PDA

Zobacz pełną wersję : Mam Problem Z Empire Total War



Drizzzt
30-04-2010, 18:52
A mianowicie Dzisiaj zasiadam sobie do komputera i zamierzam sobie pograć w kampanie ale tutaj niespodzianka Fatal Error steam ... wiec reinstalowałem steam. ciesz się z e pogram a tu kolejna niespodzianka nie uruchamia sie gra jak klikam na ikonkę to przez chwile pojawia się w menadżerze zadań w procesach ale prawie odrazu znika pojawia mi sie tylko ikonka steam z napisem "przygotowywanie do uruchomienia Empire total war " postanowiłem reinstalował gre za pomocą płyty nic to nie dało wiec wy instalowałem i zainstalowałem ponownie i nadal mam ten sam problem czy wiecie może jak to rozwiązać ?
Z góry Dziękuje ;)

Chlebak
01-05-2010, 19:26
Start -> Uruchom -> Wpisujesz %APPDATA% i dajesz Enter -> Znajdujesz folder The Creative Assembly, wchodzisz. Następnie musisz usunąć cały folder Empire. Jeżeli masz tam jakieś savy czy coś to sobie je najpierw zabezpiecz, bo później będą nie do odzyskania.

Drizzzt
02-05-2010, 11:44
No ok ale co to ma dać ? zrobiłem tak jak mówiłeś ale nadal sie nie uruchamia nic się nie zmieniło :/ uruchamia sie tylko na chwilkę w zakładce procesy i nagle znika ...