PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z uruchamianiem



CwalujacyZubr
08-05-2010, 08:20
Witam,
Problem polega na tym, że gra po paru sekundach po uruchomieniu przestaje działać. (komunikat "program przestał działać") Z empire total war miałem taki sam problem jednak poradziłem sobie poprzez usuniecie pliku: preferences.empire_script. W Napoleonie zrobiłem podobnie usuwając plik: preferences.script. Szczęśliwy uruchamiam grę a tu znowu crash. Okazuje się ze ten plik preferences.script się przywrócił mimo, że go usunąłem wcześniej. Mam viste 64 bity i kartę graficzna geforca 9800gt. Sterowniki mam aktualne także to raczej nie jest problem sprzętu. Powiedzcie mi jak zablokować przywracanie się tego pliku lub w ogóle jak rozwiązać ten problem :?:

tomus12300
26-06-2010, 11:01
ja tak miałem i zainstalowałem grę w języku angielskim i zaczęła działać nie wiem czego wina...

MateuszKL
27-06-2010, 14:02
http://img413.imageshack.us/img413/9485/steamtochvj.png

Nie chce mi się odpalić steam, pomocy. Jeśli ktoś mi pomoże, to zagłosuje na niego w konkursie na najbardziej pomocnego użytkownika. :D

MateuszKL
27-06-2010, 16:56
Błagam o pomoc z tym steamem - jestem uzależniony od Napka. Powoli staje się blady i mam halucynacje. Idę sobie do lodówki, a tam Bitwa pod Piramidami. Pomocy... o Boże! Polscy Lansjerzy, muszę sformować czworobok zanim we mnie wjadą...

Haller
28-06-2010, 09:50
Przeinstaluj steama? Próbowałeś? Zawsze pomaga :P

MateuszKL
28-06-2010, 22:03
Zastosowałem tę drastyczną metodę. Niby w stylu "thank u cpt obv" ale głos się należy.