem. Musisz zacząć ten akt i za którymś razem powinno pójść dalej ( u mnie chyba za 3), ale pamiętaj że musisz zaczynać od początku akt 2 bo u mnie na przykład wczytywanie nic nie dawało.

stanley86
23-04-2010, 10:36
To był chyba powszechny błąd zaraz po premierze gry, ale wydaje mi się że kolejne łatki załatwiały sprawę.

DonPikulla
24-04-2010, 10:00
Dziekuje za odpowiedź - niestety dwa pierwsze pomysły upadły z armia na morzu i zaczynaniem gry. Podchodze juz do tego którys tam raz z rzędu i nic. Chyba nie obejdzie sie bez sciagniecia patcha.

Gaius Julius
24-04-2010, 14:05
generalnie to mam dwa pomysły (bez urazy ;) )
1. pirat = brak jakiś plików i stąd ten błąd
2. (nie spotkałem się z tym problemem) wziąć flotę, zapakować na nią armię i huzia na Francuzów jak już tutaj ktoś o tym napisał

innej możliwości chyba nie widzę

Sulejman I
21-10-2016, 19:52
Sorry, że odświeżę, ale mam mały problem z tą kampanią, a chciałem ją jeszcze raz przejść. Po pierwszej bitwie z tubylcami, z tego co pamiętam, powinno mnie przenieść na mapę kampanii. Tymczasem wygrywam bitwę, cofa mnie do menu głównego, a po ponownym wejściu w "droga ku niepodległości" muszę zaczynać od części pierwszej. Jakiś pomysł?