PDA

Zobacz pełną wersję : Multiplayer - Problemy



exar_kun
28-10-2009, 21:46
Witam. Mam problem z dołączeniem do jakiejkolwiek gry na necie. Mam zakupioną Złotą Edycję Total War, grę w wersji 1.5. Kiedy wybieram jakąkolwiek grę pojawia się komunikat: Nie udało się dołączyć do gry (GS). Myślałem, że to może problem z zaporą windowsową ale ją wyłączyłem, tak samo dodałem wyjątek do Kasperskyego i nadal ten sam komunikat. Dodam jeszcze tylko, że jeśli połączę się z kolegą przez Hamachi to jak najbardziej gramy razem. Czy mógłby ktoś mi pomóc, będę wdzięczny i obiecuje, że jak na siebie trafimy w grze na necie to będę delikatny ;). pozdro

Jarl
29-10-2009, 01:33
Masz może zablokowane porty? I co się dzieje, jak ty hostujesz grę?

http://www.gameconfig.co.uk/ports.aspx? ... +total+war (http://www.gameconfig.co.uk/ports.aspx?game=rome:+total+war)
http://www.gamespyarcade.com/support/firewalls.shtml

exar_kun
29-10-2009, 08:33
Sprawdzę to co mi podałeś jak wrócę z pracy po 16. A co do hostowania to po prostu nikt nie dołącza do mojej gry (kolega ma inna wersję gry od oryginału).

voitek
29-10-2009, 11:59
Wiem, ze bylo tak na Medku, ale zobacz czy dziala jak usuniesz hamachi

Orzello
31-10-2009, 10:26
Witam jestem totalnym laikiem , niedawno kupiłem gre RomeTotal War, Wchodze w "gra Wieloosobowa" daje "gry w internecie" naciskam i wyskakuje "Podaj imie gracza" ja sobie wymyślam i daje , i wyskakuje "błąd logowania , zły klucz CD" oco chodzi ? :|

Amrod
31-10-2009, 10:28
Kliknij w Zmień Klucz CD i wpisz CD-key. Spatchuj grę do wersji 1.5 (w opcjach widnieje w którymś z rogów ekranu wersja gry).

Orzello
31-10-2009, 10:44
zrobiłem tak i pisze "błąd logowania" , mam v1.5 ;)

Jarl
31-10-2009, 12:43
Porty zablokowane, jakiś firewall?
http://www.gameconfig.co.uk/ports.aspx? ... +total+war (http://www.gameconfig.co.uk/ports.aspx?game=rome:+total+war)
http://www.gamespyarcade.com/support/firewalls.shtml

Czasami jest też tak, że Gamespy akurat leży (choć to mało prawdopodobne).

Orzello
01-11-2009, 13:06
nie mam konta na gamespy . Musze sie rejestrować ? ;)

Jarl
01-11-2009, 14:37
Nie.

Aximus
09-11-2009, 17:27
Jak dopasować utawienia aby zagrać przez neta :?: :?: :evil:

Scooter
09-11-2009, 19:02
Sprecyzuj swoje pytanie o jakie ustawienia ci chodzi ale po
1.Trzeba mieć orginalke
2.Prawidłowo wpisany klucz produktu (wielkość liter i 0-O często mylnie zapisane)
3.ID na http://www.gamespyid.com -jakoś tak

I w miare dobry komp oraz łącze aby nie wkurzać innych graczy :D

Jarl
09-11-2009, 20:23
Do RTW nie trzeba GS id.

Scooter
09-11-2009, 21:57
Do RTW nie trzeba GS id.

:shock: Cholera nie przeczytalem jakie to forum,myslałem że o medka2 pyta :mrgreen:

MiCz
19-11-2009, 14:55
Witam. Mam problem z dołączeniem do jakiejkolwiek gry na necie. Mam zakupioną Złotą Edycję Total War, grę w wersji 1.5. Kiedy wybieram jakąkolwiek grę pojawia się komunikat: Nie udało się dołączyć do gry (GS). Myślałem, że to może problem z zaporą windowsową ale ją wyłączyłem, tak samo dodałem wyjątek do Kasperskyego i nadal ten sam komunikat. Dodam jeszcze tylko, że jeśli połączę się z kolegą przez Hamachi to jak najbardziej gramy razem. Czy mógłby ktoś mi pomóc, będę wdzięczny i obiecuje, że jak na siebie trafimy w grze na necie to będę delikatny ;). pozdro

Witam mam indentyczny problem ...jak ktos go rozwiązał i wie jak zrobic żeby działało prosze niech napisze tu lub na moje gg .... co do Romka mam orginała 1.5 całą antologie , hamachi nie mam...prubowałem z zapora i tak samo jak kolega u góry pisze Nie udało się dołączyć do gry (GS).
o co z tym chodzi??? .... z góry dzieki za odpowiedz...

MiCz
25-11-2009, 19:03
Witam. Mam romka od dosyć dawna i w singlu przeszedłem juz wszystko i chciałem zacząc grać w multi. Mam orginalną Antologie ver 1.5 więc nie powinienem miec problemów. wpisuje nazwe gracze klucz i pokazuje sie lista serwerów ... gdy wybieram server po krótkim czasie wczytywania wyświetla sie błąd "Nie można dołączyć do gry.(GS)" Jak ja robie server to tez nikt niemoże sie dołączyć bo prubowaliśmy z kolegą, myślałem że to przez zapore sieciową i chciałem to naprawić ale bez skutku cały czas to samo, może mam jakieś porty zablokowane inne gry przez neta działają mi normalnie np CoD2.Niewiem dlaczego tak sie robi a bardzo bym chciał pograć w multi gdyby ktoś wiedział bądź przypuszczał jak mi pomóc to niech pisze na moje gg:5273161 lub tu ...z góry dzięki .pozdrawiam :(

Jarl
26-11-2009, 15:39
Taki urok gs. Czasem relog pomaga, czasem po prostu nie wejdziesz, choćbyś do ubrudzonej śmierci próbował.

MiCz
26-11-2009, 17:29
Taki urok gs. Czasem relog pomaga, czasem po prostu nie wejdziesz, choćbyś do ubrudzonej śmierci próbował.

to mnie pocieszyłeś :( mi za nic w świecie nie chce wejść .powiedz co to ten relog?? jak można mi pomóc??? plzzz ...przeciez mam orginała ver 1.5 niepowinno byc żadnych problemów ... prosze wyjaśnij co mam zrobic żeby może mi pomogło ... z góry dzieki ... :?

Jarl
27-11-2009, 16:46
Wylogowanie i ponowne zalogowanie. Poza tym, mam u siebie w domu czasem problem z dołączaniem (sporadycznie, ale bywa tak). Mam wewn. IP i trochę poblokowanych portów. To także może być przyczyna.

MiCz
27-11-2009, 18:05
Ale mi za każdym razem tak pisze :? "Nie udało się dołączyć do gry.(GS)" co to ten GS GameSPy??? jak odblokowac te porty???

Jarl
27-11-2009, 18:09
GS to Gamespy. A odblokować porty wcale nie jest tak łatwo. Nic więcej niż google nie jestem w stanie ci powiedzieć.

Jeszcze dwa pytania: masz RTW odblokowane w zaporze? Czy w trakcie działają ci inne programy, np. p2p?

MiCz
27-11-2009, 19:32
GS to Gamespy. A odblokować porty wcale nie jest tak łatwo. Nic więcej niż google nie jestem w stanie ci powiedzieć.

Jeszcze dwa pytania: masz RTW odblokowane w zaporze? Czy w trakcie działają ci inne programy, np. p2p?

Zapore mam odblokowaną. W trakcie raczej żadego programu nie włączam prucz gg. co to p2p???
Kurde nie powinienem chyba mieć tych problemów jak inne gry przez neta normalnie działają...
czemu RTW niechce mi sie na pasek zrzycić nigdy ??? a z tymi portami to chyba nic nie wykąbinuje ... a jaka rola może byc GS że błąd z jego nazwą mi sie wyświetla...?? :?
dzieki że odpisales na mój watek...

Olafinh0
27-11-2009, 19:38
RTW da się zrzucić na pasek. wciśnij alt+tab
a taka rola GS że bez konta na nim nie pograsz

Jarl
27-11-2009, 21:05
Nigdy nie zakładałem konta na GS. Jedyne co mi było potrzebne, to GS id (do MTW2), które de facto kontem GS nie jest.

P2P - peer to peer, różne programy typu kazaa, torrenty itd.

MiCz
27-11-2009, 21:09
to do Romka nie potrzebne jest konto na GS??...ja mam ale jak sie romka przez GS uruchamia???... to widze że mojego problemu nieda sie rozwiązać ...nigdy nic nie sciagam jak mam romka wlaczonego tylko gg aktywne mam... ale caly czas sie zastanawiam dlaczego w tym błędzie pisze to GS "Nie udało się dołączyć do gry.(GS)" za każdym razem jak wlanczam a mam orginala ver 1.5 ... :(

Jarl
28-11-2009, 17:52
Do gry online w RTW nie jest potrzebny ani program Gamespy Arcade, ani konto Gamespy.

Na twoim miejscu pogadałbym z administratorem sieci. On powinien powiedzieć ci więcej na ten temat.

MiCz
28-11-2009, 18:23
thX za pomoc .... ale i tak nie pogadam z adminem sieci bo nie mam jak ... inne gierki dzialają normalnie przez neta... jakby ktos inny znał rozwiązanie niech pisze....

DonVega
21-12-2009, 06:55
Mam dziwną przypadłość. Posiadam rooter. Do niego jestem podłączony ja i laptop żony. Kiedy obydwa komputery działają moge grac na multi zarówno w EMPIRE i MEDKA II ale jak odpalę multi ROMKA i BI rooter robi reset. Ciekawostką jest że jeśli odłączę laptop żony - BI i Romek działają bez problemu. Może mi ktoś wytłumaczyć przyczynę tego zjawiska bo dla mnie jest to niewytłumaczalne - bo MEDEK II chodzi tez na GSie i takiego problemu nie ma................

Soul of Night
21-12-2009, 16:59
Sprawdź ustawienie multiplayera w Romie.

DonVega
21-12-2009, 19:47
Sprawdź ustawienie multiplayera w Romie.eś

Nie wiem czy mnie dobrze zrozumiałeś. Jeśli odpalam multi romka kiedy sam korzystam z netu nie ma problemu - wejscie na GSa nie skutuje restartem rootera. Objaw sie pojawia wyłącznie wtedy gdy i ja i żona korzystamy jadnocześnie z netu. W innych grach tego problemu nie ma. Tylko wyłącznie BI i Romek. Może przczyną jest Vista ( przy XP ten problem nie występował )ale jakoś mi niechce sie w to wierzyć bo jak sam korystam z netu to nie ma restaru rootera w czasie wejscia na GSa w Romku i BI. Choć cholera wie :)

Soul of Night
22-12-2009, 14:35
Jeśli Żona korzysta z internetu w tym samym momencie to chodzi o normalne używanie internetu (stronki, poczta, itd, itp.) czy także wejście do GS'a?

DonVega
22-12-2009, 17:20
Żonka na swoim lapku przegląda stronki, poczte itd. Nie gra w gry. Problem jest w tym że jesli ma własnie podłączonego lapka ja mam problem z wejsciem na GSa ale tylko na BI i Romku. Wejscie skutkuje restartem rootera. W przypadku Medka 2 to nie występuje i ETW czy inne gry sieciowe bez problemu działają. Problem znika jak tylko lapka żony odłącze od netu ( wyciągne kabel ). Akurat jak gram to żona sobie serfuje - Próba sugesti że chciałbym zagrać sobie - kończy sie wiadmomo - odpowiedni wiązanką słowną :). Dla mnie zachowanie rootera jest troszke dziwne i nie moge dojść czemu akurat na tych dwóch grach ten problem wystepuję gdy jednoczesnie z żona kozystamy z połącznia z netem............. :?
Najciekawsze jest to co pisałem wcześniej że jak miałem XP to nie było problemów - wyszło to na wierzch wtedy kiedy zacząłem uzytkować VISTE. Gdzies tu musi byc problem choć to troszkę dziwne.

Soul of Night
22-12-2009, 19:19
Rome jest deczko starszą grą. I troszkę inaczej działa w nim multi niż w MTW2 i ETW. Brak wymagań niektórych (np: konta), itd.
Spróbuj może na stronie producenta coś zobaczyć pod kątem jak wcześniej robiono z innymi grami - patche na nie, aby poprawnie współpracowały z Vistą.

DonVega
27-12-2009, 06:20
Oki - problem rozwiązany - Musze jako pierwszy uruchamiać komputer wchodzić na multi - :) - odwrotnie - dupa :).

Orzello
02-01-2010, 13:08
Witam mam problem . Gram w Rome total war już spoko czasu i chciałbym zagrać przez internet , wchodze Gra wieloosobowa --> gra w internecie --> wpisałem cd-key i pisze błąd logowania . Nie wiem oco chodzi a tak chciałbym z innymi graczami ograć bo mnie gra z komputerem nudzi , prosze o pomoc ! :cry: :cry:

Maharbal
02-01-2010, 22:30
Możliwości są dwie:
1)albo nie wpisałeś klucza do gier internetowych(zdaje się, że to ten sam co cd-key, a za pierwszym logowaniem do gier internetowych należy go wpisać)
2)albo po prostu nie chodził Ci należycie internet(często się zdarzają błędy logowania, najczęściej wtedy, kiedy połączenie jest lipne).

W drugim przypadku próbuj zalogować się w różnych godzinach(najlepiej wieczorem po 22).

Jak przeczytasz to daj odpowiedź-zamknę wtedy temat i przeniosę go do pustelni.

Ensis
10-01-2010, 15:03
Mam złota edycje (R,BI,A) zainstalowałem tylko do BI(1.6) wchodzę do pokoju gry i każdy ma 1.5, jak mogę zmienić grę na 1.5?

Amrod
10-01-2010, 15:20
Na BI praktycznie nikt nie gra. Wszyscy siedzą na podstawowym Rome 1.5

Ensis
10-01-2010, 15:43
Dzięki ;)

Frozen
15-03-2010, 17:32
Mam podobny problem jak kolega wyżej, tylko że nawet dodanie do listy wyjątków zapory nie pomogło. Rome uparcie wyświetla mi błąd logowania. Reinstalowałem grę już ze 3 razy, raz wyłączyłem całą zaporę i dalej nic :/

Jarl
18-03-2010, 12:02
Cóż, może być ciężko, bo konkretnego rozwiązania nie ma. (http://shoguntotalwar.yuku.com/search/text/?q=rtw+failed+to+logon&submit=Search+All) Ale to musi być coś z konfiguracją sieci, ewentualnie softem - spróbuj powywalać wszystkie hamachi i inne bzdety co mogą zakłócać połączenie. GS jest nieprzewidywalny pod tym względem i czasem gryzie się z niektórymi programami (zestaw małego pirata, ups, hamachi, jest tego doskonałym przykładem;)).

Frozen
18-03-2010, 17:33
Cóż, może być ciężko, bo konkretnego rozwiązania nie ma. (http://shoguntotalwar.yuku.com/search/text/?q=rtw+failed+to+logon&submit=Search+All) Ale to musi być coś z konfiguracją sieci, ewentualnie softem - spróbuj powywalać wszystkie hamachi i inne bzdety co mogą zakłócać połączenie. GS jest nieprzewidywalny pod tym względem i czasem gryzie się z niektórymi programami (zestaw małego pirata, ups, hamachi, jest tego doskonałym przykładem;)).

Hmm... Z takich programów ( nie mam hamachi ani nic z tego co wymieniłeś) posiadam jedynie steam i gg. Jedyne co mogę z nimi zrobić to wyłączyć , bo nie będę ich instalował za każdym razem, ponieważ używam ich często. Może to coś jeszcze pomoże w rozwiązaniu mojego problemu : używam Avasta i osiedlowego neta ( co znając moje szczęście jest przyczyną i nie będę miał na to wpływu)

Jarl
19-03-2010, 03:40
Steam i gg nie przeszkadzają, bo sam mam i śmiga jak złoto. Avasta też kiedyś używałem i raczej było ok, ale dla pewności możesz go na chwilę wyłączyć (i tak gówniany jest, przynajmniej tak wynika z moich doświadczeń ;)). A jak nie, to pozostaje rozmowa z providerem, bo ciężko tu wymyślić coś więcej.

Frozen
19-03-2010, 15:25
No cóż, nawet wyłączenie wszystkiego nie pomaga, zawracać głowę gościowi o gierkę też mi głupio, więc raczej sobie nie pogram. Najwyżej kupię Empire, które jest na Steam.
Co do Avasta mam podobne odczucia , często wykrywa wirusy tam gdzie ich nie ma , ale na razie żadnej ciekawej alternatywy nie mam ;).
Na koniec chciałbym jeszcze Ci podziękować za pomoc.

Kapsul
19-03-2010, 20:37
nie mam konta na gamespy . Musze sie rejestrować ? ;)
Ale zaraz o ile pamietam trzeba miec konto na gamespy najpierw? :?

Edit: Masz racje Amrod - w instrukcji tez tak pisza. Ja tam zakladalem kiedys pamietam stad to przekonanie :P

Amrod
19-03-2010, 21:08
W Rome nie.

Jarl
20-03-2010, 02:08
Gamespyid potrzebne było na MTW2. :)

bejkolczasty
04-05-2010, 15:18
Witam, nie mogę grać przez multi " błąd GS " ktoś tam mówił że niby path'e, ale ich nie mogę znaleść.

Pozdrawiam ;)

Jarl
04-05-2010, 16:08
http://lmgtfy.com/?q=Rome%3A+Total+War+1.5+patch

bejkolczasty
05-05-2010, 06:34
http://iv.pl/images/86366378339163211932.jpg

Amrod
05-05-2010, 09:23
Przecież po polsku jest napisane, że to wersja gold, która z definicji ma wszystkie patche o.O Czy aby na pewno masz oryginalną grę? Taki błąd może wiązać się z koniecznością odblokowania reguł dla gry w firewalla, jeżeli używasz oraz np. gdy w tym samym czasie łącze jest w całości zajęte przez inne programy (pobieranie w tle).

bejkolczasty
07-05-2010, 22:28
Ta oryginał. Piszę błąd GS

Jarl
08-05-2010, 17:33
Błąd GS wywala przy dołączaniu do gier? Bo na samo lobby rozumiem, że możesz wejść?

MarkedOne
06-06-2010, 18:20
Witam,
mam taki problem z RTW:total war.
Do gry powróciłem po paru miesiącach i chce sobie pograć przez neta bo wcześniej nie miałem takiej możliwości. Wpisuje cd-key z pudełka. I jak klikam internet pojawia mi się szybko okno z "serwerami"(nie wiem czy dobrze to określiłem) i wywala mnie do pulpitu. Poczytałem tutaj troszke i chciałem zainstalować mod 1.5 do wyskoczył mi napis, że nie jest kompatybilny z moją wersją.
Posiadam orginalną złotą edycje, kupywana w niemczech( na gwiazdke dostałem :P).
Nie wiem za bardzo czy wypisywać dane sprzętowe to nie wypisze narazie.
Z góry dziękuje z pomoc.

kowal357
06-06-2010, 18:30
Jaka wersja ? 1.5 ?
Czy gra jest po polsku ?
Proponuję spatchowac 1.3 polski - 1.5 angielski i ściągnąc spolszczenie , grac hotfiksy lub samemu poprawic bug z galami e pliku expanded_bi .

MarkedOne
06-06-2010, 18:45
Wersja 1.0 . Gra jest po :niemiecku,angielsku,francusku. Istalowałem spolszczenie.
Spróbuje usunąć gre i zrobić tak jak mówisz.

MarkedOne
08-06-2010, 18:42
Sry za podwójny post.
Zainstalowałem gre od nowa, fakt moge wejść już w mulitiplayer, ale niestety większość jak nie wszystkie są nie kompatybilne. Więc próbowałem zainstalować te patche o których mówiłeś.
I tak przy tym 1.3 wyskakuje okno z napisem " Nie odnaleziono zainstalowanej gry Rome: Total War. Program instalacyjny zakończy swoje działanie."
A przy 1.5 "Rome-Total War is installed on this machine, this patch is not compatible".
Nie mam pojęcia co z tym zrobić :F

kuroi
08-06-2010, 20:21
Sry za podwójny post.
Zainstalowałem gre od nowa, fakt moge wejść już w mulitiplayer, ale niestety większość jak nie wszystkie są nie kompatybilne. Więc próbowałem zainstalować te patche o których mówiłeś.
I tak przy tym 1.3 wyskakuje okno z napisem " Nie odnaleziono zainstalowanej gry Rome: Total War. Program instalacyjny zakończy swoje działanie."
A przy 1.5 "Rome-Total War is installed on this machine, this patch is not compatible".
Nie mam pojęcia co z tym zrobić :F
Znajdź patche w języku Niemieckim.

kowal357
08-06-2010, 20:24
Po co w języku Niemieckim ?
Ja mam Francuskiego RTW:BI i po ściągnięciu spolszczenia da się wgrac Patcha .

MarkedOne
08-06-2010, 20:52
Teraz to ja się chyba załamie...
http://img25.imageshack.us/f/rtwu.jpg/

M13
20-11-2010, 16:17
Coś mi chyba nie działa jeśli chodzi o bitwy online... wydaje mi się że robię wszystko ok: Gra wieloosobowa> Zmień Klucz CD> wpisuję kod z końca instrukcji (i takie jeszcze pytanie wpisywać z "-" czy beż? bo próbowałem i tak i tak) kod zaczyna się "23ef..." może to poprostu nie ten kod :mrgreen: tylko ten drugi "RMETWA11..." po wpisaniu akceptuję to małe okienko gaśnie następnie biorę "Bitwy w sieci LAN" w nazwie gracza wpisuję sobie "M13" kilkam "ok" wyskakuje mi ta tabelka i chat na dole ale i tabelka i chat jest pusty... co ja robię nie tak? czy to moja wina? pomóżcie zielonemu :(

Maharbal
20-11-2010, 16:40
Napisałeś nie w tym dziale.

Problemu Twojego nie ma. LAN to sieć lokalna, a więc nikogo tam nie będzie(chyba, że się z kimś zmówisz). Bitwy w internecie-to jest właściwe miejsce, gdzie należy wchodzić. Tam grają prawie wszyscy gracze.

M13
20-11-2010, 17:40
niestety ta opcja też nie działa pisze: "Błąd Logowania - Zły Klucz CD" co ciekawe gdy podaje kod z końca instrukcji wyskakuje TYLKO "Błąd Logowania"

Maharbal
20-11-2010, 19:18
Sprawdź połączenie internetowe. Czasem jest tak, że nie udaje się zalogować, bo net trochę przymula. Próbuj kilka razy.

M13
21-11-2010, 13:54
Faktycznie próbowałem kilka razy i weszło wkońcu :P Tylko nikt nie chce grać:/

Mnil
26-11-2010, 17:29
edit/

już po problemie :)

grubymaro5
30-11-2010, 15:16
mam problem z grą wieloosobową jak daje listy gier (wiecie o co chodzi tam gdzie wyskakuje podaj nick itp)
to jeśli daje OK to po 10s pisze błąd logowania
co może być nie tak ?
cd key wpisałem
płyta włożona

Arnold
20-12-2010, 19:45
Za cholerę nie mogę się do żadnej gry podłączyć - głównie błąd gs'a.
Miło byłoby uzyskać jakąś sugestię, tym bardziej, że chciałbym rozegrać nadchodzącą grę w WI.

.:PW:.Hektor
23-02-2011, 10:54
U mnie pojawił się extremalnie irytujący problem. Kiedy wejdę na multi po 2-3 sekundach dostaje kicka do menu multi. Tak jak miesiąc temu ten problem w ogóle się nie pojawiał. Potem stawał się coraz częstszy aż w końcu doszło do tego, że nie mogę w ogóle grać. Co dziwne zauważyłem, że im wcześniej gram tym lepiej. Tydzień temu nie było mowy o grze po południu to teraz w ogóle grać nie mogę. Mam internet bezprzewodowy ale to nie możliwe, że on jest coraz bardziej niestabilny. Rozprowadzony routerem mam 97% sygnału i jakość tam około 60% ale szybkość łącza to nie takie wolne 12 mb/s. Mimo, że np. w ETW gram bez problemów nie mam problemów też z innymi grami CoD, Szachy itd. Po prostu RTW ze swoim idiotycznym GS'em mnie nienawidzi i nie zamierza pozwolić mi grać. Proszę o pomoc.

Presidente
28-02-2011, 17:52
Na pewno to nie jest wina szybkości łącza bądź zrywania połączenia. Jeśli instalowałeś jakieś mody to przez nie może być ten problem. Też miałem podobny problem tyle, że z kampanią, bitwami i multi i zamiast szperać w plikach się od razu odinstalowałem, nawet nie zostawiałem save'ów tylko usunąłem cały folder romka i ponownie zainstalowałem i działało. Myślę że jak zostawisz save'y to nic się nie stanie.

Pinek123
05-03-2011, 18:43
Mam problem z Rome: Total War i grą multiplayer. Mam spatchowanego do wersji 1.5 a mimo to jak wchodzę w okno gry multiplayer to widzę komunikat "niezgodna wersja gry". Czy to oznacza, że muszę spatchować do jeszcze nowszej wersji czy o co chodzi?
Jeżeli to ważne dodam, że mam zainstalowany mod Rome Total Realism.
Pozdrawiam

Amrod
05-03-2011, 19:21
To przez modyfikację gry są niekompatybilne. Gracze muszą mieć taką samą wersję gry, aby grać on-line ze sobą. Żadnych ulepszeń i modów. Tylko zainstalowana gra zaktualizowana do najnowszej wersji (patch). Mógłbyś grać z tym modem, ale drugi gracz musi mieć taką samą wersję moda, ale jest to bardzo mało prawdopodobne.

.:PW:.Hektor
05-03-2011, 19:38
Ja nie mam żadnych modów do RTW chyba, że do Alexandra to mam LOTR TW ale Alex chyba nie wpływa zbytnio na RTW? Przeinstalowałem i faktycznie jest lepiej aczkolwiek problem jest nadal ale w duuuuuużo mniejszej skali.

Pinek123
06-03-2011, 10:31
Czyli pozostaje reinstalka gry bez instalacji Rome Total Realism i wtedy powinno działać?

Seba Fallus III Wielki
12-04-2011, 18:12
Mam RTW Antalogie v1.6 w normalnego mogę grać przez neta ,a w Aleksa i BI wszyscy mają v1.5 .Czyli muszę ściągnąć patch 1.5 ???

Mnil
11-05-2011, 22:20
masz już najnowszą wersje, po prostu mało osób gra w BI a w aleksa to już nikt.

te wszystkie gry które widzisz są pewnie do R:TW, bo wspólny jest serwer z pokojami.

edison19101
24-03-2012, 17:17
Mam identyczny problem co .:PW:.Hektor. I jeszcze jedno po odinstalowaniu hamachi mogę zagrać jedną bitwę bez wyrzucania ale drugiej już nie mogę za chiny proszę o odpowiedz w tym poście lub pw,z góry dzięki

Mitkhail
21-05-2020, 14:50
Panie i Panowie działa wam multuplayer? Od wczoraj nie widze listy serwerów.... może ktos ma podobny problem?