PDA

Zobacz pełną wersję : problem techniczny z medieval II



vanadain
24-04-2010, 18:58
Mam spory problem..
Grałem sobie troche w medieval II, potem usunąłem go z dysku (wcześniej zainstalowałem patche)
Teraz stwierdziłem że fajnie byłoby pograć w kingdoms, ale nie moge ich zainstalować bo:
Kiedy chce zainstalować kingdoms nie widzi usuniętej podstawki
Ale gdy chce zainstalować podstawke nie ma wogole takiej opcji jest tylko usuń. Gdy klikam żeby usunąć wyskakuje mi błąd że wersja 1.00 nie może zostać usunięta bo to już nie ta wersja tylko mam medievala w 1.3. Co moge zrobić żeby na to zaradzić?

Pop517
24-04-2010, 18:59
regcleaner?

vanadain
24-04-2010, 19:03
To jakiś program? Moge tym usunąć jakieś pozostałości po medievalu, których nie znajduje poprzez wyszukaj?

Pop517
24-04-2010, 19:09
http://www.dobreprogramy.pl/RegCleaner, ... 11442.html (http://www.dobreprogramy.pl/RegCleaner,Program,Windows,11442.html)

to program do usuwania programow

Idill`a (MZ)
24-04-2010, 19:14
Następnym razem staraj się usuwać po przez panel sterowania zaoszczędzisz sobie późniejszych kłopotów..

vanadain
24-04-2010, 19:18
Jednak nie udało się. Już gdy klikam uruchom wyskakuje w okienku opcja instalacji zamiast deinstalacji, ale mimo to wyskakuje ten sam błąd co wcześniej :( gra się nie instaluje bo już jest wersja 1.3

vanadain
24-04-2010, 19:48
Wyczyściłem programem w rejestrze co trzeba było i jak wyżej ciągle jest problem

Ronin
25-04-2010, 11:25
Mam spory problem..
Grałem sobie troche w medieval II, potem usunąłem go z dysku (wcześniej zainstalowałem patche)
Teraz stwierdziłem że fajnie byłoby pograć w kingdoms, ale nie moge ich zainstalować bo:
Kiedy chce zainstalować kingdoms nie widzi usuniętej podstawki
Ale gdy chce zainstalować podstawke nie ma wogole takiej opcji jest tylko usuń. Gdy klikam żeby usunąć wyskakuje mi błąd że wersja 1.00 nie może zostać usunięta bo to już nie ta wersja tylko mam medievala w 1.3. Co moge zrobić żeby na to zaradzić?



Przede wszystkim jak odinstalowujemy to przez Opcję dodaj usuń programy w Panelu Sterowania
Jeżeli nie odinstaluje wszystkiego to korzystamy jak kolega podał wyżej z programu czyszczącego Rejestr.

A jak nie umiemy tego zrobić poprawnie to musimy instalować sobie wszystkie gry na innej partycji niż systemowa (czyli domyślnie C:) Jeżeli system mamy na C: To instalujemy wszystkie gry na D: E: czy jakiejkolwiek innej partycji, która ma wymaganą pojemność. Wtedy gdy są takie problemy trzeba po prostu wszystko wyrzucić z folderu gry do kosza a całą partycję sformatować i po kłopocie. Oczywiście wiąże się to z instalacją gry na nowo ale nie trzeba przeinstalowywać całego systemu.

Idill`a (MZ)
25-04-2010, 17:44
Jeżeli usunąłeś cały folder z grą i dalej jest ten problem, to jedyna inna możliwość to pozostałe pliki systemowe gry, one sugerują instalatorowi, że
gra się nie instaluje bo już jest wersja 1.3. Ale właśnie po to są cleanery, dziwne, że nie zadziałało, może zrobiłeś coś źle....?